# Ediz Bahtiyaroğlu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ediz Bahtiyaroğlu

Cevap: # Ediz Bahtiyaroğlu

Konu ile ilgisiz mesajlar silinmiş ve gerekli mesajlar düzenlenmiştir.

Konu makul şeyler yazmak isteyen üyelerimiz için yeniden açılmıştır.

Ediz'in Galatasaray'a herhangi bir sekilde yararli olabilecegini dusunmuyorum. O alinacagina Murat Akca, Semih Kaya ya da Sinan Osmanoglu oynatilsin defansta.

Siyaset yapmiyoruz. Insanlarin siyasi görüsü bizi ilgilendirmemeli.

Ben Ediz´in bir karaktersizligini göremedim. Ayrica o isareti de görmedim.

O yüzden hemen parlamayalim. Futbolcu olarak tartismak gerekir.Yeterli mi yetersiz mi diye.

bence ediz kendini kolayca istanbul'un gece hayatına kaptırabilecek bir futbolcu. ayrıca o hareketi yüzünden de federasyon tarafından (kulübü de olabilir tam hatırlamıyorum) uyarılmıştı sanırım. futboluna gelirsek ise çok abartılacak bir oyuncu olmadığını düşünüyorum, eğer para vermeden takas yoluyla transfer edilebilirse iyi olur ama 3-4m'a değeceğini düşünmüyorum. madem servet satıldı o zaman semih'e ve murat'a şans verilsin diyorum...

Adam daha gelmeden tefe koyuyoruz bu tarz yorumlarla. Dua edelim ki burasını okumuyor olsun Ediz. Geleceği varsa da vazgeçecek yoksa. Galatasaray'ın her kültüre saygılı olduğunu, bir çok kültürü de içinde bulundurduğunu bilmiyor musunuz? Kulüpte Hristiyan, Yahudi, Müslüman ve hatta Türkiye Cumhuriyeti pasaportu taşımayan yönetimde söz sahibi nice üyeler geldi geçti aramızda, hala daha var.

Hakan Şükür kendisi açıkladı Fethullah Gülen'i sevdiğini.. Ama o kısım bizi ilgilendirmez, kulüpte canını dişine takarak oynadığı sürece bağrımıza basarız, bastık da..

Bir futbolcu gol attıktan sonra bozkurt işareti yapıyorsa bu onun görüşünü belli eder, bize de saygı göstermek düşer. Sevmeyen de sevmez, kimse karışamaz. "Uzak dursun Galatasaray'dan.." sözü de kimsenin haddine değildir. Bu genç çocuğa yazıktır. İtalya'da neler yapıldığını bilmiyor musunuz? Mateja Kezman'ın neler yaptığını? Bu ve bunun gibi binlerce örnek var..

Galatasaray taraftarı kim olursa olsun, parçalıyı üzerine geçirdikten ve onun hakkını verdikten sonra her futbolcusunu sever, her futbolcusuna saygı duyar. Bunun haricinde söylenen her söz, atılan her çamur bana göre sahibine aittir.

Gülen taraftarı olması gayet etkiler çünkü bunu açıklaması GS'ye siyasi kimlik kata ve insanları bu yolla etkilemeye çekmeye çalışıyorsa , takım için gruplaşıyorsa etkiler. Madem görüşlerin etkisi yok neo nazileri doldurun takıma , sonrada kültürden vs dan bahsedin. Bu kimlikler gizli kalmalıdır. özellikle zehirli pis bir kimlik ise.

Milliyet'in haberine göre, Futbol AŞ. Genel Müdürü Adnan Sezgin, mavi-beyazlı kulübün Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Gökçek’i arayarak genç oyuncuya resmen talip olduklarını bildirdi.

Haberde, Ediz’i takas yoluyla almak istediklerini belirten Sezgin’in ekonomik sıkıntılar nedeniyle Ankaraspor’a para yerine futbolcu önerdiği ifade edildi. Ankaraspor’un teklife olumlu baktığı ilk etapta Galatasaray’ın genç stoperi Semih ile 2 futbolcu istediği kaydedildi. Sezgin’in alt yapıdan önerdiği üç isme ise Gökçek’in karşı çıktığı iddia edildi.

Yok artık, Semih 1 sene düzenli oynasın, Ediz'i ona katlar..

Milliyet'in haberine göre, Futbol AŞ. Genel Müdürü Adnan Sezgin, mavi-beyazlı kulübün Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Gökçek’i arayarak genç oyuncuya resmen talip olduklarını bildirdi.

Haberde, Ediz’i takas yoluyla almak istediklerini belirten Sezgin’in ekonomik sıkıntılar nedeniyle Ankaraspor’a para yerine futbolcu önerdiği ifade edildi. Ankaraspor’un teklife olumlu baktığı ilk etapta Galatasaray’ın genç stoperi Semih ile 2 futbolcu istediği kaydedildi. Sezgin’in alt yapıdan önerdiği üç isme ise Gökçek’in karşı çıktığı iddia edildi.

Yok artık, Semih 1 sene düzenli oynasın, Ediz'i ona katlar..

Semih'i verip Ediz'i almak gibi bi saçmalığı zaten bi tek Adnan Sezgin yapar..

Galatasaray artık yerli stoper arayışını bırakmalıdır. Alınacaksa iyi oyun kuran, çabuk ve çok yönlü yabancı bir stoper alınmalı!

Gülen taraftarı olması gayet etkiler çünkü bunu açıklaması GS'ye siyasi kimlik kata ve insanları bu yolla etkilemeye çekmeye çalışıyorsa , takım için gruplaşıyorsa etkiler. Madem görüşlerin etkisi yok neo nazileri doldurun takıma , sonrada kültürden vs dan bahsedin. Bu kimlikler gizli kalmalıdır. özellikle zehirli pis bir kimlik ise.

Sayın Moderatörler,burada hakaret var dikkat ederseniz,bu üyemizin ceza alması gerekmiyor mu?:rolleyes:

Hakan Şükür zaten bu işi gizli yapıyordu.Saha içinde yada antremanlarda bu kimliğini ortaya çıkarttı mı?

Lütfen dikkatli olalım

ediz bahtiyaroğlu,şu anda galatasaraya gelse ilk 11 oynama hatta kulübede bile kendine yer bulma olasılığı 0...

bence bu sezondan satın alalım ve 1 yıl daha kiralık oynasın Ankaraspor'da. bu şekilde bir teklif sunarsak 1 milyon € civarına hallederiz.

Üst Alt