Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa” - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa”

Cevap: Elmander: “Buraya gel, prens gibi yaşa”

o Eriksen'in scout ekipleri tarafından kesfedilmeside ayrı bir macera, buyuk sans iki taraf adına da, bi youtube'dan goz at reyis "Christian Eriksen" :ka21:

Honda CSKA'da.. Basel'de Xhaka diye bir cocuk var ama kanat degil ortada oynuyor.

Eve gidince bakacam Emir. Dediğim gibi iş güç okul çok takip edemiyorum o yüzden soruyorum hani. Ancak bizim ihtiyacımız atletik kanat oyuncuları ya da skorer olanlar. Ahh be bir Henry vari oyuncu bulabilsek scout falan daha ne isteriz:)

"Buraya gel, prens gibi yaşa ve taksilere para ödeme" :asd: Berbatov gelirse ve Elmander kadar faydalı olursa prensler gibi değil krallar gibi yaşar :)

yabanci santrafor öncelligimiz olmamali.

1. Melo

2. iki kanat

3. sol bek

4. stoper ve orta sahaya alternatifler

drogbabmı berbatovmu evet ben berbatov derim ülkesine gidiş gelişlerde sıkıntı olmaz yaşı daha 31 hem drogbanın isteyeceği ücretten daha azına gelebilir

hazır hızını almışken Rasmus Elm de fena olmaz.

Rasmus ELm

rasmus-elm_2659901.jpg

Rasmus Elm - Oyuncu profili - transfermarkt.tr

John Guidetti

Wedden-John-Guidetti-voetbal.jpg

John Guidetti - Oyuncu profili - transfermarkt.tr

CL garanti artık transfer için görüşmelere başlasın yönetim son güne kalmayalım erkenden bitirelim transferleri

Ali durust Avrupa sampiyonasindan sonra transfer yapacaklarini soylemisti yanlis hatirlamiyorsam.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Ali Durust'u severim, ama neden devamli taraftarin duymak istemeyecegi seyleri inatla soyledigini anlamakta zorlaniyorum. Butun iyi oyuncularin fiyatlari katlandiktan sonra transfere baslamanin mantigi ne olabilir ki.

Ali Durust'u severim, ama neden devamli taraftarin duymak istemeyecegi seyleri inatla soyledigini anlamakta zorlaniyorum. Butun iyi oyuncularin fiyatlari katlandiktan sonra transfere baslamanin mantigi ne olabilir ki.

A) medyayı turnuva ertesine kadar uyutup rahatca islerine konsantre olmak

B) maliyeti farketmemeksızın, turnuvayla birlikte ince eleyip sık dokuyup en iyisinde karar kılmak

C) beklentileri minimum seviyede tutmak

berbatov topçumu ya altı üstü united da oynuyor premier ligte daha 2010 da gol kralı oldu berbatovu beğenmeyene gereksiz diyene allah akıl ihsan etsin

rooney i alalım oda gelmezse ronaldo oda olmadı en kötü ucuz olan messiyi alırız

Ulan Berbatov lan inşallah gelir.Elmander'le müthiş bir ikili olabilirler.Bu adam hantal kesinlikle değil.Topla oyunu sever.Bence hızıda var.Elmander'den vuruş tekniğide daha iyi.İnşallah alacağız.Belkide aldık bile.Bedava adam lan hemde Berbatov yani.CL'de başarı istiyorsak bu tarz oyuncularla yakalarız.

elmanderi bayılarak izliyoruz

berbatov bir gömlek üstü neyi tartışıyorsunuz kaldı ki bu adam buraya gelmez gelmesi zor ama umudum var.

Fiyati katlanacak oyuncularin evet. Nedir bu mantik cozemedim. Shaqiri cok zor dedi,baskan cikti bize yakin dedi. Anlamiyorum bu adami. Insallah simdiden baslamislardir Kalou Berbatov icin girisimlere.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Üst Alt