Fatih Terim, Twitter Üzerinden Açıklama Yaptı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Twitter Üzerinden Açıklama Yaptı!

kader ortağı ali dürüst'te iyi satışa getirmiş kendisini.ali dürüst ne yapsın diyenler en yakın dostuna bu yapılanlardan sonra en azından kendisi de istifa edebilirdi ama g... yememiş anlaşılan!!

Alacak sana mı düştü derdi?

Benim çok umurumda değil; alırsa alsın. Ama milli takım hepimizin parasıyla dönüyor. Buna rağmen yineliyorum umurumda değil. Ama milli takım başına geçince şu açıklamaları yapan milliyetçi vatansever olduğunu her fırsatta belirten biri 3.5 milyonu almaz

Fatih Terim A Milli Takım'la anlaştı! İlk sozleri... - Spor Haberleri

Ha bir de Hüseyin Şahin insanlarla kavga eder gibi saldırgan bir tavırla konuşmamanı tavsiye ediyorum. Biraz mutlu olmayı dene.

Günün adamı olursan gücün arkasına sığınırsan gün gelir gel derler gidersin bir tarafların kalkar herkese atar yaparsın gün gelir o kişi git der şimdi mi deyip gidersin.

Yine basit konulari cetrefilli hale getirip sariyorsunuz

Eger bir isyeri suresinden once is akdini sonlandirdiysa calisanina suresi sonuna dek olan alacagini elbette odeyecektir . Hakli bir sebebi var da odemiyorsa mahkeme yoluyla taraflar sonuc alirlar

krala yaslanmayın düşersiniz!!

DF_09_vWAAA8fxg.jpg

Üst Alt