F.Bahçe -27 Puandan Başlayabilir - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe -27 Puandan Başlayabilir

Cevap: F.Bahçe -27 puandan başlayabilir

Aslında Bank Asya'dan -27 ile başlatmak lazım da bizim gibi adam kayırmanın üst seviyelerde olduğu bir ülkede yemez. Sonra büyüme % bilmem kaç...Oldu gözlerim doldu !

- puanlarla bir takımı ligde şike yaptığı için tutan zihniyete çok afedersiniz ama zokarım ben.

Sahaya yansıması nedir arkadas!

Ben şöyle izah ediyim;Diyelim ki Korcan ın o golü bilerek yedigini iddaa ediyoruz,ama FB lilerde diyor ki böyle golleri her kaleci yer,bunu gectik.Atıyorum su x oyuncu bilerek golleri atmadı,pozisyonları auta attı v.b.,FB liler de diyecek ki her oyuncu kacırabilir,hadi bunuda gectik.Mecnun eliyle 4 işareti yaptı,macta ne hikmetse 4-3 bitti,FB lilerde diyecek ki onu o niyetle yapmamamıstır.

Peki nasıl anlaşıcaz,nasıl anlıyıcaz sahaya yansıyıp yansımadıgını?Geciniz efendim bu ayakları...

valla gayet guzel aciklamisin renktas

-45 ile başlatsınlar,play-off kalksın,tamam derim ben.-27 olacak basketbol play-off'u getirecekler 1. 8. ile oynayacak yok ya var mı öyle dünya.Direk Aydınlar versin o zaman kupayı KULUBÜNÜN BAŞKANINA.

her türlü eksi puan da ligde kalırlar. 2 türlü yol var bunun için birincisi play out oynatırsın, ikincisi takım sayısını 20 ye çıkarıp 2 tane daha pas pas takım alırsın, mevcut 18 takımdan bir kurban daha seçerek o 3 takıma vurdukça vurursun. -30 puan da fenerin çerezi olur. Zaten mevzu yayın gelirlerinden mahrum bırakmamak değil mi feneri.

Mali gecen "gelecek sezonda Playout yaptirmayi düsünüyoruz" demedimi zaten? Bunlar kafaya takmis, Fener'i ne olursa olun lig'de tutacaklar.

Üst Alt