Fatih Terim: "Melo ve Sneijder'i çağırsak gelirler" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Melo ve Sneijder'i çağırsak gelirler"

Yanlış yazmış olabilirim yönetimide sevenler var ama çoğunlukta değil ama çoğunlukta terim nefreti mevcut
Yav nefrette yok kardeşim 3-5 adam var yok zaten yillardir oyle o herifler sneijdere de nefret yapiyorlardi x kisiyede degismeyen bir grup var.
Bırakın elestirsinler eleştiri oldukça hoca yanlışı görür yanındaki sünepeler adanan hocanın kedicigi modunda takılarak yapacaklari en büyük kötülüğü yapıyor zaten bizde susarsak kendi sonumuzu getiriz.

Bu adamlar buradayken bile fizik olarak eleştiriliyordu.Şimdi aradan yıllar geçmişken bir şeyler beklemek ne kadar mantıklı?Mevcut oyuncular kadar fayda sağlayabilirler orası ayrı ama kurtarıcı olmalarını beklemeyin.

Gelirlerse kurtarici olarak degil 1) Kenetlenmeyi pekistirmek icin, cunku kenetlenme muhabbetini taraftar unuttu iki uc puan kaybi sonrasi stadyum 30 bini gormuyor, 2) Kadrodaki oyunculari ateslemek icin, galibiyete aliskin ve sampiyon karakterli veteranlar kadroyu hep iyi etkiler gelirler.

Zaten kadro oyuncusundan fazlasi olacaklarini da sanmam geldikleri takdirde.

Yav nefrette yok kardeşim 3-5 adam var yok zaten yillardir oyle o herifler sneijdere de nefret yapiyorlardi x kisiyede degismeyen bir grup var.
Bırakın elestirsinler eleştiri oldukça hoca yanlışı görür yanındaki sünepeler adanan hocanın kedicigi modunda takılarak yapacaklari en büyük kötülüğü yapıyor zaten bizde susarsak kendi sonumuzu getiriz.
Eleştiri değil alenen şerefsiz falan deniyor lafım onlara eleştirenlere saygı duyarım o bana düşmez.

Bundan kötü olmayız yav atıyorum selçuk oynayacağına Sneijder oynar en azından şut falan çeker bir şeyler yapar. Selçuk hem 1 kişi eksik oynatıyor hem de meziyeti yok. 1 kişi eksik oynatacaksa Sneijder oynatsın.

Abi gomis olayini zaten biliyorduk yeni bisey yok ki. Satilmadan once mac toplantisinda 1 degil 2 hizli forvet gelebilir belki demisti ki gomis hala takimdaydi. Idare et dediler iste sasacak bisey yok. Adama yerine birini aliriz dediler Maas artis sikintisi muslerayla problemi derken onay vermistir terim de. Kac ay modesteyle ugrasanlarda sikinti var koskoca dunyada baska adam yokmus gibi en azindan kiralik alamayanlar utansin.

Gomis konusunda bazi sacmalamalar okuyorum , sona erdirilirse iyi olur . dunden beri hocaya demedigimi birakmadim , keza yonetime destegim de sezon basina gore yariya indi ama soylenenleri carpitmayalim

adam dedi ki , GS nin menfaati o an onu gerektiriyordu , biz sportif olarak , yonetim de idari olarak , ekonomik sebepler sonucunda bu ayriligi dogru bulduk . Yani ekonomik taleplerini karsilayamayacagimiz icin yonetim idari anlamda bu karari almak zorundaydi , keza zorlama durumunda adamin sportif olarak da katkisi olamayacagini da biz teknik ekipce degerlendirdik , ve bu karari aldik dedi

simdi burada kabahatli gomis iken , zam isteyip ,yahut iyi teklif gidince sozlesmesine sadakat gostermeyecegini vucut diliyle gostermis iken , yonetim VE terim in bu olaydaki sucu nedir ?

ikisi de ,hem yonetim hem terim dogru olani yapmistir

sonrasinda terim in emre israri , yonetimin modestedeki amatorlugu tartisilabilir ... ama gomis meselesinde kabahatli ne yonetimdir ne de terimdir

ne yapacaklari allah askina , adam 21 milyon euro luk teklif almis 3 sene , sen daha 3,5 u verirken zorlaniyorsun , adami zorla tutup super kupa macindaki gibi hallerini mi cekeceklerdi

ayrica yuto yu , ndiaye yi , emre yi (gereklidir gereksizdir) ,hangi parayla alacaklardi ffp kriteri goz onundeyken

Abi gomis olayini zaten biliyorduk yeni bisey yok ki. Satilmadan once mac toplantisinda 1 degil 2 hizli forvet gelebilir belki demisti ki gomis hala takimdaydi. Idare et dediler iste sasacak bisey yok. Adama yerine birini aliriz dediler Maas artis sikintisi muslerayla problemi derken onay vermistir terim de. Kac ay modesteyle ugrasanlarda sikinti var koskoca dunyada baska adam yokmus gibi en azindan kiralik alamayanlar utansin.
Onu biliyorduk ama hoca açık açık basına dillendirmemişti. Şimdi söylüyor her şeyi iyide yapıyor herkes bilsin.

Gelirlerse kurtarici olarak degil 1) Kenetlenmeyi pekistirmek icin, cunku kenetlenme muhabbetini taraftar unuttu iki uc puan kaybi sonrasi stadyum 30 bini gormuyor, 2) Kadrodaki oyunculari ateslemek icin, galibiyete aliskin ve sampiyon karakterli veteranlar kadroyu hep iyi etkiler gelirler.

Zaten kadro oyuncusundan fazlasi olacaklarini da sanmam geldikleri takdirde.

Mevcut 12 yabancı var.İkisi gelse 14.Daha 2 forvet,stoper derken yine sıkıntı.Sadece yedek kulübesine kalite ve seyirci ve takıma bir hava getirebilirler zaten.

Bence anlasma saglandi
Videoyu tekrar izleyin. Sonunda Galatasaraylılar bu kadarını bilsin yeter diyor. Yani bir kontak kurulmuş. Niyet var. Olacak bu is

Yabanci kontenjaninda yer olacaksa, kendileri dusuk maaslar alacaksa neden olmasin? Niye yarim sezonluk Melo - Sneijder istemeyelim ki?

Muhim olan kontenjanda yer acmak.
12 yabanci var zaten maiconda yolcu gibi. Garrye 7-8 keriz biri cikacagina ben inaniyorum onuda postalayacagiz. 4 tane hakimiz var gibi dusunelim.
Zaten meli ve sneijderin gelmesi demek belhanda-feghouli ikikisinden birinin gitmesi demek ki eski iki 10 numarali oyuncu gelirse 10 numaralı formanın yeni sahibi gider.

Bu mal yonetim 2 bonservissiz oyuncu sneijder ile meloyu bile alabilecegini sanmiyorum.

Sneijder gelirse belhandayı göndermez feghouliyi gönderir. Hocanın tempolu oyuncu sevdiğini biliyoruz. Gerçi sneijder de tempolu değil ama tek paslarına bakar iş. Açıkçası belhandayla beraber oynarlarsa nasıl olur diye düşünüyorum.

melo tamamdır halen ruh hastası ediyor rakiplerini
sneijder de durum nedir? gittiğinden beri doğru duzgun denk gelmedim.

Üst Alt