Elektronik Yardım Başlığı (Arşiv) - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elektronik Yardım Başlığı (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Elektronik Yardım Başlığı

ilk tercih olarak bilgisayarı bir kaç gün geriye alabilirsin eğer hata verir alamazsa temiz bir işletim sistemi cd'si (xp win7 hangisini kullanııyorsan o sistemin cd'si) ile onarım yaparsan problemin halledilecektir. Onarmada hiç bir veri silinmez korkma asla

hatta şu an düşündüm ilk olarak şunu yap başlat çalıştır'a gir chkdsk.exe yaz çalıştır

aman Allahım casper hacı tek çözüm camı açıyorsun laptopu aşağıya bırakıyorsun yamaç paraşütü etkisi yaratıyor hem sen rahatlıyorsun hem laptop ben şahsen öyle yaptım :D servis falan hikaye ben cinnet geçirmiştim ses kablosu kırık olan laptopa win7 nedeni ile ses gelmiyor dediler tamam dedim haklısınız gönderin laptopu ldım açtım direkt ses kablosu 2 parça. Yakllaşık 1 senedir aklıma her geldiğinde sövüyorum. :D

aman Allahım casper hacı tek çözüm camı açıyorsun laptopu aşağıya bırakıyorsun yamaç paraşütü etkisi yaratıyor hem sen rahatlıyorsun hem laptop ben şahsen öyle yaptım :D servis falan hikaye ben cinnet geçirmiştim ses kablosu kırık olan laptopa win7 nedeni ile ses gelmiyor dediler tamam dedim haklısınız gönderin laptopu ldım açtım direkt ses kablosu 2 parça. Yakllaşık 1 senedir aklıma her geldiğinde sövüyorum. :D

Dediğinizi yaptım,3.kattan aşağı attım.Üzgünüm ama bilgisayar hala çalışıyor.Kurtulamıyorum lanetten.:lol:

bilgisayarlardan anlayan boyz

dostlar bir mevzu var

4 gb ram var ama bellek az gibi geldi bana. gorev yoneticisinde bos bellek 1gbnin altinda gozukuyor ki bilgisayarda firefox acik. fm actim mi tam senlik havasi esiyor, oyun baya yavas falan. cpu kullanimi yuzde 12 bellek de 1.58gb gozukuyor cpu normal de bellek az gibi.

ne diyorsunuz

napam

pc boyz?*

Reis önce C'yi silmeyi dene.Olmazsa Görev Yöneticisinde Performans sekmesinde Kaynak İzleyici var.Ona geç.Oradan çalıştırmadığın hırbo programları iptal et.Misal Adobe Reader.exe gibin.Normalde Görev Yöneticisinde gözükmüyor ama sistem bunlara yer ayırıyor, beklemeye alıyor.

Bunlar olmadı diyorsan Advanced System Care3 denen program var onu kur.Yardımcı programlarda Akıllı RAM var.Temizleme yap 300-400 MB yer açıyor.Beklemeye alınmış RAM bölgelerini temizliyor felan falan.

Reis önce C'yi silmeyi dene.Olmazsa Görev Yöneticisinde Performans sekmesinde Kaynak İzleyici var.Ona geç.Oradan çalıştırmadığın hırbo programları iptal et.Misal Adobe Reader.exe gibin.Normalde Görev Yöneticisinde gözükmüyor ama sistem bunlara yer ayırıyor, beklemeye ayırıyor.

Bunlar olmadı diyorsan Advanced System Care3 denen program var onu kur.Yardımcı programlarda Akıllı RAM var.Temizleme yap 300-400 MB yer açıyor.Beklemeye alınmış RAM bölgelerini temizliyor felan falan.

Evet Onur'un dediği gibi yazılımsal sorun da olabilir.

1 TB'lık harddiskim telef oldu. Yere düştükten sonra çıt yok...

Tüm emeklerim boşa...

Kendimi şampiyonluğu son maçta kaçırmış fenerbahçe gibi hissediyorum...

Acayip sinirli ve üzüntülüyüm. Hiçbir transfer haberi şu an beni memnun edemez !

1 TB'lık harddiskim telef oldu. Yere düştükten sonra çıt yok...

Tüm emeklerim boşa...

Kendimi şampiyonluğu son maçta kaçırmış fenerbahçe gibi hissediyorum...

Acayip sinirli ve üzüntülüyüm. Hiçbir transfer haberi şu an beni memnun edemez !

Bende seagate marka düşürmüştüm elimden beton zemine diklemesine çarpmıştı yere.Hiç birşey olmadı.

bende de şöyle saçma bi sorun var :D

netim yavaş diye görev yöneticisinde svchost.exe den en çok bellek görünrenin işlemini sonlandırıyorum net hızlanıyor

ama ses gidiyor :(

yani kalıcı bi çözüm bulamazmıyım:confused::confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt