Erzurum'da sigara içen kadına saldırı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erzurum'da sigara içen kadına saldırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Erzurum'da sigara içen kadına saldırı

Can Tansü ve bir arkadaş daha var.Evet arkadaşlar amacınız ne niye milleti geriyorsunuz burda.İkisinin de hata yaptığı yerde niye taraf tutma peşindesiniz.Kadının ve saldıranların bir haklı taraflılığı varmı?

bir de oruc nefsi köretmektir ya , benim yememle icmemle nefsin onu istiyorsa sen zaten oruc tutma kardesim. sen sigara icene, yemek yiyene vs. daliyorsan sen zaten oruc tutma, tutsanda bi ise yaramaz o

bu ne bildiği ne olduğu belirsiz iğrenç kafalar insanı dinden imandan soğutur

Nasıl kimse demiyor, iki sayfa önce kadına ar damarı çatlamış diye yorum geldi, kadının asılmadığı kaldı.Nasıl demiyor.

İyi de senin dediğin normal mi? Ben niye takmıyorum? Öyle yorum yapan kendine, dikkat edersen tartışmayı hakeden insanlarla tartışıyorum, sen o yaptığın yorumla haketmeyenler grubundasın, o yorumu yapandan farkın yok.

ateist ola bilirsin yehudi ola bilirsin hatta ne istersen o ola bilrsin

beni ilgilendirmez

Amma bir ulke Cogunluk Musluman kesimdirse Saygi Duymayi bileceksin

Tabiki bu duyacagin saygi kendine duyacagin saygidir aslinda

bulgaristanda sokakda cuma kılanlara saldıranlardan mı oldun çogunluga saygı diye

Şimdi biraz düşündüm de beyler.İşin kötüsü ne biliyor musunuz?Bazı cahil insanlar dinlerinden ve milletlerinden soğuyor bu yobazlar yüzünden.Anlatmaya çalıştığım şu,Türkiye'de yobaz dediğimde sadece aşırı dinci bir kesim yok,ben çok biliyorum converse giyen en şık kıyafetleri giyen yobazlar da var.

Ve Müslümanlıktan ve Türklükten soğuyan gerizekalılar var bu olaylar yüzünden.Hakikaten bu adamların yaptığı yobazlık ama.İnsanlar sırf lüks olsun diye ateist olmak için bahane arar oldu şu günlerde inanın bana.Bu da önemli bir koz oldu vesselam.

banane kardesim kim oruç tutarsa tutsun beni bağlarmı ben sokakta sigara içerim dondurma yerim adamın dayanıklılığı yoksa tutmasın banane

al işte cehalet bu.ben de oruç tutuyorum ama bu tercih meselesidir isteyen tutar isteyen tutmaz.hani milletin önünde içilmesi yanlıştır ama kimse böyle gerizekalıca sebeplerle kimseye saldıramaz bunlar hanzo ve türevleri

Bi kere ben oruç tutarken biri önümde sigara içse ben de kızardım..Neden ? Dondurma yesin su içsin ne yaparsa yapsın önemli değil bunlar insanın iradesini güçlendirir hatta..Amaaa ben oruç tutarken dumanını tüttüre tüttüre sigara içiyosan karşımda dostum tepki alırsın çünkü o duman bana da gelir (pasif içici mode on)..Orucumu zarara sokar..

Hıı öbür yandan bunu yapanlar halt yemişler yanlış tabiki ama insanlık hali olur böyle şeyler dengesiz,gerzek,aptal saptal insan mı yok memlekette..

altina imzami atiyorum

Şimdi biraz düşündüm de beyler.İşin kötüsü ne biliyor musunuz?Bazı cahil insanlar dinlerinden ve milletlerinden soğuyor bu yobazlar yüzünden.Anlatmaya çalıştığım şu,Türkiye'de yobaz dediğimde sadece aşırı dinci bir kesim yok,ben çok biliyorum converse giyen en şık kıyafetleri giyen yobazlar da var.

Ve Müslümanlıktan ve Türklükten soğuyan gerizekalılar var bu olaylar yüzünden.Hakikaten bu adamların yaptığı yobazlık ama.İnsanlar sırf lüks olsun diye ateist olmak için bahane arar oldu şu günlerde inanın bana.Bu da önemli bir koz oldu vesselam.

Sen millete göre dininden imanından soğursan vay senin haline o zaman.

oruç tutmayanın oruç tutana saygısı ahlakını gösterir aynı şekilde tutanında tutmayana tepki göstermesi kişi özgürdür her kimse ne yaparsa kendine yapar olay erzurumda diye erzurumluları genellemeyin tanıdığım birçok erzurumlu var komşum (antalya) gayet medeni insanlar

İyi de senin dediğin normal mi? Ben niye takmıyorum? Öyle yorum yapan kendine, dikkat edersen tartışmayı hakeden insanlarla tartışıyorum, sen o yaptığın yorumla haketmeyenler grubundasın, o yorumu yapandan farkın yok.

O adamın yaptığının aynı zihniyeti işte.O düşünce paraleli.Onu da takmayalım o zaman.

bence kadın saygısızlık yapmış sayılmaz

olay tamamen saldıranların yobazlığıyla alakalı

oruç tutuyosan bir takım zorluklar olacak

yemek yiyen insan da göreceksin sigara içende buz gibi kola içen de

ve buna katlanırsan daha büyük sevap işlemiş olursun

ateist ola bilirsin yehudi ola bilirsin hatta ne istersen o ola bilrsin

beni ilgilendirmez

Amma bir ulke Cogunluk Musluman kesimdirse Saygi Duymayi bileceksin

Tabiki bu duyacagin saygi kendine duyacagin saygidir aslinda
sen pis bir yobazsin ,simdi isterlerse banlasinlar beni forumdan.kimse kusura bakmasin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt