F.Bahçe -27 Puandan Başlayabilir - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe -27 Puandan Başlayabilir

Cevap: F.Bahçe -27 puandan başlayabilir

Neyi kabul ediyorsunuz anlamadım. UEFA talimatnamesine göre 7 maçta şike yaptıkları için 7 alt lige gitmeleri gerek, onu geçtim kesin olarak görülen 3 maç var buda 3 alt lig demek.Son kazandıkları 3 şampiyonluğu bırakır seneyede -65 puanla başlarlarsa bi tanıdık işi yaparız.

-50 puanda ligde kalmaları icin 34 te 30 falan yapmaları lazım:D:D

Neyi kabul ediyorsunuz anlamadım. UEFA talimatnamesine göre 7 maçta şike yaptıkları için 7 alt lige gitmeleri gerek, onu geçtim kesin olarak görülen 3 maç var buda 3 alt lig demek.Son kazandıkları 3 şampiyonluğu bırakır seneyede -65 puanla başlarlarsa bi tanıdık işi yaparız.

o zaman ücüncü lige düssünler ve orda -50 puanla baslasinlar

iyimi böyle ? :D

Şikenin sahaya yansıması tamamen göreceli bir durum. Disiplin kurulunun 6 da 4 ü , Tahkim Kurulunun 5 de 3 ü gibi çoğunluğun şikeciler tarafında olduğu kurulların verdiği kararlara nasıl güvenebilirsin? Bana göre Korcan sahada da %100 şike yaptı, ama bu kurullar her kaleci hata yapabilir diyecek..

-27 puan ile başlarlarsa da çok zevkli olur yahu:) Düşünsenize mesela - puandan kurtulamadan ligi bitirdiklerini:) Bu takıma kimse gelmez zaten o zaman...27 puanı çıkarabilirler mi bilemem:)

Olacakları söyleyim ben size.

Geçen sene iptal edilecek. Bu sene onaylanacak. Fener muhtemelen lig de ik 4 de hatta bana göre ilk 2'de yer alacağı için gelecek sene Avrupa'da olacak. Ama ya - puanlı ya da Bank Asya'da iken CL'de oynayacak:)

Böyle saçmalık olurmu.Ben gider 2 maçı bağlarım o zaman şampiyon olup bütün paraları ve şampiyon ligine giderim.Gelecek sezon -6 dan başlasam ne olacak.Böyle karar bir tek türkiyede çıkar.

Olacakları söyleyim ben size.

Geçen sene iptal edilecek. Bu sene onaylanacak. Fener muhtemelen lig de ik 4 de hatta bana göre ilk 2'de yer alacağı için gelecek sene Avrupa'da olacak. Ama ya - puanlı ya da Bank Asya'da iken CL'de oynayacak:)

+ Bu sene şampiyon yapılmak için uğraşılacak. Kayıp en aza indirgenecek.

Gelecek sene (-) puanlı başlayacağı ligde de heyecan,ligin kalitesi zart zurt ayağına Play Off'a devam edilerek ilk 4'e girme umutlarını çoğaltacak.

Herşey fenerbahçe için (!)

Türk futbolunun hangi marka değeri bu ülkeye uluslararası arenada kupa kazandırdı.Young Boyslara,Paoklara,Metalistlere elenen takımlarımız mı gücünü kaybedecek ? Hangi güç ? Ne gücü ? Kimin gücü..

Sportif açıdan bu kadar geride olan bir ülkeyken, Lig TV'nin sözde sağladığı kaynak ne işe yaramış durumda ? Para var ama başarı yok demektense, paramız yok ki başarılı olalım demeyi tercih etmek varken, nedir bu savaş.. Eee İlhan Cavcav tarzı yöneticiler bu memlekette olduktan sonra herkes kendi kasasını düşünür, kim ne yapsın sportif başarıyı..

Üst Alt