Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri

Oktay hoca gibi kaliteli bir insanı kaybetmek son derece üzdü beni,şubeyi kapatın abicim siz bi y.. yiyemiceniz belli oldu bu sene de,bu yönetimde dalaverici çıkma yolunda hızla ilerliyor

Ergin Hocanın sözleşmesi var Şemsettin Baş gelmeli hem gerçekten galatasaraylı hem de hain değil...Malkovicten de kurtulduk seneye de Ekrem Memnun gelecek yeni salon ömer ve müge de kovulacak...Tribün liderleri de elimine olunca artık sorun kalmamış olacak...YENİLMEZ ARMADA !!!
Oktay hoca hain ha. Ya bi git abi. Az salla. Basketbol 2.liginde Ergin hoca da gelecek zaten seneye, böyle umursamaz adamların olduğu yere. Büyük yanlış yaptılar

Adama sadece tek maaş ver. İstediği hiçbir transferi yapma istediğim oyunculara komik teklifler ver. Sonra yoluna devam edeceğiz de geçiştir. Hadi git başkan

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180702-180555.png
    Screenshot_20180702-180555.png
    214.4 KB · Görüntüleme: 73
ÇARE ŞEMSETTİN BAŞ !!!

semsettin_bas_taraftarlara_cagdirda_bulundu_h11792_54eba.jpg

Şuna bakın ya bir de ben kimseye bir şey vaat etmedim diyor. Yalancısın başkan kötü son seni bekliyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180702-181245.png
    Screenshot_20180702-181245.png
    243.9 KB · Görüntüleme: 48
Yuksek ucretli sozlesmesine ait gelecek sezon dahil tum haklarini istifa etmesine ragmen alacak yaziyor haberlerde

Bu durum gercekse skandal kulup adina

Her gün öleceğine bir gün öl kardeşim. Kapatın gitsin, beceremiyorsunuz! Her yıl her yönetim ayrı bir rezillik yapıyor ama ilginç olan her yeni gelen iyice sıvıyor. Düşünün ki bir yönetim dursun gibi adamdan bile kötü olsun yönetimde, korkunç bir başarı

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Eger dava acip su durumdaki kulupten tazminat aliyorsa hain 1 heriftir

Iyi ki yollamisiz

Eger haber yalansa ben o haberi yapanin abv, pisliginde bogulsun

Abi istifa eden para alamaz diye bir sey yok ki

Sureli sozlesmelerde , belirli bir sure beklersin , halen odeme yapilmazsa elbette tek tarafli hakli fesih yapabilirsin

Ne yani 4 senelik sozlesmesi var ornegin , 48 inci ayin sonunda hepsi belki toptan verilir diye bekleyecek miydi

Bu kulupte para vermeme mevzusu cok tat kacirdi artik .

Lan adam 800k alıyordu 800k!
Neyin yüksek anlaşması. Boş yapıyor yönetim. Ligin en kötü 3kadrosundan biri bizdeydi. Küme düşme potasındaydık. Aldı bu boş takımı nerdeyse play-off lara sokuyordu. Şimdi kim gelirse gelsin küme düşeceğiz. Boş boş yerli topçulara bile maaş ödeyecek bir bütçe yok. Öyle 3milyon falan da değilmiş bütçe. Kapat şubeyi kapat

GS da hic bir sube kapanmaz . Bu fikri bosuna senelerdir dillendiriyorsunuz

Olabilecek seyleri konusalim
Yapılması gerekenler;

*ergin hoca yahut şemsettin hoca gibi bedavaya çalışabilecek galatasaraylı hocaları getirmek

*salon inşaatının kapasitesini 5000'e çekmek

*basketboldaki tüm profesyonelleri kovmak ve çalışan sayısını indirmek

*erkeklerde ve kadınlarda daha gerçekçi hedefler belirlemek; örneğin fiba'da yola devam etmek...

Kimse kusura bakmasın Mustafa başkan seçilsin istedik ama şimdi sen para almiyorsun bir bakiyorsun Donk 2 milyon kazanacak adam da derki bilader ne oluyor biz maaş alamıyoruz adamlara bak der neyse yangın yapmıyorum insAllah saçma sapan işler yapmazlar güvenimiz boşa çıkmaz.

Her branş için bize güvenin diyen adam şimdi kalkmış basketbol şubesi için söz vermedim ben diyorsa onun da sonu Dursun gibi olacaktır sonunda. Donk'a bugün bizden başka 2 ve üzeri maaş verecek kulüp var mı acaba dünya üzerinde. Serbest bıraksan 1 milyona zor kulüp bulacak adama 2 milyon veriyor ve basketbol ve diğer branşlar için para yok diyorsan buna bir taraflarıyla gülerler. Çekilin ligden bari de her sene azap çektirmeyin insanlara.

Üst Alt