# Ediz Bahtiyaroğlu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ediz Bahtiyaroğlu

Cevap: # Ediz Bahtiyaroğlu

Lucas Neili alsak yeter gibimi geliyor? Bonservis bedeli ödemek zorunda da kalimoyoruz...

Eren güngörü de 4 millyon euroya verirlerdi bize aslinda...

Edize sicak bakmiyorum ama ya tutarsa...

Ediz 'i fazla takip etmedim, bilmiyorum. Galatasaray futbolcusu olabilecek kapasitede olduğunu da düşünmüyorum... AMA;

Bir futbolcu için bu hakaret yersiz ve gereksiz.

Birgün Galatasaray 'da oynar diye demiyorum bunu, insan olduğu için diyorum. Lütfen gönül süzgecinden geçirmeden, böylesi cümleler yazmayalım...

Tabirim hoş olmadı haklısınız özür diliyorum..Ancak ben orda saha içi zekasını kastedmek istemiştim topu oyuna iyi sokamayan ayağına gelince panikleyen defansif zekası olmayan bir oyuncu..

Servet bile o kadar istekli ve müthiş mücadele etmesine rağmen Fenerbahçede nasıl tutunamadığını biliyoruz ki Ediz bu konuda daha hiç bişey..Üstelik tavırlarından gözlemlediğim kadarıyla havalı ve gece hayatına düşkün bi tip..Servet gibi bir profesyonel değil..

Servet kendini geliştirmek için ekstra idmanlarda bayıldığı olmuştur Fenerbahçede..

fener topluyor yavaş yavaş en iyi türk oyuncuları bizde hala tık yok

Aldıklarından sadece M.topuz bizde oynayabilir oda çok gerekli değil bizim için ve 8 mn euro vermek enayilik olurdu..

Türkiyeden alıncak iki adam var bana göre

1)Eren güngör

2)Murat ceylan

Sercan özer felan bak görürsünüz ne olacak Fenerbahçede..

ya zaten alacağımız Türk stoperin, rotasyon oyuncusu olması daha iyi. zaten bir tane yabancı stoper alacağız ve çok para harcayacağız ona. yanında da Eren'e falan 4-5 milyon € verirsek para kalmaz. Ediz gibi kendini ispat etmiş, fizik gücü ve mücadelesi iyi olan bir oyuncuyu alabilirsek iyi olur. Emre Güngör, Emre Aşık, Semih Kaya gibi futbolcular var zaten bizde. bir de Ediz eklenir ve rotasyonlu olarak oynarlar. 2 stoper mevkisi için 5 futbolcu yeterlidir zaten.

ümit milli takımda devamlı olarak trabzondaki ceyhun gülselam,ediz bahtiyaroğlu vede kayserideki ereni izlerdim ,bunlar arasında acık ara iyi olan ediz idi ama ankarada belkide takımın yapısından biraz geri planda kaldı ama eminimki yönetim edizi alırsa cok ama cok yararlı olacaktır...

Bizim yeni sarisin Servetimiz olabilir :p

Ya Ediz ya Eren ikisinden birini almamiz lazim bence..

Eren adını duymak istemiyorum..Nedeni kayseri onu satmaz ayrıca bir ton para ister mümkünse suanda eren'i konuşmayalım derim..2. topuz ve ünal olayları yasamak istemiyorum..

Tip olarak Gerard Piqué'e benziyor ama sadece tip olarak.. :)

GERÇEKTENDE ÇOK BENZİYOR :D

Gerard-Pique.jpg

18_254497_14FAN14EDIZ.jpg

Üst Alt