Erdoğan: "İki takım da Arena'da oynayacak" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erdoğan: "İki takım da Arena'da oynayacak"

Cevap: Erdoğan: "İki Takım da Arena'da Oynayacak"

olay şu ki eğer tinerciler arenada oynarsa ömür boyu o statdan çıkmazlar bu aç tinerciler nasıl stad yapacak adamlar oyuncularından dileniyor. eğer öyle bir durum olursa restimizi çekmeliyiz gerekirse bırakıp stadi gidelim bakalım ozaman padişah bizim karşısına alabilecekmi zaten en büyük hatayı alisamiyenden çıkmakla yaptık biraz sponsor para bulabilseydik oraya iyi bir stad yapabilirdik ama hem yerimizden olduk şidide stdımızdan oluyoruz. ulan ne leş yüzsüz bir camiaymış bu yeni gelen ormandan inme başkanlarındada ne onur var ne gurur para için herşeyi yapar.

bu ülkenin yöneticilerinden nefret ediyorum,basbakan,spor bakanı,tüpcü...

bunlardan kurtuldugumuz gun bayram edecem

Mehmet Helvacı sitesinde hukuki boyutta herşeyi anlatmış. Ayrıca Cumhuriyette Işın ÇELEBİ de aynı şeyleri söylüyor. Biz izin vermediğimiz sürece isteyen istediğini yazsın. Ha yönetimin kendi başına izin verme yetkisi de yok. Taşınmazlarla ilgili tasarrufta bulunmaya genel kurul yetkili ve genel kurul böyle birşeyi kabul etmez.

Stat bizim lan. Mecidiyeköy'de kocaman arazi verdik gidip Beşiktaş orada takılsın.

Mehmet Helvacı sitesinde hukuki boyutta herşeyi anlatmış. Ayrıca Cumhuriyette Işın ÇELEBİ de aynı şeyleri söylüyor. Biz izin vermediğimiz sürece isteyen istediğini yazsın. Ha yönetimin kendi başına izin verme yetkisi de yok. Taşınmazlarla ilgili tasarrufta bulunmaya genel kurul yetkili ve genel kurul böyle birşeyi kabul etmez.

protokol nasıldır bilinmez ama bizim izin vermemize bile bağlı olsa cumhurbaşkanı ve başbakan arenada oynayacaklar dedimi malesef reddetmek çok zor olacak.eğer reddedersek de bzimle çok kötü uğraşırlar.ne yazıkki bu ülkede siyaset heryere karışıyor. bu tinerciler birde kendilerini şerefli diye adlederler sizden dah şerefsiz bir camia yok yeryüzünde.

aslinda boyle restlesme olursa iyi genel kurul onay vermez zaten.

Ben bir tek sartla razi olur mac basina 5 milyon euro versiceklerse gelsinler.

bu tinerciler illa stad istiyorsa versinler inönüyü onlarada stad yapsınlar.

protokol nasıldır bilinmez ama bizim izin vermemize bile bağlı olsa cumhurbaşkanı ve başbakan arenada oynayacaklar dedimi malesef reddetmek çok zor olacak.eğer reddedersek de bzimle çok kötü uğraşırlar.ne yazıkki bu ülkede siyaset heryere karışıyor. bu tinerciler birde kendilerini şerefli diye adlederler sizden dah şerefsiz bir camia yok yeryüzünde.

yollari yapmasalar bile yeterli zatende suanda onu yapmiyorlar.

aslinda boyle restlesme olursa iyi genel kurul onay vermez zaten.

Ben bir tek sartla razi olur mac basina 5 milyon euro versiceklerse gelsinler.

maç başına 5 milyon € komik olurda illa bizim stadda oynamaları için baskı yapıyorlarsa zamanında bizden istedikleri parayı istiyelim hasılatın tamamı ve ek bir para

Cevap: Erdoğan: İki Takım da Arena'da Oynayacak

Başbakan nasıl noktayı koyabilir ya? Ülkede hak var hukuk var. GS'ın elinde kapı gibi sözleşmesi var. Değil Tayyip Erdoğan, Barrack Obama gelse, GS'ın onayı olmadan Bjk'yi o stdayuma sokamaz. Haber yalan.

Hak, hukuk falan yok bu ulkede. Basbakan boyle bir sey dediyse coker besiktas stada.

sanki bize bedavaya yaptılar stadı. Mecidiyeköydeki arazimizi niye verdik o zaman? Kuş beyinli olmak böyle bir şey. Allah akıl fikir versin.

alper mert ‏@alpermertt

Beşiktaş yönetim kurulunun Olimpiyat Stadı ile yaptığı resmi sözleşmenin ortaya çıkmasından sonra Arena konusunda geri adımlar başladı

alper mert ‏@alpermertt

Beşiktaş yönetim kurulunun Olimpiyat Stadı ile yaptığı resmi sözleşmenin ortaya çıkmasından sonra Arena konusunda geri adımlar başladı

nezaman acaba olimpiyat konusunda resmi sözleşme yapmışlar merak ettim. bu işin içinde çok büyük pislikler var. madem sözleşme yaptı neden bakıma alınıyor olimpiyat bu spor bakanı denen zat tam bir anladınız neyse

nezaman acaba olimpiyat konusunda resmi sözleşme yapmışlar merak ettim. bu işin içinde çok büyük pislikler var. madem sözleşme yaptı neden bakıma alınıyor olimpiyat bu spor bakanı denen zat tam bir anladınız neyse

tadilat zamanı da pek bi manidar yani

alper mert ‏@alpermertt

GS yönetim kurulu BJK'nin yaptığı Olimpiyat Stadı sözleşmesini Spor Bakanı ile yapacağı toplantıda masaya koyup iyi niyet yok diyecek

alper mert ‏@alpermertt

GS yönetim kurulu BJK'nin yaptığı Olimpiyat Stadı sözleşmesini Spor Bakanı ile yapacağı toplantıda masaya koyup iyi niyet yok diyecek

alper mert ‏@alpermertt

Sen aylar öncesinden Olimpiyat Stadı için sözleşme imzalayacaksın resmi stadın olarak TFF ve UEFA'ya bildireceksin sonra ilk tercihim Arena!

Üst Alt