Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri

en baba avrupa kupasını alan takımın 1.5 milyon dolar gibi komik bir gelir elde eden branşın ivedilikle lağvedilmesi gerek

ya da koç dahil basketçilere asgari ücret üzerinden ödeme yapılması gerekmekte

futbolda bu gün şl den aldığın tek galibiyet bile basketteki tüm sezona bedelken başka türlü aksi düşünülemez

en baba avrupa kupasını alan takımın 1.5 milyon dolar gibi komik bir gelir elde eden branşın ivedilikle lağvedilmesi gerek

ya da koç dahil basketçilere asgari ücret üzerinden ödeme yapılması gerekmekte

futbolda bu gün şl den aldığın tek galibiyet bile basketteki tüm sezona bedelken başka türlü aksi düşünülemez

dogru soze ne denir

2004-05 sezonunda küme düşmekten Play-Out sayesinde kurtulduğumuz dönem dahil 13-14 senedir basketbol izliyorum. 2005 yılından 2014'e kadar her geçen yıl büyüyen bir Galatasaray basketbolu vardı.

Zirvesi; Euroleague'de çeyrek final ve ligde final(3-3 devam ederken son maça çıkmadık) ile bitti. O seneden sonra her ne kadar Eurocup kazansakta gün geçtikçe bütçe düştü.

Bu sene benim gibi basketbolsever biri bile 8 maçımızı izlememişimdir. Ne zaman baksam Sinan Erdem salonu boştu.

Evet duruma çok üzülüyorum ama en azından 2-3 sene daha böyle geçecek gibi. Dibi gördük artık.

"BASKETBOL VE VOLEYBOL A.Ş OLACAK"

Konuşmasında amatör şubelere de ayrı bir parantez açan Mustafa Cengiz, özellikle basketbol ve voleybol ayağında yönetimsel olarak ciddi yanlışlar yapıldığını ifade ederken, “Bugün gelinen noktada, bu şubelerimizin kendi ayakları üzerlerinde durmalarının tek yolu şirketleşmeleri. Bunun için bu yapıları mevcut yapıdan ayıracağız, Basketbol ve Voleybol A.Ş.’yi kuracağız. Dünya çapında sponsorlar bulup, bu şubelerime eski parlak günlerine döndüreceğiz” şeklinde konuştu.

Mustafa Cengiz: Tüm branşlarda şampiyon olsak dahi, mayıs ayında seçime gideceğiz!

Cengiz gözümde yere çakıldı.

dunya capinda sponsor ne yaw
basket isi tam kumar takim kotuyse 50 kisi salonda 250 kisi de tvden izliyo onun harici kimsenin umrunda olan bir brans degil
anca FATINOGLU gibi gercek bir GSli takimin adini sanica boru GS yaparsa olabilir o bile cok para veremez
hem GS adinin onune bisey gecmesinden hazzetmiyorum, cafe crown gs falan rezil seyler

2-3'lük sponsorla bu şube yürümez artık. Ortak lazım Türk Telekom gibi, Efes gibi.

Kolej takımı kuralım 2. ligde takılalım, fazla para çıkmamış olur.

Artık 5-10 milyon harcasan da tokatlanıyorsun, harcamasan da tokatlanıyorsun.

Değişen bir şey yok.

Taraftar istedi bu durumda olmayı. Basketbola gerçekten önem verilseydi Ozan Korkut seçilirdi. Adam basketbol çıkışlıydı ve takımı Euroleague oynatacağına dair söz vermişti.

Forumda 1-2 kişi hariç kimse istemedi adamı.

Kim takar? Herkes enkazdan kaçtığında bedava çalışan adam her zaman gelir...Bu ultraslan meselesi değil ilginç bir şekilde tüm gs basket seyircileri ergin hocadan nefret ediyor...Ama neden?

Ergin hoca burada da çok sevilmiyor. Sebebini bende çok bilmiyorum. Basketden çok anladığımı söyleyemem. İnşAllah başkan olur ilerde.

Ergin hoca burada da çok sevilmiyor. Sebebini bende çok bilmiyorum. Basketden çok anladığımı söyleyemem. İnşAllah başkan olur ilerde.
Evet de sebep ne? Gerçekten galatasaray taraftarı, kupa canavarı hem bizde hem türk telekom-ülker-efeste hem de italyada, bedava takım çalıştırdı, kongre üyesi, eurocup şampiyonu, lig şampiyonu...En büyük Fenerli düşmanı...Obradovici en çok yenen adam...Daha ne lazım???

