Fatih Terim'in Kredisi Ne Zaman Tükenir? - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim'in Kredisi Ne Zaman Tükenir?

önceden yazdığım gibi kritik fikstürde üst üste kötü sonuçlar sonucu istifa gelirse şaşırmam ama varsayalım işler pozitife döndü geçen sene olduğu gibi. bence yine bırakmalı.

terim, camiayı birleştiren bir isim olduğu için desteklenmişti ama geçen sene sallanmaya başladığımız dönemden sonra birleşme bir yana pro terim vs anti terim ayrışması yaşanmaya başladı. aslında bu çekişme hep vardı ama özellikle kötü gidişlerde bu durum ön plana çıkmaya başlıyor. bunun önüne geçemiyoruz.

tribünler böyle değil diyeceksiniz fakat tribünler zaten isyan etmeyi genelde erteler bir yapı içinde. prandelli, tudor ve hamza zamanında da doğru düzgün istifa sesleri yükselmemişti tribünden. takım tepki görmüştü, yönetim tepki görmüştü. sadece ft sonrası mancini'ye olan ön yargıdan ötürü bir tepki vardı. dolayısıyla tribünü kıstas almak doğru olmaz.

bir de terim varken camia fazla ilgi çekiyor. camianın bir bölümü hariç türk futbol oluşumundaki herkes düşmesini beklediği için haliyle ilgiyle takip ediliyor. bu durum da kötü etkiliyor bizi. her an hata beklendiği için hata yapma olasılığımız artıyor. adeta sınavda soruları çözmeye çalışan öğrencinin başına öğretmenin gelip dikilmesi ve çocuğun gerilip bildiklerini de unutması gibi bir durum oluşuyor. bir de yine terim'e karşı olan negatif tutumdan ötürü camiaya karşı da kamuoyu oluşmasının önüne geçemiyoruz. aziz yıldırım zamanında fener'in içine sürüklendiği nefret odağı olma durumu bizde de yaşanmaya başladı. herkese karşı biz durumunun yaşanıyor olması uzun vadede bize kaybettirir.

bütün bunlardan kurtulmak için tek çare hocanın emekli olması.

Şampiyon olunmaz ve bilmen İyi derecede olmaya bilir de bu tür oyun ile her Kredi tükenir büyük kulüplerde er yada geç.

önceden yazdığım gibi kritik fikstürde üst üste kötü sonuçlar sonucu istifa gelirse şaşırmam ama varsayalım işler pozitife döndü geçen sene olduğu gibi. bence yine bırakmalı.

terim, camiayı birleştiren bir isim olduğu için desteklenmişti ama geçen sene sallanmaya başladığımız dönemden sonra birleşme bir yana pro terim vs anti terim ayrışması yaşanmaya başladı. aslında bu çekişme hep vardı ama özellikle kötü gidişlerde bu durum ön plana çıkmaya başlıyor. bunun önüne geçemiyoruz.

tribünler böyle değil diyeceksiniz fakat tribünler zaten isyan etmeyi genelde erteler bir yapı içinde. prandelli, tudor ve hamza zamanında da doğru düzgün istifa sesleri yükselmemişti tribünden. takım tepki görmüştü, yönetim tepki görmüştü. sadece ft sonrası mancini'ye olan ön yargıdan ötürü bir tepki vardı. dolayısıyla tribünü kıstas almak doğru olmaz.

bir de terim varken camia fazla ilgi çekiyor. camianın bir bölümü hariç türk futbol oluşumundaki herkes düşmesini beklediği için haliyle ilgiyle takip ediliyor. bu durum da kötü etkiliyor bizi. her an hata beklendiği için hata yapma olasılığımız artıyor. adeta sınavda soruları çözmeye çalışan öğrencinin başına öğretmenin gelip dikilmesi ve çocuğun gerilip bildiklerini de unutması gibi bir durum oluşuyor. bir de yine terim'e karşı olan negatif tutumdan ötürü camiaya karşı da kamuoyu oluşmasının önüne geçemiyoruz. aziz yıldırım zamanında fener'in içine sürüklendiği nefret odağı olma durumu bizde de yaşanmaya başladı. herkese karşı biz durumunun yaşanıyor olması uzun vadede bize kaybettirir.

bütün bunlardan kurtulmak için tek çare hocanın emekli olması.

Bu adam gitse biz 5 senede 1 kez zor sampiyon oluruz 4unde ilk 3e giremeyiz.
Sen ve senin gibiler diyorsun sampiyon olsa bile gitsin. Abi siz neyin kafasini yasiyorsun? Futbol sampiyon olmak icin oynanir kupa icin burasi Galatasaray. Terimin kara kasina hayran olduğumuz icin terimci degiliz. Adamla biz bambaska bir sey oluyoruz

Bu adam gitse biz 5 senede 1 kez zor sampiyon oluruz 4unde ilk 3e giremeyiz.
Sen ve senin gibiler diyorsun sampiyon olsa bile gitsin. Abi siz neyin kafasini yasiyorsun? Futbol sampiyon olmak icin oynanir kupa icin burasi Galatasaray. Terimin kara kasina hayran olduğumuz icin terimci degiliz. Adamla biz bambaska bir sey oluyoruz

Ölünce kulübü kapatalım o zaman.

Galatasaray 1905’te kuruldu arkadaşlar.

Doğru hocayı getirip planlamanı iyi yaparsan bu lige ambargo koyarsın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şampiyon olup olamaması ile asla tükenmez bu kredi ama sadece sahada umut veren bir Galatasaray olması lazım, Gerekirse altyapıdan gençler veya alacağımız başka genç oyuncular ile bir sistem kuralım ama bu bitik yapıdan kurtulalım.

1996dan once en buyuk degil, simdi butun rakamlarda acik ara ondeyiz, avrupa kupamiz var. Turkiyede avrupa takimlarinin yenilebilecegini gosteren adamdir hoca. Ellerin kupa almak hayal bile edilemezdi. 2 senedir sampiyonlar liginden bahsederken bu manyak ne diyor ne sacmaliyot oyle sey olmaz kimse diyemedi. Diger tdler ciksin desin bakalim hedefimiz cl diye tasak oglani yaparlar. Dogru hoca belli planmayi da hoca yapar yapacak

20-30 adam daha alsa ne olacak ki hoca calismiyor artik antrenman bile yaptirdigindan emin degilim. acilis, düz kosu, goy goy ve kapanis.

Bu sene yine şampiyon olacağız buna inanıyorum lakin sampiyon olup hocamizin hayatina devam etmesi lazim. Zirvede bitirmek istiyor o da... Portekizli td ve ekip gelecek, şampiyonluklar devam edecek ayrica sistem kurulacak. basari+ güzel futbol icin rui vitoria 👍

genel antremanlar böyle

DOS3ttaW4AAUjZQ

20-30 adam daha alsa ne olacak ki hoca calismiyor artik antrenman bile yaptirdigindan emin degilim. acilis, düz kosu, goy goy ve kapanis.

futbolcular .... takmıyor fatih terim'i. eskiden bir otoritesi vardı yaşlanınca helva gibi oldu artık! fatih terim rte gibi davranmaya çalışıyor o yüzden kulüp batıyor. fatih terim istiyor ki başkanda ben olayım sportif direktörde masörde çaycıda florya'daki bahçıvanda ben olayım her şeyi herkesi ben idare edeyim emir yağdırayım sağa sola.bunları yapınca asıl mesleği olan t. direktörlüğü unutuyor! kendi işine odaklansa durumu bir nebze kurtarabilir ama bu saatten sonra zor.

