Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri

Oktay mahmudiyi bir ergin ataman gibi sevip benimsedigimi soyleyemem , Fakat zor zamanda gelip , para pazarligi yapmayan ve artik canina tak edince de isyan eden adama hakli demekten baska care yok

Ne uefa ne donk ne de mugdat . Yonetim acisindan su ana dek tek eksi puan bu olaydir bana kalirsa

Ayrica bizdeki bu hakedisleri odememe veya sonuna kadar kasma olayi artik cok abarti hale gelmeye basladi . Iyi takim iyi butce veremeyebilirsin hatta sozlerini de yiyebilirsin . Bunu anlarim , ama adamin kendi kazancini odememenin mazereti olamaz

Hocamız belli olmuş 2 güne açıklanacakmış yerliymiş isim yok bilginize

311.jpg

Sanmam, Ümit Milli Hoca varmış onun üzerine duruyorlar ya bakalım

Geçen sene Sakarya’yı çalıştıran Selçuk Ernak mı? Şu anda ümit millilerin koçu o. Düşük bütçeler için fena olmayan bir antrenör. Oyuncu bilgisi, havuzu da iyi. Takımı uçurur falan demiyorum da 3 milyon dolarlık takımı 7., 8. Sıradan falan play offa sokar yani.

Orhun Ene falan gelmez zaten. Keşke gelse ama Tofaş’ta oturmuş sistemi bırakıp bizde dertsiz başıan dert almaz. Oyunculara günü gününe para yatıran takımdan, ödemelerin 5 ay geriden gittiği takıma gelmez.

Geçen sene Sakarya’yı çalıştıran Selçuk Ernak mı? Şu anda ümit millilerin koçu o. Düşük bütçeler için fena olmayan bir antrenör. Oyuncu bilgisi, havuzu da iyi. Takımı uçurur falan demiyorum da 3 milyon dolarlık takımı 7., 8. Sıradan falan play offa sokar yani.

Orhun Ene falan gelmez zaten. Keşke gelse ama Tofaş’ta oturmuş sistemi bırakıp bizde dertsiz başıan dert almaz. Oyunculara günü gününe para yatıran takımdan, ödemelerin 5 ay geriden gittiği takıma gelmez.
Bu koç hakkında yorumlar hiç fena değil, bu yoklukta bayağı bayağı idare eder gibi.

Ömer Uğurata

1 kişi ekşide şöyle birşey yazmış kamil anda
"istanbul teknik üniversitesinde okurken kapalı spor salonunda bölümler arası turnuva yapılırdı. bu vatandaş elektrik fakültesinde basketbol oynardı. iyi bir ozelligi olmayan hatta gulunc sayilabilecek hareketler yapan vasat altı bir basketbolcuydu. oynarken veya benchteyken böğürdüğü için herkes ona tribünden ayı diye bagirirdi. kendi arkadaşları dahil ekseriyetin onu kontrolsüz, kırıcı ve sevimsiz buldugu bariz anlaşılıyordu. çünkü oyun kalitesi arkadaslarina yön verebilecek durumda olmadigi icin komik ve bazen dramatik geliyordu. maçlarda herkes sadece onu "volkan demirel" gibi yuhlar oda el hareketi yaparak milleti azdırırdı. saçma sapan zamanlarda, tahrik etmek için benchte salonda aniden aygırca gülüşler yapardi. bilirsiniz böyle zayif karakterli tipleri...neyse şimdi böyle bir karakter tahlili yapilan adam sonra birde baktikki itü'nün takimına girmiş!!! nasıl bir lobiyse, hangi meziyet, hangi özelliktir bilinmez takimla mukayese edildiginde pota altında paspas yaptirmayacagin adam "cenk renda"kalitesizligiyle benchte oturup böğürüyor. inanilmaz şaşirmistik arkadaslarla. bu vatandaş bende turkiyede bazı insanların nasıl böyle çeneyle lobiyle yancilikla bir yere gelebildiginin bariz örneklerinden biridir. burdan yillar yıllar sonra a milli takimda tanyevicin yaninda, ordan milli genc takimda antrenor olarak, simdi de dackada blatt'in yaninda yardimci antrenor olarak gördüm son 15 senesinde hic gozlemleyemedim desem yeridir ama allah yolunu açık etsin. sadece şunu biliyorum ki basketbolu çok seviyor ama bir yere ulaşmak için yapamayacağı şey yok gibi. bu da çok tehlikeli."

başkası
"altın jenerasyon diyebileceğimiz 2000 jenerasyonunu kullanamayan, u18 turnuvasında japonyayı bile zar zor yenmemize neden olan vasat koç."

"bir gün bu ülkenin en büyük basketbol koçlarından biri olacak olan muhteşem lider."

"ne zaman izlesem, maç boyunca bütün oyunculara aralıksız bağırmaktadır. "buraya gel şuraya git"ten tutun da "oğlum nasıl pik lan bu"ya kadar çok geniş bir yelpazede bağırmaktadır. çok doğru bulmadığım böyle bir yöntemi olan, iyi sonuç alan koç."

yorumların ortası yok yine :asd:

Oktay hocayı göndermenin bedelini ödeyecekler ulan adamın sözleşmesini zaten gitse de gitmese de vereceksin tabi gururlarına yediremeyince geri dönüp hocayla iletişim kurmayı, hem maddi zarar hem de bir sezondan olacağız

Murat Özyerin adı mı geçiyor, Allahım sen sabır ver. Bu kulüp hiç bir zaman adam olmayacak. Ulan bu adamın imza attığı skandallar heleki bayan takımında ne çabuk unutuldu yahu. Kaldı ki adam basketboldan yıllardır uzak.

murat özyer ve ömer uğurata mı?Biz bu işi beceremeyeceğiz demektir bu.Cem Akdağ da kötü tercih de ona saygımdan susar desteklerim.Geri kalanlar 15.haftayı göremezler.

Üst Alt