Erdoğan: "İki takım da Arena'da oynayacak" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erdoğan: "İki takım da Arena'da oynayacak"

Cevap: Erdoğan: İki Takım da Arena'da Oynayacak

Hak, hukuk falan yok bu ulkede. Basbakan boyle bir sey dediyse coker besiktas stada.

Alicigim ne demek istediğini anlıyorum ama bu olay farklı bir boyutta. Hak var hukuk var derken, başbakan bile olsa TTARENA'nın GS'a ait olduğunu belirten o sözleşmeyi çiğneyemez demek istiyorum. Başbakan en fazla rica edebilir, tavsiye edebilir vs ama son söz yine GS genel kurulunun olur.

Tabi başbakanın ricası kırıldığı için GS ile çeşitli platformlarda uğraşırlar (stadın çevre düzenlemesini geciktirirler, hakem hataları olur vs) ama zaman geçer, araya birileri girer unutulur o.

Son olarak bizim bunları konuşuyor olmamız bile saçmalığın daniskası zaten ama değişik bir ülkede yaşıyoruz, nabacan:)

Cevap: Erdoğan: "İki Takım da Arena'da Oynayacak"

yalan habere benziyo

stad kalmadıysa şükrü saracaçoğlu var defolsun gitsin orda oynasınlar

lan neredeyse savaş çıkacak hiç başka işleri yokmuş gibi yatıp kalkıp kargaları nerde oynatacaz diyemi düşünüyorlar yalan haberdir.

tinerciler zaamanında olimpiyat için sözleşme yapmış. bence bunların aklında arena yokken birileri devreye girerek arenayı hedef göstermiş. bu yeni seçilen orman kaçkını başkanları seçilir seçilmez cumhurbaşkanına çıkmıştı. şimdi tinerciler bu kadar çulsuzken oyuncularından indirim dilenirken heryerde hacizle karşılaşırken bilmem kaç yıllık gelirleri ipotekliyken nasıl hangi parayla stad yapacaklar acaba. hadi bir şekilde başladılar kaç yılda bitirirler. hükümetinde bu olay işine geliyor bunlar inönüdeki araziyi alıp değerlendirme peşindeler tinercilerinde arenada sürekli oynaması amacındalar.bu sayede hem dolmabahçedeki değerli araziyi kullanacaklar hemde tinercilere stat yapmaktan kurtulacaklar. zaten tinercilerde şeref olsa bizden önce kendileri karşı çıkarlardı. hiçbirzaman büyük olamadılar. neyazıkki aynı durumda f5 olsaydı onlar böyle yapmazlardı.bizim stadda oynamak istemezlerdi.

Ben padişahımızdan beklerim böyle bir şeyi. Savaş çıkacak olsa bile her yere burnunu sokmayı becerebilecek kapasiteye sahip bir liderdir kendisi.

Her şeye karışmasan olmaz suriye uçağımızı düşürüyor adam daha stadla uğraşıyor

Haber büyük ihtimal yalan,basbakan Fenerbahcelilerden sonra Galatasaraylilarin tepkisini almak istemeyecektir,ama birde bu stadin acilisinda gördügü protesto var,o kin hala mevcuttur basbakanda,adam Galatasaraydan okadar nefret ediyorki sampiyonlugumuzda bir kutlama mesaji bile yayinlamadi.

TT ye bakın allah aşkına. Lan ne ezik bunlar ya :D

#ArenaDevletindirBeslemeGALATASARAY

2myynwp.png

muz cumhuriyeti muuzz... bu adam yakında kendine taht yaptırmazsa ben hiçbişi bilmiyorum.görürsünüz kendi adına para bile bastıracak

kaynak vatan olmakla birlikte lan boşbakan ülkede bir sürü sorun var iş kazaları hat safhada, ceza evinde çıkan isyanlar, terör ve surirye sorunu varken adamın derdi hala biziz boş adamsın boş

Sen bırak bu işleride, 8 şehit veriliyor, Türk Uçağı düşürülüyor bunlarla uğraş artık, millet hizmet görsün bırak artık yok fb düşürülmeycekmiş yok o stad ta bu oynaycakmış, ÖZERK'in anlamını öğren sonra açıklamala yap, ülkede ne LAİKLİK bıraktınız nede ÖZERLİK, her işe burnunuzu sokuyorsunuz.

Yönetim bunlarin bizim stadimiza girmemeleri icin ellerinden geleni yapmalidir! Oynamamalilar, oynatilmamalilar!

Galatasaray gücünü taraftarından alır şu ana kadar ne kombine sahiplerin ne de loca sahiplerinden ciddi anlamda tepki yükselmedi yönetimin elini güçlendirmek gerekir ne kadar baskı yaparsa yapsın siyaset biz taraftarımıza bunu açıklayamayız diyebilmeliler sürekli gündemde tutarak bu konuyu bizlerin sinirini bozmaya çalışıyorlar şike unutuldu tek sorun kargalar nerede oynayacak daha inönü yıkılmadı bile

Üst Alt