çok güzel ve mantıklı yazmıssın fakat gel görki iki senede bi seçime gidip (ki son yıllarda bu dahada kısa hale geldi)herşeyi sil baştan yapan bi kulüp için plan program falan hak getire.
yani kaç defa lige ambargo koyduk başkalarıyla bu bile bi örnek aslında gören için. herşeyden evvel güçlü ve istikrar sahibi bi yönetim lazım bu eksiklikten dolayı kahramanlara ihtiyac duyuyoruz hep.
son olarak şunuda söyliyim dışarıda bukadar yiyici beklerken bu yönetimin gitmesinide istemem. değneyin iki ucuda leş vaziyette

1996dan once en buyuk degil, simdi butun rakamlarda acik ara ondeyiz, avrupa kupamiz var. Turkiyede avrupa takimlarinin yenilebilecegini gosteren adamdir hoca. Ellerin kupa almak hayal bile edilemezdi. 2 senedir sampiyonlar liginden bahsederken bu manyak ne diyor ne sacmaliyot oyle sey olmaz kimse diyemedi. Diger tdler ciksin desin bakalim hedefimiz cl diye tasak oglani yaparlar. Dogru hoca belli planmayi da hoca yapar yapacak

Bugüne kadar ne planlaması yapmış acaba ?

Bu seneden bahsetmiyorum. Geçmiş 15 seneyi düşünelim.

Geldiği zamanlarda gelecek ile ilgili ne kadro planlaması yaptı ?

Günü kurtarmak, o sezon şampiyon olmak için kadro kurdu hep.

Ne zaman transferi ona bıraksak enkaz bırakıp gitti. Ben hiç hatırlamıyorum eli yüzü düzgün takım bırakıp gittiğini.

Mesela bu takım ya da oyun umut veriyor mu ? Biz hep silbaştan kadro yapmak zorundamıyız ?
10 kişi gönderelim, 10 kişi alakım iki yılda bir.

Ne kadar onun sayesinde şampiyon oluyor isek, yine onun yüzünden ambargo koyamıyoruz.

Sebebi günlük kadrolar kurması. Tutmayınca da dibi görüyoruz.

Bugüne kadar ne planlaması yapmış acaba ?

Bu seneden bahsetmiyorum. Geçmiş 15 seneyi düşünelim.

Geldiği zamanlarda gelecek ile ilgili ne kadro planlaması yaptı ?

Günü kurtarmak, o sezon şampiyon olmak için kadro kurdu hep.

Ne zaman transferi ona bıraksak enkaz bırakıp gitti. Ben hiç hatırlamıyorum eli yüzü düzgün takım bırakıp gittiğini.

Mesela bu takım ya da oyun umut veriyor mu ? Biz hep silbaştan kadro yapmak zorundamıyız ?
10 kişi gönderelim, 10 kişi alakım iki yılda bir.

Ne kadar onun sayesinde şampiyon oluyor isek, yine onun yüzünden ambargo koyamıyoruz.

Sebebi günlük kadrolar kurması. Tutmayınca da dibi görüyoruz.

4 yil ust uste sampiyon olan avrupa kupasi alan kadro planlamasiz oldu. Dibi ne zaman gormusuz 2003 haricinde gecen senede sapkadan şampiyonluk çıkardı bu adam hem de kimlere karsi. Enkaz birakan cl çeyrek final yapip ligde sampiyon olan degil, devre arasinda 40m euro harcatip nisanda ersuna sampiyonluk verenlerdir. Sen ve senin gibiler gerceklikten kopmussunuz, fazla antuya girmeyin derim

Kalsın diyenler için yazıyorum;

Çok pahalı bir kadro kurduk. Turkiye Liglerinin çok üstünde, CL düşünülerek kurulmuş bir kadro.

Bu kadro ile FT basarılı olamazsa, gelecek yıl Avrupa ya gidemezsek bunun kulube ekonomik yansıması çok kötü olur. 2 yıl kar açıkladık diye seviniyorduk, 3-4 yıl belimizi dogrultamayız.

FT bunu düşünür mü bilmem. Hiç sorumluluk almayan, kendi dışında her seyi , herkesi suclayan ve Ocak transferlerine bel baglayan bir kişiye zerre güvenmiyorum.

Kısacası, durum vahim..
Prandelli Mancini ve Rijkarda guvenebilirsin .

Üst Alt