Erzurum'da sigara içen kadına saldırı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erzurum'da sigara içen kadına saldırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Erzurum'da sigara içen kadına saldırı

Çoğu kişinin oruç tuttuğunu bildiği yerde insan diğerlerine saygı duymalı.Ben şahsen oruç tutan birinin karşısında yemek yesem yerin dibine girerim utancımdan.Bu kadında gidip kapalı bi yerde içebilirdi ahlaki açıdan.Ama malesef ar damarı çatlamış insandan da birşey beklememek lazım.

Forumun tadını da kaçırmaya başladınız.İşten gelip 2 güzel haber okuyalım diyoruz ama her yerde saçma sapan haberler ve tartışmalar.Tartışan ve tartışma çıkaran adamlarda nedende hep aynı.Buna bir çare bulun görevli arkadaşlar.

Yobazlar defolup gitsin ülkemden, ayrıca o saygısızlık diyen adamların karşısına geçip su içmek, yemek yemek isterim.Bunu bir büyük zevkle yaparım, kimse de niye yapıyorsun diyemez :)

Ramazan ayı olsun olmasın, isteyen, istediği yerde, istediği şekilde, istediğini yer-içer; buna da kimsenin saldırganlık gösterme hakkı yoktur. Mal mal konuşmayın! Kapalı yerlerde sigara içme olayını ayrı tutuyorum tabi..

Insan hayvan degildir buldugu yerde yemek yemez,icmez adap saygi diye bir seyler var.Gosterebildgi kadar insandir zaten.

Ramazanla alaksi yok zaten sokokta yemek yiyenler falan oldum olasi nefret etmisimdir ,sagda solda ac insan bile olabilir,dusunmek lazim.

Babamla eskiden pazara giderdim ,herkes siyah posete koydururdu aldiklari kimse gormesin cani cekmesin diye. Bazilari icin bunlar yobazlik olucak tabi.

Kimsenin oruc tutup tutmamasi beni ilgilendirmez. Ben sigarada icerim, yemekte yerim. Kimsenin bana bir tek kelime dahi soyleme yetkisi yoktur. O hakki kendinde bulanda yobazin tekidir. Gidip Arabistan'da yasamasi gerekir.

Dini, dinle alakası olmayandan kişiden öğrenecek değilim. Bence siz biraz kendi kültürünüze sahip çıkmayı öğrenin... Siz ve sizin gibiler batılaşacağım diye kimliğinizi kaybettiniz. Yahu biz kendi kültürümzüe inancımıza sahip çıkmazsak elin yabancısı mı çıkacak? bu kadar gözünüz dönmesin lütfen... İnanmayabilirsiniz ama inana saygı duymak zorundasınız. Bence oruç tutmuyorum ama kimsenin gözünün içine baka baka sigara içmem vicdanım izin vermez. Burası müslüman ülke insanlar oruçluyken gözlerine baka baka sigara içersen yemek yersen olası tepkileri ve yaptırımları göze alırsın. Burada kimseyi savunmuyorum yanlış anlamayın, dayak atanda saygısızlık yapmış tabi ki. Ama sen bu ülkede yaşıyan insansan bunu bileceksin.

altina imzami atiyorum

Çoğu kişinin oruç tuttuğunu bildiği yerde insan diğerlerine saygı duymalı.Ben şahsen oruç tutan birinin karşısında yemek yesem yerin dibine girerim utancımdan.Bu kadında gidip kapalı bi yerde içebilirdi ahlaki açıdan.Ama malesef ar damarı çatlamış insandan da birşey beklememek lazım.

nerden çıkardın kadının ar damarının çatladıgınu kapalı alanlarda sigara içmekde yasak

Yobazlar defolup gitsin ülkemden, ayrıca o saygısızlık diyen adamların karşısına geçip su içmek, yemek yemek isterim.Bunu bir büyük zevkle yaparım, kimse de niye yapıyorsun diyemez :)

vala bana karsi öyle birsey yapsan, döverdim seni aninda, görürdün, diyebiliyor muyum, diyemiyor muyum

Haha edepsiz olan kadın oldu demek.Yarıldım. Sivas'ı yakan zihniyetle bire birsin.

Insan hayvan degildir buldugu yerde yemek yemez,icmez adap saygi diye bir seyler var.Gosterebildgi kadar insandir zaten.

Ramazanla alaksi yok zaten sokokta yemek yiyenler falan oldum olasi nefret etmisimdir ,sagda solda ac insan bile olabilir,dusunmek lazim.

Babamla eskiden pazara giderdim ,herkes siyah posete koydururdu aldiklari kimse gormesin cani cekmesin diye. Bazilari icin bunlar yobazlik olucak tabi.

Yobazlık değilde abartma yaptığın.O zaman somalide insanlar açlıktan ölürken hiçbirşey yemememiz lazım.

Sonrasında da savunmuyorum yazmış, o adama da gerekli cevabı verdiğime inanıyorum o mesajda, boşa çırpınıyor gibisin.
arkadaş ben sadece düşüncemi yazdım ne bir aşşalama ne bir hakaret nede bir alay var. ben sadece bir ülkedeki düzene örnek verdim ve bu örnegi bana haksız diyen çıkmaz çunkü herkes biliyor. ayrıca sen burdaki üyelere yetkin oldugu için hakaret ederekmi tartışıyorsun bunu kendine hakmı sanıyorsun ?

burdaki bazi kisilerin yorumlarina inanamiyorum ne yani simdi ben oruc tutuyorum karsimda birisi yemek ya da sigara icse niye iciyorsun diye cikissam ve kavga etsem normal bu öylemi

Germe peşinde değilim, ben de oruç tutuyorum kardeşim, ben de müslümanım ama o kadına neden ar damaru çatlamış deniyor, anlamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt