Erdoğan: "İki takım da Arena'da oynayacak" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erdoğan: "İki takım da Arena'da oynayacak"

Cevap: Erdoğan: İki Takım da Arena'da Oynayacak

Yalan haber olduğu belli. O kadar önemli gündem maddesi varken bizim statla mı uğraşacak?

Cevap: Erdoğan: "İki Takım da Arena'da Oynayacak"

bu adami destekledigim günlere lanet olsun. kaynaga inanmiyorum ama RTE ismi gectigi icin dogru olabilir diyorum.

bas git RTE . zamaninda Baykal'dan nefret ederdim ama simdi "o" senin yaninda melek kaliyor diyorum. en azindan GSli. Türkiye icin icatlarina karismam

Yok artık bunu demiş olamaz.Eğer siyasi bir dayatma olursa direk büyük bir yürüyüş yapılmalı.

Bu kadar meraklıysan futbol işlerine karışmaya, bırak başbakanlığı TFF başkanlığına adaylığını koy.

Suriye uçağımızı düşürür, kansızlar hergün askerlerimizin canını alır sen UEFA fb'ye ceza vermesin, Bjk arena'da oynasın bunların peşindesin.

tayyip-at.jpg

Bi bitmedin..

Stad hakkında ayrıntılı bir açıklama yapalım

Geniş kapsamlı bir basın toplantısı da olur

Yok toki stadı

Yok GALATASARAYın bir kuruş katkısı yok

Devlet yaptı o stadı

Önce devlet ne kadar karlı çıktı bu işten onu açıklasın

Stadı nereden nereye taşıdık

400 milyonun üstünde kar elde ettiler

Bu kadar meraklıysan futbol işlerine karışmaya, bırak başbakanlığı TFF başkanlığına adaylığını koy.

Suriye uçağımızı düşürür, kansızlar hergün askerlerimizin canını alır sen UEFA fb'ye ceza vermesin, Bjk arena'da oynasın bunların peşindesin.

korkak da ondan. Israil askerlerimizi öldürdü özür dilesinler dedi. pkk hergün asket öldürüyor sokaklari karistiriyorlar. silahlari birakmalarini rica ediyoruz diyor. ne bicim basbakandir anlamadim

bu adama oy veren Galatasarayli degildir benim gözümde OKADAR

Haberi araştırın önce...

Kaynak Vatan...

bir ikincisi R.Tayyip'in işi gücü yok bizim stadda kimin oynayacağınamı bakacak...

La neredeyse savaşa giriyoruz...

bunların derdi ne yahu...

Vatan senin ALLAH belanı versin şeref yoksunları...

Yenişafak Muhabirlerinden öğrendiğim kadarı ile ki bunlar Hükümet Gazetesidir bildiğin maçlarını Olimpiyat'da oynayacak Beşiktaş...

İnanmayan dünkü Yenişafak Spor Haberlerine bakabilir...

valla arkadaşlar bende yürü git derdim ama protokol zamanı Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül geçenlerde Beyaz Tv de açıklama yaptı.

Protokol onun zamanında yapıldığı için bütün ayrıntıları biliyordu ve şunu dedi. Galatasaray anlaşamadığı taktirde beşiktaş devlete yani gençlik ve spor müdürlüğüne başvurur ve protokolde yazdığı gibi Galatasaray'ın maçının olmadığı istediği bir güne istediği takıma burayı verebilir dedi.

Ancak Galatasaray anlaşırsa daha fazla para kazanır diye dipnot yaptı.

sanırım protokoldeki bir maddeden dolayı bir açıklama yaptı.

Haberi araştırın önce...

Kaynak Vatan...

bir ikincisi R.Tayyip'in işi gücü yok bizim stadda kimin oynayacağınamı bakacak...

Yenişafak Muhabirlerinden öğrendiğim kadarı ile ki bunlar Hükümet Gazetesidir bildiğin maçlarını Olimpiyat'da oynayacak Beşiktaş...

hasta yataginda küme düsme olmasin diyen bunuda der

Haberi araştırın önce...

Kaynak Vatan...

Alemdar abi guzel diyorsun hos diyorsunda

Amma boyle bir Atalar Kelami var.Gecmiste Yaptiklarin, Gelecekde Yapacaklarinin Teminatidir

Simdi bu adam bir allah kurusu lafini soyledi stad icin, burunu futbola hic gereksiz yerine soktu kisler ve kurumlar diye

ben bu elemandan artik her seyi bekliyorum.soyleye bilir.ayrica rte hazretleri istemese Bakan Sual Kilic olacak o spiker kilikli herif kendini ne yirtiyor.

Arkadas stadi paylasmiyoruz iste.

Ayrıca hakan sen kimsin ki benim GALATASARAYLILIĞIMI sorguluyorsun...?

Haber yalan ve yalanın daniskası...

Uçağımız düşürülmüş,savaşa girdik gireceğiz, tonla iş var çıkıp beşiktaş arenada oynayacak diyecek...

bende buna inancağım...

Ya gidin ALLAH'ınızı severseniz ya...

valla arkadaşlar bende yürü git derdim ama protokol zamanı Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül geçenlerde Beyaz Tv de açıklama yaptı.

Protokol onun zamanında yapıldığı için bütün ayrıntıları biliyordu ve şunu dedi. Galatasaray anlaşamadığı taktirde beşiktaş devlete yani gençlik ve spor müdürlüğüne başvurur ve protokolde yazdığı gibi Galatasaray'ın maçının olmadığı istediği bir güne istediği takıma burayı verebilir dedi.

o protokol doğru ise kim yaptı acaba adnan polatmı yoksa başka birilerimi. ayrıca bu haberin yalan olduğu düşüncesindeyim medya olarak tüpçünün leş gazeteleri gündem yaratarak baskı yapıyor.

Bendede bura karanlik.Yonetim bir aciklamada yapamiyor ne yazik ki.

Sadece bir sey biliyorum Adnan Polat yine burada bir suru kufur yeyecek.

hangi köyün delisi bu sıcak dönemde başbakanı bulupta stad meselesini sordu onu merak ediyorum

Üst Alt