Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa” - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa”

Cevap: Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa”

Drogba ile Berbatov'un fizik yapısı birmi de Drogba'ya yaşlı diye burun kıvırıyorsunuz? Drogba Berbatov'u sırtına alıp oynar.

Baros varken gerek yok Berbatov'a.

Hatta seneye yabancı forvet almak bana çok gereksiz geliyor.Yerli bir tane forvet alabiliriz ama öncelik kanat olsun. Elmander, Baros veya Necati en kötü Sercan yeterli olur eğer kanatlarımız iyi olursa.

Berbatov da Drogba da müthiş forvetler. İkisine de hayır denmez ama tercih yapacak olsam Drogba'yı isterdim. Berbatov'dan çok daha komple bir oyuncu. 34 yaşında olmasına bakmayın, hala hayvan gibi ve 2 sene üst düzey futbol oynayabilir. Berbatov da 3 sene kadar oynar ama Drogba çok daha faydalı olur kanımca. Çok daha iyi top sürüyor, çok daha kuvvetli ve akıllı. Ama Berbatov gelse "Neden Drogba değil de Berbatov" veya Drogba gelse "Neden Berbatov değil de Drogba" demem, kimsenin de dememesi lazım. Arada 3 yaş fark var ama ikisi de çok mantıklı olur.

Bırak Berbatov'u da Zlatan'ın kanına gir. Berbatov ve Drogba gibi hem çok iyi hem bedeva adamlara bizimkiler zaten ister istemez kapaklanacaklardır.

bırak berbatov'u da zlatan'ın kanına gir. Berbatov ve drogba gibi hem çok iyi hem bedeva adamlara bizimkiler zaten ister istemez kapaklanacaklardır.

big_grin.gif

Saha içi performansına bakarak, Ujfalusi'nin 32, Elmander'in 31 yaşında olduğuna kim inanır? Yaş parametresi, sadece kağıt üzerinde yer alan matematiksel bir veridir o kadar. O yüzden fazla takılmamak lazım. Ayrıca Drogba ve Berbatov arasında da 8 yaş yok sonuçta. Biri 33, biri 31 yaşında.

31lik berbatov'un 2 sene sonra pili bitebilirken, 33'lük drogba ise 3 sezon daha yardırabilir (tam tersi de olabilir). Önemli olan fizik güç, tecrübe, karakter ve saha içinde ne kadar faydalı olacağı.

Ben olsam Drogba-Berbatov ikilisinden Drogba'yı alırım kesin olarak. Baros gidecekse, Elmander'i tamamlayacak tipte bir oyuncu almak lazım. Bir de Drogba'nın neşeli yapısıyla, takım kimyasına feci uyacağını ve takımı benimseyeceğini hissediyorum (eboue reyiz ile birlikte).

Ama Berbatov da çok iyi olur yani.

emir ahiretlik soru geliyor . berbatovun gelmesi barosun gitmesine bakıyor .. your choose s . . . . . .

Sende hemen geri vites yaptın be Emir. CL'de Baros'la estirirken yüzüne vurucam bu ihanetini.

niye ihanet reis Berbatov diyorsun, PL GOL KRALI United'ın uzun yıllar 1. 2. forveti olmus dunyanın en iyi oyuncularından biri.

Baros'u benim kadar seven yoktur, ama soz konusu Berbatov yeani.. lutfen :ka21:

Berbatov veya Drogba gelsin ama Baros yine kalsın bence. Neco, Stancu, Sercan falan CL'de iyi performans gösteremezler. Neco belki, ama diğerlerini at çöpe. Baros senelik ücretinde biraz indirime giderse (2m€ ya da daha az) veya maç başı olacak şekilde ayarlanabilirse kalsın. Yedek kulübemizin kalitesizliğinden yakınmayalım bi de.

Üst Alt