Ergin in sevilmemesinin tek nedeni var . Adam dogrulari ugruna yasiyor . Basketbolu bir sekilde kirleten aziz de olsa konusuyor , ua da olsa konusuyor

Ismail senol olayinda ve son basarisiz doneminde takismalari oldu ve biraz da antipatik taraflari olan bir adam

Ama sonuna kadar GS li . Fb nin euroleague i aldigi yil yari finale gitmistim , resim cektirdik , atkim o gune ait bir yaninda madrid bir yaninda fb amblemi olan bir atkiydi , onu bile gorunce mesafeli durdu resimde , o kadar agir fanatik

Ama dedigim gibi hic bir olgunun basketbolu kufurle , madde atarak ya da baska yollarla kirletmesine izin vermiyor

Sebep bu olabilir

Konunun geneline gelince , donk un ucretine takim kurulur dogru ama artik branslar arasi para transfer edemiyoruz . Futboldan gelen parayi donkta kullanabiliriz ama atiyorum galibiyet primlerini basketbol kadrosuna harcayamayiz

Simdi bu amator sporlara tesvik kapsaminda sanirim tum takimlar bir iki kademe daha iyi kadrolar kurabilecekler

A.S kurmak da bir cozum olabilir belki ama kucuk olcekli bir sirket olacaktir

Ortak alma dusunulebilir ama su an bir cazibemiz yok , cunku euroleague lisansimiz yok . Bu yuzden fibaya gecen takimlardan olabiliriz

Ama esas buyuk sorun ve kulube hak verdigim kisim , basketbolda avrupaya cikis , basari uzerinden degil . Yani iyi kadro kurup butce ayirip final serisi de kazansan euroleague e yine efes ile fb girecek

Bu haksizlik duzeltilmedikce , o sahneye cikis sansi vermeyen bir yatirimin da anlami yok

Ergin in sevilmemesinin tek nedeni var . Adam dogrulari ugruna yasiyor . Basketbolu bir sekilde kirleten aziz de olsa konusuyor , ua da olsa konusuyor

Ismail senol olayinda ve son basarisiz doneminde takismalari oldu ve biraz da antipatik taraflari olan bir adam

Ama sonuna kadar GS li . Fb nin euroleague i aldigi yil yari finale gitmistim , resim cektirdik , atkim o gune ait bir yaninda madrid bir yaninda fb amblemi olan bir atkiydi , onu bile gorunce mesafeli durdu resimde , o kadar agir fanatik

Ama dedigim gibi hic bir olgunun basketbolu kufurle , madde atarak ya da baska yollarla kirletmesine izin vermiyor

Sebep bu olabilir
Ben de tanıyorum cebinden para veren bak sana bile mesafe koymuş sırf fb arması yüzünden...İşte ninnoş dediğim de bu sinan doğruları olmayan boşuna yaşayan adamlar...O zaman fanatik olamazsın ki? Fanatik olamazsan taraf olamazsın? Taraf olamazasan cimbomlu olamazsın...Elbette ki köşelerin olacak...

Ben zaten fanatik veya sert degilim spor veya taraflilik konusunda

Hakkim yenerse karar vericiler tarafindan durum degisir ama surekli her olaya sari kirmizi bakamam , sogukkanli ve hissiz olmak lazim

Konunun geneline gelince , donk un ucretine takim kurulur dogru ama artik branslar arasi para transfer edemiyoruz . Futboldan gelen parayi donkta kullanabiliriz ama atiyorum galibiyet primlerini basketbol kadrosuna harcayamayiz

Simdi bu amator sporlara tesvik kapsaminda sanirim tum takimlar bir iki kademe daha iyi kadrolar kurabilecekler

A.S kurmak da bir cozum olabilir belki ama kucuk olcekli bir sirket olacaktir

Ortak alma dusunulebilir ama su an bir cazibemiz yok , cunku euroleague lisansimiz yok . Bu yuzden fibaya gecen takimlardan olabiliriz

Ama esas buyuk sorun ve kulube hak verdigim kisim , basketbolda avrupaya cikis , basari uzerinden degil . Yani iyi kadro kurup butce ayirip final serisi de kazansan euroleague e yine efes ile fb girecek

Bu haksizlik duzeltilmedikce , o sahneye cikis sansi vermeyen bir yatirimin da anlami yok
Galatasaray'ın Fiba-Euroleague Mücadelesinde Seçeceği Taraf

Kapatılması Yahut Şirketleşmesi Gereken Şubeler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 7103 Sayılı Kanunu Onayladı

Galatasaray Basketbol A.Ş.

mahmutiye yapılan yanlış babama yapılmış gibi hissederim

sevdikkerimizi üzmeyin

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt