Fenerbahçeliler Twitter'da Tam Destek Veriyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçeliler Twitter'da Tam Destek Veriyor

Cevap: Fenerbahçeliler Twitter'da Tam Destek Veriyor

onun disinda fenerli soyle boyle denmesi.. yada butun fenerlilerin ... denmesine yada.. su meshur igrenc NKFV... vs diye devam eden slogani lanetliyorum..

ulan insanin en yakininda bile fenerlisi yokmu?

benim babam, anam, esim fenerli.. kardeslerim Galatasarayli.. mesela onlari diyen arkadaslara bazen dalasim geliyor ama diyen kendine der diyor susuyorum..

abi kusura bakmada hiçbir ülkede avrupada kimse rakibini desteklemez. biz sadece şu saçma sapan kavgaları yapmayalım yeter. formayı görünce kırmızı gören boga gibi olmayalım yeterki. real madrid roma maçında roma reali eledikten sonra barccelonalılar teşekkürler roma diye pankart açtı. yani kimse tutmaz rakibini. yani normal olanıda bu.

Olay bence farklı ama ...

İspanyol , İtalyan ve İngiliz takımları zaten desteğe ihtiyaçları yok, avrupada başarı olsun, klüpler olsun zaten her sene belli bir yerlere gelen takımlar ...

Bu sene gelmezler seneye gelirler ve büyüklüklerinden hiçbirşey kaybetmezler ...

Dolayısıyla onların avrupada birbirini desteklememesi normal ...

Ama bizim ülkemizin halini görüyoruz ... Bursa / Trabzon / Eskişehir elendiler ... FB de sonuçta elemeyi geçemedi ve UEFA'da devam ediyo yoluna ... Biz de bu sene yeterli puanı toplayamazsak belki seneye ön eleme oynayacağız ... Bunların hepsi ülke futbolu için ve dolayısıyla da bizim için olumsuzluklar ...Yani uzun lafın kısası ülke sporu olarak durumumuz her branşda ortadayken ve bu halimiz belli bir ölçüye kadar düzelene kadar birbirimize destek olmamız gerekir bence ... O elensin bu elensin eee seneye şampiynlar liginde ön eleme oynarsak ne olcak ?

Olay bence farklı ama ...

İspanyol , İtalyan ve İngiliz takımları zaten desteğe ihtiyaçları yok, avrupada başarı olsun, klüpler olsun zaten her sene belli bir yerlere gelen takımlar ...

Bu sene gelmezler seneye gelirler ve büyüklüklerinden hiçbirşey kaybetmezler ...

Dolayısıyla onların avrupada birbirini desteklememesi normal ...

Ama bizim ülkemizin halini görüyoruz ... Bursa / Trabzon / Eskişehir elendiler ... FB de sonuçta elemeyi geçemedi ve UEFA'da devam ediyo yoluna ... Biz de bu sene yeterli puanı toplayamazsak belki seneye ön eleme oynayacağız ... Bunların hepsi ülke futbolu için ve dolayısıyla da bizim için olumsuzluklar ...Yani uzun lafın kısası ülke sporu olarak durumumuz her branşda ortadayken ve bu halimiz belli bir ölçüye kadar düzelene kadar birbirimize destek olmamız gerekir bence ... O elensin bu elensin eee seneye şampiynlar liginde ön eleme oynarsak ne olcak ?

puan toplarsa ülke puanı için iyi olur ama gidipte destekleyemem. yarın bir gün o başarıyı sana elinde bir koz olarak kullanacak. puan toplayabilirse toplasın. ben karşı takımın formasını giyip dışarıda tur atmam. ben şimdi feneri destekliyorum dersem bile bir yararı yok. önemli olan dedigim gibi bu degil. dışarda birbirimiz görünce şiddete başvurmayalım yeter. ben bazı pislik fenerlileri sevmem ama yıolda gördügüm fenerliyede saldırmıyorum. biz önce şunları halledelimde gerisi önemli degil.

FossaGialloRosso: KARANLIKLARI AYDINLATIN!!

“Futbol sadece futbol değildir.” Sözünü anlamak için dağın karanlık tepesinde, üzerinde asgari 10 kiloluk yükle elinde bir tüfek, dikkatle, karanlığı didik didik gözleyen Mehmetçik’in dudaklarına bakınız. Çünkü o, içeriden gelecek “gooooool” naralarına sadece bir tebessümle karşılık verebilecek. Çünkü bir hatası, kendi canına mal olsun önemli değil, ama içeride coşan arkadaşlarının canına mal olacak diye korkar.

Altı üstü bir futbol maçı, sizler sahil üstü barlarda biralarınızı yudumlarken, camdan televizyonu görmeye çalışan “mendilci” çocuğun mecburi yoksulluğu içerisinde mutluluk aşılayabiliyor.

Şehit haberlerine herkes tepki veriyor. Kimisi öyle kimisi şöyle. Duygu sömürmeyi hiç sevmem. Üstelik bu meseleler benim kifayetsiz dilimin biçare gücüne karşın oldukça ağır. Ancak herkes tepki verirken, tepkilerin en sessizi, şehit olmayı bekleyenlerin ki, rütbeli, rütbesiz… İşte onların düşüncelerinin milyon defa küçük bir kısmını seslendirebilirsem ne ala diye düşünerek yazıyorum bu yazıyı.

Bir insan öldüğünde bütün çizgiler kaybolur ve herşey anlamsızlaşır ya bizim kavgalarımız da, dağda bayırda vatan bekleyen asker için işte öyle anlamsızlaşıyor… Bırakın artık bu kavgayı… Adaletinizi de, rekabetinizi de seviyesizleştirmeyin… Seviyesizleşmeyin…

Avrupa maçlarında, milli maçlarda… Herkes tek yürek olmalı… Herkes kendi inancında dua etmeli… Yüreğindeki yangını sahadaki “profesyonellere” hissettirmeli ki onlar da paradan başka bir şey için oynadıkları hissine nail olsunlar…

Soğuk rüzgarın getirdi o “gooool” sesi… Belki de bir askerin duyduğu son ses olacak… İşte Galatasaray’lılar Fenerbahçe’yi, Fenerbahçe’liler Galatasaray’ı bunun için desteklemeli… Karanlıkları aydınlatmalı…

#PlayForTurkey

#TürkiyeİçinOynayın

Şu an iş yerindeyim takip edemiyorum twitter'ı.. ama gerçekten destek veriyorlarsa, helal olsun der bende yarın Türkiye için oyna Fenerbahçe derim. Bu kadar net. Avrupada eskiden bu kadar düşman degildik. Sevinirken bile sessiz sessiz sevinirdik ama artık o kadar düşmanlığa döndüki bazı şeyler neredeyse konvaya çıkacağız. İşte Aziz Yıldırımın hırslarının maşası olmuş Türk Futbolunun geldiği son nokta.

Destek varsa helal olsun :)

Cevap: Fenerbahçeliler Twitter 'da Tam Destek Veriyor

Uçmayın olum.

Din,mezhep çatışmalarına getirdiniz olayı.

Canımı vereceğim Fener'li arkadaşlarım var.

Aynen öyle valla bazı gerçekten çekilmez fenerliler var yok değil ama facebook ta sabahtan beri manu maçıyla ilgili paylaşımlarımı sayfasında paylaşam fanatik fenerli arkadaşım var.

Samimiyetsiz şikeciler saf taraftarımızı yine kandırmış. Acaba Twitter'da "Bütün Fransızlara Koy ŞİKEBAHÇEM" TT'si altında bize yazılanları gördükten sonra hala bu şerefsizleri destekleyecek misiniz?

Adamlar yıllardır aynı şeyi yaparak ayakta uyutuyor sizi haberiniz yok. Galatasaray biraz sendelesin hemen tekme atmaya geliyorlar, hemen devirmek için ellerinden gelen her türlü pislik ve çirkefliği yapıyorlar. Galatasaray güçlü olduğunda da hep yanındalar nedense çünkü biliyorlar ki biz güçlü olduğumuzda ezer geçeriz, bize her türlü pisliği yapabilen bir rakibi siler geçeriz. Bunu çok iyi biliyorlar ve senelerdir aynı şeyi yapıyorlar. Oyuna gelmeyin artık. Fenerbahçe adını bir kenara koyarsak şu an özellikle son 10-12 senedir camia olarak iğrenç ve rezil bir topluluk haline gelmiştir.

Samimiyetsiz şikeciler saf taraftarımızı yine kandırmış. Acaba Twitter'da "Bütün Fransızlara Koy ŞİKEBAHÇEM" TT'si altında bize yazılanları gördükten sonra hala bu şerefsizleri destekleyecek misiniz?

hakli olabilirsin renktas, ama bir kac aptalin yaptigini bütün bir camia ya yikmak ne kadar dogru? sizleri bilemem ama ben bu düsmaliktan biktim. biz de türk takimiyiz onlar da, birakalim su asiri kulüpcülügü sirf avrupa maclari olsa bile birbirmize köstek degil destek olalim!

Her olaya "iyi insan, kötü insan" olarak bakmayı öğrenmeliyiz. Sırf birileri senin tekımının yenilmesini istiyor diye, senin de aynı şeyi yapman gerekmiyor. Ben şahsen fenerbahçe'nin avrupada başarılı olmasını isterim. Diğerlerinin ne düşündüğü beni ilgilendirmez. Elin şerefsiz ingilizi, Rus'u, fransız'ı, Ermenisi sevineceğine düzgün fenerbahçeli kardeşlerimiz sevinsin. Az veya çok bazı kısımlar da varsın laf sokmaya çalışsın bize, umrumda değil o mallar.

Bizde yapıyoruz aynısını..Şampiyonlar Ligi ön eleme konusunu açın bakın..:mad:

Dogrusuda bu ..Önemli olan Fanatikliligin dozunu kacirmak ..Surda bir Türk takimi mac yapior bazilari gidiyor sirf O Türk Takimindan nefret ettigi icin karsi takimi tutuyor..Cok yanlis bir Düsünce ve Mantik

Eger bir Türk takimi Türkiye sinirlarinin disinda bir mac yapiorsa ,Herkez hangi takimi tuttugunu birakip ne olursa olsun O Türk takimina destek göstermelidir...

YAZIK YA Su 3 GÜnlük Dünyada

Herkes ayni degil, benim kardesim fenerli ama avrupada Galatasarayi da destekliyor, Hatta bir macta Galatasaray gol atinca goool diye bagirdi kafede herkes ona bakiyordu, kuzenimde antudakiler gibi hep rakibi destekler

Üst Alt