Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa” - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa”

Cevap: Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa”

elmanderi bayılarak izliyoruz

berbatov bir gömlek üstü neyi tartışıyorsunuz kaldı ki bu adam buraya gelmez gelmesi zor ama umudum var.

Elmander kadar caliskan oldugunu dusunmuyorum. Birde her konusmasinda paradan bahsediyo bu adam. Elmanderin arkasina Necati gibi top yapan ama daha ust seviye birini alsak daha dengeli bir hucum hattina sahip oluruz bence. Fabrizio Miccoli gibi.

Yada Drogba gibi rakip defanslardan daha once dusunen, daha once hisseden, daha once hamle yapan, daha once uygulayan, daha guclu olan delici bi santrafor alalim. Ki bu zaten Drogba'dir.

Berbatov bence hala futbola aç bir oyuncu.Ayrıca parayada doymuş bence.Amerika , Arap takımları veya Asya gibi parayı bol veren takımlarda oynamak istemiyormuş.Parayı seçse bu tip liglere giderdi.Bence şansımız var.Görüşüp almalıyız Berbatov'u iş yapacaktır.

Elmander kadar caliskan oldugunu dusunmuyorum. Birde her konusmasinda paradan bahsediyo bu adam. Elmanderin arkasina Necati gibi top yapan ama daha ust seviye birini alsak daha dengeli bir hucum hattina sahip oluruz bence. Fabrizio Miccoli gibi.

Yada Drogba gibi rakip defanslardan daha once dusunen, daha once hisseden, daha once hamle yapan, daha once uygulayan, daha guclu olan delici bi santrafor alalim. Ki bu zaten Drogba'dir.

valla berbatov gibi miccolininde gelme ihtimali düşük. Drogbayı ise istermiyim bilmiyorum.

EPLden gelen hatta geçen sene kral olmuş hatta bu sene 10 maç 7 gol yapan bi adamdan bahsediyoruz

inşallah gelir

hem de bonservis yok

elmander-berbatov ikilisinin hayallerini kurmaya başladım şimdiden

bi de yabancı hakkını berbatova harcamayalım yazmış biri

biri ona artık yabancı sınırı diye bişe olmadığını anlatsın

Bu adam gelecekse ismini degiştirsin yada hiç gol mol kaçırmasın.

ben Berbat'ov diye başlıklar görmek istemiyorum :D

Bu önümüzdeki sezon berbatov'u GS formasıyla izleyebiliriz demek oluyor sanki.

Drogba'nın sadece bu sezon ki CL performansı Berbatov'un butun CL kariyeri kadar. Ikisinede hayır denemez, ama Drog sanki daha faydalı olur.

Berbatov 4 sene rahat oynar. Zaten tempolu forvet değil.

Drogba 2 sene garanti ama sonrasında kendi bırakmak ister gibime geliyor.

Bonservissiz Berbatov'a hayır demek imkansız gibi.

baros liverpooldan beri hayranlikla izledigim ve takimimda görmek istedigim forvetdi.baros imkansiz diyordum ozamanlar ama geldi.elmanderde toulusdan beri begendigim istedigim forvetti oda geldi.drogba zaten baros ile en sevdigim forvetdi.drogba gelsin isterim o yüzden :)

kanatlardan birine yabanci gelirse ki gelecek bence.ozaman ya tek forvet oynariz yada biri yerli olur.(muhammet demir)

Oha berbatovu beğenmeyenler mi var forumda :akansular:

31 yaşında havada kapılacak Berbatov yerine 34lük(seneye 35) Drogba gelsin diyenler olmuş.Forumdan üyeliğimi silesim geldi :(

Berbatov kimdir Allah askina ? Stancu geri donsun daha iyi

Sakaaaaaa :D

Oha berbatovu beğenmeyenler mi var forumda :akansular:

31 yaşında havada kapılacak Berbatov yerine 34lük(seneye 35) Drogba gelsin diyenler olmuş.Forumdan üyeliğimi silesim geldi :(

valla 2 sininde fiyatı aynı olsa yıllık alıcagı falan hiç düşünmeden drogba derim aslında mantıgın dogru 31 yaşında bir adammı yoksa 34 yaşında bir adammı alalım ama bunlar normal futbolcular için geçerli 34 yaşında dedigimiz drogbadaki fizik güç kondisyon hala avrupada sayılı forvette var (napoli maçında taç çizgisinde 2 adamı yığdı bildigin duvara çarpar gibi düştüler:D )

gelsin 2 sene oynasın yeter

tabi ki berbatov da mütiş bir forvettir bizim için hakan şükür neyse bulgarlar içinde berbatov odur

Berbatov'daki 'first touch' dünya'da kaç tane futbolcu'da var? Yalnız benim şahsi tercih ettiğim forvet tipleri: Ya Drogba ve Baros'un (formda hali) ile defansı yıkan forvetler. Ya da böyle vızır vızır koşan, sut çeken, asist yapan forvetler. Ama Berbatov reistir!

Berbatov'dan dan daha iyisini ve daha iyi şartlarda olanını bulamayız yazın. Berbatov cuk oturur bu takıma tam bizlik transfer. Ciddi ciddi Falcao'yu, Cavani'yi falan alacağımızı bekleyenler var galiba Berbatov'u beğenmiyorlar. Yaşı da tam ideal 3-4 sene oynar yardırır Türkiye liginde. ( Elmander'in neler yaptığını görüyoruz )

Üst Alt