# Ediz Bahtiyaroğlu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ediz Bahtiyaroğlu

Cevap: # Ediz Bahtiyaroğlu

Bence bu sene Emre Güngör'ün senesi olacak Rijkard'la patlama yapacak diyorum bu yüzden bu bölgeye tecrübeli bir stoper alınmasından yanayım

edizi piyasa bu kadar yükselmişken 3-4 den aşağıya bırakmaz ankaraspor...

o Para ya senderos alınabılr o zaman ediz e verilen paraya yazık ...

Ne oynamış ne kadar milli olmuş ..

Eğer ediz e 3-4 milyon verilecekse kımse kusura bakmasın azize topuzu bedava almış olur...

Biri ediz biri topuz..

ki zaten galatasaray edize o kadar para vermezzzzzzz...verirse enayidir zaten...

Bu arada eren güngör çok iyi topçudur lafım yok miili topçudur gençtir pozısyonu süzme yetenegi ve tekniği iyidir ..

Ama eren güngör de 4 milyon edecek bir futbolcu değildir ...

Ondan aşağıyada kimse bize yar etmez ereni.....

edizi piyasa bu kadar yükselmişken 3-4 den aşağıya bırakmaz ankaraspor...

o Para ya senderos alınabılr o zaman ediz e verilen paraya yazık ...

Ne oynamış ne kadar milli olmuş ..

Eğer ediz e 3-4 milyon verilecekse kımse kusura bakmasın azize topuzu bedava almış olur...

Biri ediz biri topuz..

ki zaten galatasaray edize o kadar para vermezzzzzzz...verirse enayidir zaten...

Ediz'e 4 milyon isteyecek cesaret kimsede yok. Özer aşağı yukarı o paraya gitti Fener'e. Ediz hem stoper, hem daha az dikkat çeken bir adam. 1 milyon € civarına alırız.

Ediz'e 4 milyon isteyecek cesaret kimsede yok. Özer aşağı yukarı o paraya gitti Fener'e. Ediz hem stoper, hem daha az dikkat çeken bir adam. 1 milyon € civarına alırız.

Bu sene 1 milyon euro ya mümkün değil satmazlar ..

özer 4,2 milyon euro ve bir futbolcuya gitti...

yaklaşık 4.5 eder ki aykut kocaman faktörüne ragmen..

edizi 3 den aşağıya bırakmaz ankaraspor...

ediz en fazla 1,5 - 2 M €uro eder ... ondan fazlası israftır. fenerin topuz'da yaptığı gibi bir hata yapacağımıza inanmıyorum. :)

Bu futbolcunun alınmaması gerektiği ile ilgili Melih Abi'nin bir mesajı var :

"Ben Ediz’e yapılanları haksız buluyorum açıkçası.

O adamın kendi düşüncesidir, kendi inancıdır ve bu ırkçılık değildir.

Bizim için önemli olan onun oynadığı oyundur ve bence gelecekte çok iyi yerlere gelebilir.

Eğer bu ırkçılıksa Türkiye’nin %90 ı ırkçıdır o zaman Tüm Türklere karşı tavır koyalım.

Nasıl kendi evlatlarımıza Fetulahçı diye kapıyı gösterdik şimdi bu adama da bunu yapıyoruz.

Ama şunu düşünmüyoruz Galatasaray kulubü siyaset değildir bir ruh bir sevgidir ve bize lazım olan bu sevgiyi bu ruhu taşıyacak oyunculardır.

Ama biz kendi evlatlarımızı yaka paça dışarı atarken başkalarına nasıl saygı gösterebiliriz ki.

(Selam. Galatasaray etnisite üstü, siyasetler üstü, dinler üstü, kültürler üstü bir kurumdur. Başka etnisitelere, kültürlere, dinlere siyasetlere saygılı olduğu müddetçe herkesi ve her çocuğunu kucaklar. Ama kendi içinde buna dayalı gruplaşmalara da izin vermez.

Kişisel vicdan hürriyetiyle ırkçı gösterileri veya dinci örgütlenmeleri birbirine karıştırmayalım. Bir futbolcu gol attıktan sonra bozkurt işareti yapıyorsa, hele ki bunu Hırant Dink vurulduktan sonra yapıyorsa sporun göbeğinde siyaset yapıyor demektir. Uzak dursun Galatasaray’dan. Sevgilerimle. Melih)"

2 verelim bizim olsun , Yürekli topçu sonuçta...Görevini de layıkıyla yapıyor ... A Milli takım'da yakın ona .... Kaçırmayalım...

zaten biz TSL'den oyunculara çok para vermiyoruz ne zamandır. Serkan Aykut ve Bülent Akın'a vererek böyle bir hata yaptık ancak sonra hiç vermedik büyük paralar.

