Fatih Terim: "Melo ve Sneijder'i çağırsak gelirler" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Melo ve Sneijder'i çağırsak gelirler"

Melo ile Sneijder zayıf noktam olmasına rağmen scoutingi kutlarım.

BSQ624zCYAAZ7rD.jpg

Adama soru sordular, o da olabilecek en medeni ve politik sekilde cevap verdi

Transfere kimi dusunuyorsunuz demediler

Bilinen bir sey de ilk defa hoca resmi olarak topu yönetime attı diyebiliriz.Zaten F.Terim,Gomis konusunda en son suçlu.Adam geçen sezon leblebi gibi gol atarken bile memnun olmadığını söylemişti.Neyse ligin bitmesine iki hafta kalmışken eski konulara dönmenin bir anlamı yoktu bence.Şimdi yine yönetim Gomis konusu üzerinden yıpranacak.

Hocanin yuz ustu birakildigini bilmiyorduk. Ben hoca yoneticilige soyundu, yerine adam alinmayisinda payi var saniyordum.

Anladim. Neyse bu konunun hala gundeme gelmesini de dogru bulmuyorum yine CL maci oncesi baska olaylar ile mesgul oluyoruz. Olan olmus yaz doneminde. Artik devre arasinda nasil telafi ederiz buna baksinlar.

Açıklamaları büyük oranda tatmin etti beni, öfkenin bir sebebi de iletişimsizlik kriz yönetimini pek doğru yapamadı bu sefer hoca. Yalnız şu var haksızlık etmeyeyim yine de özellikle konuşmak istemiyor büyük ihtimalle, konuşursa yönetim ile ipler kopar gibi... Yönetime baya öfkeli sanırsam.

Gerçekçi olmasa da 2000 örneğini verip UEFA için neden olmasın demesi hoşuma gitti, o dönemde de ŞL'de başarısızdık, galibiyetimiz yoktu ki kendisi de söylemiş.

Bakalım nasip ya sakinleşip şu devre arasını bekleyelim bakalım.

Melo 40 küsür maçta oynamış hala fiziği taş gibi geldiğinde takımda sırıtmaz ama takım sneijder ve göbeğini kaldırabilir mi o soru işareti.

Evet noldu hocaya sallayıp yönetimi yalayanlar. Gelin konuşalım ama kıvırmadan gelin tarihin en basiretsiz yönetimiyle karşı karşıyayız. Başından beri bir şey olduğunu biliyordum yazıklar olsun..
Sen ne anlatiyorsun acaba şurada 3 aydır yonetimi koruyan 1 kişi bile yok geçirebildigi kadar geçiriyor herkes

Yönetim hocaya alenen ihanet etmiş bunun anlamı budur. Çok ağır konuşmuş ki haklı. Takım bu sene iyi oynamıyor kabul lakin bir santraforumuz olsaydı bu kadar kötü durumda olmazdık, sanmıyorum. Ha hoca da bence formsuz o ayrı konu.

Yönetim hocaya alenen ihanet etmiş bunun anlamı budur. Çok ağır konuşmuş ki haklı. Takım bu sene iyi oynamıyor kabul lakin bir santraforumuz olsaydı bu kadar kötü durumda olmazdık, sanmıyorum. Ha hoca da bence formsuz o ayrı konu.
Çıksa bam bam bam anlatsa, yerli ve aşırı sinir bozucu futbolcularda diretmese ve bu oyuncular yerine genç alternatifleri denese kimse gıkını çıkarmayacak zaten.

Bence hoca yanlış yapıyor inceldiği yerden kopsun yönetim zor duruma düşer diye susmasın.

Bundan sonra yerine oyuncu almadan kimseyi gondermezsin o halde hoca. Bu adamlara ocakta guvendin oyuncuyu sattin yerine adam almadilar. Hazirandan agustosa kadar aldiklari adam kiralik oynayan nagatomoydu. 2.kez guvendin 3.yü guvenirsen zaten ipini onlar çekerler

Hocam senin canını yakanlar utansın çok iyi biliyorum nasıl ciğerinin yandığını nasıl hayallerin olduğunu. Allah seni başımızdan eksik etmesin. İyi bir başkanla neler yapabildiğini (aysal) çok iyi gördük..

Bir diğer konu da Gomis olayı. Özürleri kabahatlerinden büyük.

Fatih Terim: "Gomis'e hizmetleri için teşekkür ediyorum. Ancak koca Galatasaray takımı Gomis'in yerine 2 oyuncu alma niyeti olmasa Gomis'i verir mi? 1 değil 2 oyuncu alacağız denildiği için biz de satışına onay verdik."

Koca Galatasaray kulübü yerine oyuncu almadan en önemli oyuncusunu şutlar mı?
Koca Galatasaray kulübü 2 forvet almak için Gomis'i koz olarak kullanmaz mı? (Fiyat şu bizde Gomis gibi bir forvet var işinize gelirse.)
Koca Galatasaray kulübü takımın tek forvetini yollayıp almaya çalıştığı 2 oyuncunu kulüplerine koz verir mi? (Siz de forvet yok miktar bu işinize gelirse...)

Yabanci kontenjaninda yer olacaksa, kendileri dusuk maaslar alacaksa neden olmasin? Niye yarim sezonluk Melo - Sneijder istemeyelim ki?

Muhim olan kontenjanda yer acmak.

Bu adamlar buradayken bile fizik olarak eleştiriliyordu.Şimdi aradan yıllar geçmişken bir şeyler beklemek ne kadar mantıklı?Mevcut oyuncular kadar fayda sağlayabilirler orası ayrı ama kurtarıcı olmalarını beklemeyin.

Üst Alt