F.Bahçe -27 Puandan Başlayabilir - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe -27 Puandan Başlayabilir

Cevap: F.Bahçe -27 puandan başlayabilir

Sahaya yansıması nedir arkadas!

Ben şöyle izah ediyim;Diyelim ki Korcan ın o golü bilerek yedigini iddaa ediyoruz,ama FB lilerde diyor ki böyle golleri her kaleci yer,bunu gectik.Atıyorum su x oyuncu bilerek golleri atmadı,pozisyonları auta attı v.b.,FB liler de diyecek ki her oyuncu kacırabilir,hadi bunuda gectik.Mecnun eliyle 4 işareti yaptı,macta ne hikmetse 4-3 bitti,FB lilerde diyecek ki onu o niyetle yapmamamıstır.

Peki nasıl anlaşıcaz,nasıl anlıyıcaz sahaya yansıyıp yansımadıgını?Geciniz efendim bu ayakları...

İbrahim Akın FB maçını bu şekilde oynamadı mı? Keza Korcan...

Sahaya yansımayı futbolcuya ulaşmak, onun da bu öneriyi kabul etmesi olarak kabul etmiyorsa, şike fiziksel olarak tarih olmuştur. Hiçkimse "evet yaptım" diyecek kadar salak değildir. İbrahim bile, içime sinmedi kendimi maça verdim elimden geleni yaptım demekte ve FB li bundan "sahaya yansımadı" diye medet ummaktadır.

Küme düşmeyecek , - puanlada başlamayacak..İzleyin ve görün.

Bunu neye dayanarak söylüyorsun? Bir kaynağın, bir bilgin yoksa kuru kuruya moral bozuyorsun.

- 27 ile düşmezlermi lan?:D

%90 hayır. Küme düşme puanı epey azaldı 30 puanlara geldi. Ortalama bir sezon geçirip 60 puan toplasa bile, kurtulur bu durumda.

Ne eksisi kardeşim, Bank Asyada eksi puanla başlamaları lazım STŞL de değil.

Bence Bank Asya da kesmez, her eylemn için bir alt lige indirilmeleri lazım. Amatöre kadar yolları var. Büyük takım, taraftarı vs var diye kimse bu cezayı veremez belki ama Bank Asya gerçekten olmazsa olmazdır. Bundan farklı bir neticeyi kabul edemeyiz.

Özetle; Anıra anıra Bank Asya 'ya çubuklu tosuncuklar...

bu sene playoff olmasaydı yüzde bin şampiyonduk bu sene....

Play Off'un getirilme gerekçesinin mantığında bu yatmıyor mu zaten ?!

Adı geçen takımlar güç kaybetti; gönderilen oyuncularla,kötü hazırlıklar ve psikolojik travmalarla...Kimin adı geçmiyor Galatasaray ve kısmen güçlü diye kabul edilen Bursa...Ne yapılmalı da güçler dengelenmeli ?!

Play Off'u getirelim...İlk zamanlarda özellikle fb'ye hakemler bazında iltimas gösterip,zaman kazandıralım. Lig eski haline bir zaman sonra döner...

Kusura bakma ama bankasyayıda aynı tff tönetmiyormu?Biz tamamen çekilmeliyiz bence.

Bank Asyayı TFF' nin yönetmesi önemli değil. Şikeye açık açık destek veren Anadolu takımlarının korkusu Fenerbahçe küme düşerse, yayın ihalesi bozulur, onlar da aç kalır. Galatasaray da aynı şekilde eğer Bank Asya liginde oynarsa yine bu şike destekçileri aç kalır. Beter olsunlar.

İsterse ezikler -50 alsın yine küme düşmez. Lige -50 ile başladığı an hakemler eziklere çalışacaktır.Amaç eziklerin gereken puanları almalarını sağlamak. Her türlü ligde bırakırlar.

Para kazanılır kayberdildikten sonra da, ahlak kaybedildikten sonra nasıl kazanılacak ? Bir defa leke bulaştı,en iyi deterjanı getirsen de nafile...

Böyle bir senaryo olursa şöyle gelişmeler olabilir.

Bu yüzsüz güruhun 2. başkanı Nihat Özdemir ' - puan verme cezası kaldırılsın ' şeklinde bir açıklama yapabilir.

Ya da ' biz o kadar şike yapmadık ki ' diyerek tahkime başvurabilirler.

Tahkim'de muhtemelen - 13 puana indirir cezayı.

...belli olmaz renkdaş...her türlü pis senaryolar dönebilir playoff da...adamları cl ye göndermek için ellerinden geleni yapacaklar

Ahmet Cakar ın seneryosuna ne diyorsun peki;)D

Ben olsam GS nin şampiyon olmasına izin veririm,en azından tepkiler azalır gibi birseyler söylüyordu.Aslında söyledigi seneryonun sonucunda olacak seyler gercegi yansıtıyor,harbiden de dogru söyledi.Sadece bizim tepkimizin böyle olacagından bahsetmiyorum renkdas,diger söylediklerine hak verdim Çakar ın.Bizim safımız zaten belli,böylede kalacak;)

ZekiUzundurukan Zeki Uzundurukan

"UEFA karışmaz" haberi doğru değil arkadaşlar. Dün biz UEFA yetkililerine böyle bir şey var mı diye sorduk. Cevap "Hayır" oldu.

"UEFA karışmaz" haberi doğru değil arkadaşlar. Dün biz UEFA yetkililerine böyle bir şey var mı diye sorduk. Cevap "Hayır" oldu.

En baştan beri böyle olduğu belliydi zaten...

Bu arada oldum olası şu ismi bilinmeyen yetkili haberlerine hastayımdır doğrusu...:D

O zaman bu haberi ortaya şahsiyet,FB liler tarafından satın alınmıs bir piyon.Maksat Türk halkının tepkilerini ölcmek olsun diye yapılmıs bir haber,kısaca altyapı olusturma hareketleri bunlar;)

O zaman bu haberi ortaya şahsiyet,FB liler tarafından satın alınmıs bir piyon.Maksat Türk halkının tepkilerini ölcmek olsun diye yapılmıs bir haber,kısaca altyapı olusturma hareketleri bunlar;)

Bana bir bakima uefa'ya mail atan kisilerin onune kesme gibi geldi...

Ornek bugun yine uefa trabzonlulara çelme takti diye haber yapildi...

Gaz veriyorlar ters yonden, inadina maillere yuklenin beyler !!!!!!

...şöyle bir mantık yürütün.buyuk bir firmasınız ve altınızda size bağlı olan şirketler var...altınızdaki şirketlerden biri diyorki,bizde hırsızlık var ama şirketin durumu yüzünden bu hırsızlık olaylarını affedelim derse sizin cevabınız ne olur?:D

Üst Alt