Fatih Terim: "Melo ve Sneijder'i çağırsak gelirler" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Melo ve Sneijder'i çağırsak gelirler"

Gomis olayi zaten bilinen bir sey. 'Yeni' bir bilgi vermiyor ki.

Bilinen bir sey de ilk defa hoca resmi olarak topu yönetime attı diyebiliriz.Zaten F.Terim,Gomis konusunda en son suçlu.Adam geçen sezon leblebi gibi gol atarken bile memnun olmadığını söylemişti.Neyse ligin bitmesine iki hafta kalmışken eski konulara dönmenin bir anlamı yoktu bence.Şimdi yine yönetim Gomis konusu üzerinden yıpranacak.

Evet noldu hocaya sallayıp yönetimi yalayanlar. Gelin konuşalım ama kıvırmadan gelin tarihin en basiretsiz yönetimiyle karşı karşıyayız. Başından beri bir şey olduğunu biliyordum yazıklar olsun..

Fatih Terim: "Melo ve Sneijder'in bize çok emekleri geçti. İkisi de büyük oyuncu. Şartlar ne getirir bilmiyorum ama şu ana kadar bir temasımız olmadı. Fakat onlarla temasa geçmemize gerek yok, çağırsak geleceklerini biliyoruz."

Tamam bu bilgi yeni bir sey mi simdi? Hoca onay verdi, cunku yerine 2 adam alinak dendi. Yonetim de satisina izin verdi, zaten Gomis gitmek istiyordu. Sonra kimse alinmadi malum sebeplerden dolayi. Bu nu ilk defa duymuyoruz.

Hocanin yuz ustu birakildigini bilmiyorduk. Ben hoca yoneticilige soyundu, yerine adam alinmayisinda payi var saniyordum.

Melo ile Sneijder zayıf noktam olmasına rağmen scoutingi kutlarım.

BSQ624zCYAAZ7rD.jpg

Üst Alt