Hala Ankaraspor'un başkanının Gökçek olduğunu hesaba katmıyorsun.Evet fazla para vermedik ama diğer takımlara.Vederson için bile ne kadar para istediğini unuttunuz sanırım.Bazı klüp başkanları bize kolayca oyuncu vermez. :)

bizim milleti de anlamıyorum. Lucarelli sol elini kaldırır, komünizm propagandası yapar, gönüllerin kahramanı olur. Ediz'in bozkurt işareti yapması sorun olur. Türk adam bozkurt işareti yapacak tabi ki. illa yengeç dansı mı yapacaklar gol sevinci olarak?

bizim milleti de anlamıyorum. Lucarelli sol elini kaldırır, komünizm propagandası yapar, gönüllerin kahramanı olur. Ediz'in bozkurt işareti yapması sorun olur. Türk adam bozkurt işareti yapacak tabi ki. illa yengeç dansı mı yapacaklar gol sevinci olarak?

Lucarelli zaten Komünist bir takımda oynuyordu Livorno'dayken. Çok da severim kendisini. Ayrıca Di Canio'da Lazio'dayken Faşist selamı veriyordu. Bu da çok doğal. Gerçi Gökçek gibi bir başkanın klübünde oynayıpta sağcı bir görüşe sahip olup bu tarz hareketler yapması da çok doğal. Ama Galatasaray'a gelirse bu tarz hareketleri yapmaması lazım. Çünkü çok tepki çeker. Tabi benim de tepkimi çeker çünkü Galatasaray taraftarı ne sağcı ne de solcu bir takım. Galatasaray'da siyasi kimliği gayet belli olan Hakan Şükür, Ümit Karan gibi futbolcuları da bağrımıza basmışızdır. Çünkü bu futbolcular hiç bir zaman profosyonelliklerini bozmamışlardır. O yüzden Ediz Galatasaray'da da bu tarz hareketler yaparsa başta ben olmak üzere bir çok taraftarın ve futbolseverin tepkisini çekeceğini düşünüyorum.Ayrıca Melih Şabanoğlu abimize de sonuna kadar katılıyorum......

Evet.Belkide Serkan 'a verdiğimiz para Türkiye piyasasında olağanüstü bir rakam.Serkan'a 20,Bülent'e 7 milyon $ verdik diye biliyorum.

o kadar da değil. Fener bile yapmaz öyle şey. :D Jardel'e 16 milyon $ vermiştik o zamanlar. Cem Uzan kendi cebinden ödemişti ancak o parayı. Serkan'a verilen 4,5 milyon $, Bülent Akın'a verilen 4 milyon $'dı.

o kadar da değil. Fener bile yapmaz öyle şey. :D Jardel'e 16 milyon $ vermiştik o zamanlar. Cem Uzan kendi cebinden ödemişti ancak o parayı. Serkan'a verilen 4,5 milyon $, Bülent Akın'a verilen 4 milyon $'dı.

Yok ben daha fazla verildi diye biliyorum:eek:Bir yerde okumuştum galba.Neyse galiba yanlış hatırlıyorum.

Cem Uzan sağolsun ödememişti maalesef .. 8 milyonunu ödemiş 8 milyonunu da bize ödetmişti ... :mad:

Bu futbolcunun alınmaması gerektiği ile ilgili Melih Abi'nin bir mesajı var :

"Ben Ediz’e yapılanları haksız buluyorum açıkçası.

O adamın kendi düşüncesidir, kendi inancıdır ve bu ırkçılık değildir.

Bizim için önemli olan onun oynadığı oyundur ve bence gelecekte çok iyi yerlere gelebilir.

Eğer bu ırkçılıksa Türkiye’nin %90 ı ırkçıdır o zaman Tüm Türklere karşı tavır koyalım.

Nasıl kendi evlatlarımıza Fetulahçı diye kapıyı gösterdik şimdi bu adama da bunu yapıyoruz.

Ama şunu düşünmüyoruz Galatasaray kulubü siyaset değildir bir ruh bir sevgidir ve bize lazım olan bu sevgiyi bu ruhu taşıyacak oyunculardır.

Ama biz kendi evlatlarımızı yaka paça dışarı atarken başkalarına nasıl saygı gösterebiliriz ki.

(Selam. Galatasaray etnisite üstü, siyasetler üstü, dinler üstü, kültürler üstü bir kurumdur. Başka etnisitelere, kültürlere, dinlere siyasetlere saygılı olduğu müddetçe herkesi ve her çocuğunu kucaklar. Ama kendi içinde buna dayalı gruplaşmalara da izin vermez.

Kişisel vicdan hürriyetiyle ırkçı gösterileri veya dinci örgütlenmeleri birbirine karıştırmayalım. Bir futbolcu gol attıktan sonra bozkurt işareti yapıyorsa, hele ki bunu Hırant Dink vurulduktan sonra yapıyorsa sporun göbeğinde siyaset yapıyor demektir. Uzak dursun Galatasaray’dan. Sevgilerimle. Melih)"

Agzina saglik Melih abi, sonuna kadar katiliyorum bu dediklerini.

Edizi hic izlemedim, belki iyi olabilir, ama bu tur seyleri yapiyorsa uzak dursun GSimizden. Melih Gökcek bu dunyada en nefret ettigim adamlardan biridir, ve onun para kazanmasini istemiyorum.

Edit:Ankaraspor ve Ediz ile görüşmelere başlandı

https://fossacimbom.blogspot.com/

Melih abiye katılıyorum,ediz gitsin kendine kumdan kale yapıp milliyetçilik oynasın orda:cool::cool::cool::cool:

Üst Alt