Forumda Türkçemize Sahip Çıkalım - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumda Türkçemize Sahip Çıkalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Forumda Türkçemize Sahip Çıkalım

Bende bişeyler yazıyım.Zaten modların çoğundan adminlerden adminstrator lerden memnun olmadığım çoğu kişi tarafından bilinir.Konunun muhataplarıda bilir.Emir(sato)habire soyadını değiştiriyo enteresan enteresan cümleler kelimeler kullanıyo(bazılarıda ayak uyduruyo tabi).Cund denen adam fake hesap açıyo ve 100 mesajdan fazla mesaj yazıyo nerdeyse adama daha yeni ceza veriyolar.Oda kendisine değil açtığı fake üyeliğe.

Ben cezalıyken fake üyelik açtım daha mesaj yazmadan üyeliği kapatıp bide cezamı artırdılar.

@Abdullah TAŞAN Hala bişey yokmu abi,dilimde tüy bitti,artık bi el atsan

Üstad, dışarıdan nasıl görünüyor bilmiyorum ama herşeyin gayet mantıklı bir izahı var.

Hayri 'nin mail hesabına erişmediğini ve uzun süredir bundan dolayı giriş sorunu yaşadığını biliyoruz. Herhangi bir cezası yoktu, 2nci üyeliği de bizden onay alarak açtı. Umarım, bizden "10 yüz 1000 milyon" kez ceza alan Hayri 'yi kolladığımız gibi bir ima içinde değilsindir.

Bunun dışındaki örneklerde, cezası olan kişi yeni üyelik alırsa bu hesabı kapatılır, bu çok olağan bir durumdur.

Emir 'in üslubu bu, herkes onu böyle seviyor. Kimseyi rahatsız etmediği sürece, yöneticiliğe dek yükselmiş, GSC ye emek vermiş birisine üslubu konusunda tolerans gösteriyor olabiliriz. Kabul edeceğim tek eleştiri bu olur.

Bunları Türkçe başlığında konuşmak doğru muydu bilmiyorum ama sorun yanıtsız kalsın istemedim.

Senin beynini çözecek sistem geliştirilemedi daha, araştırmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Türkçeye sahip çıkma konusuna neden modlarla ve forumla ilgili şikayet yazdığını çözdüğümüz anda geri dönüş yapacağız, saygılar.

Başarılı bi yazı.:yenieek:Saygılar benden,özel mesajla olmadı burdan dedim alanen yazıyım:ayatollah:

Abdullah abi anil bizi her konuda sinirlendiriyor birsey yapilamaz mi mesela liposuction gibi

Emir 'in soyadını değiştirmesi niye sizde stres yaptı anlamak güç.

Forumda hiç görmediğim tanımağım biri soy adını değiştirse benim umrumda olmaz. Sizin niye bu kadar umrunuzda?

Üstad, dışarıdan nasıl görünüyor bilmiyorum ama herşeyin gayet mantıklı bir izahı var.

Hayri 'nin mail hesabına erişmediğini ve uzun süredir bundan dolayı giriş sorunu yaşadığını biliyoruz. Herhangi bir cezası yoktu, 2nci üyeliği de bizden onay alarak açtı. Umarım, bizden "10 yüz 1000 milyon" kez ceza alan Hayri 'yi kolladığımız gibi bir ima içinde değilsindir.

Bunun dışındaki örneklerde, cezası olan kişi yeni üyelik alırsa bu hesabı kapatılır, bu çok olağan bir durumdur.

Emir 'in üslubu bu, herkes onu böyle seviyor. Kimseyi rahatsız etmediği sürece, yöneticiliğe dek yükselmiş, GSC ye emek vermiş birisine üslubu konusunda tolerans gösteriyor olabiliriz. Kabul edeceğim tek eleştiri bu olur.

Bunları Türkçe başlığında konuşmak doğru muydu bilmiyorum ama sorun yanıtsız kalsın istemedim.

Türkçe başlığında konuşmak elbette uygun değil ama bildiğin gibi sana daha önce özel mesajla bilgi vermiş ve sende konuyu araştırıp beni bilgilendireceğini söylemiştin.Ama bu olmayınca bende burdan yazıyım dedim.

Tolerans konusuna gelince yazım şekline belki gösterebilirsiniz.Ama adam habire soyadını değiştirebiliyosa bunda art niyet ararım.Bide kimseyi rahatsız etmediği sürece demişsin beni gayette rahatsız ediyo, bi kaç sayfa geriye gidersen de bi kaç kişiyi daha rahatsız ettiğini göreceksin zaten.

Benim burda demek istediğim şeyin emirle onla bunla da alakası yok zaten benim neye karşı olduğumu öel mesajda uzunca yazmıştım abi,ona göre değerlendirirsen sevinirim.

Bende bişeyler yazıyım.Zaten modların çoğundan adminlerden adminstrator lerden memnun olmadığım çoğu kişi tarafından bilinir.Konunun muhataplarıda bilir.Emir(sato)habire soyadını değiştiriyo enteresan enteresan cümleler kelimeler kullanıyo(bazılarıda ayak uyduruyo tabi).Cund denen adam fake hesap açıyo ve 100 mesajdan fazla mesaj yazıyo nerdeyse adama daha yeni ceza veriyolar.Oda kendisine değil açtığı fake üyeliğe.

Ben cezalıyken fake üyelik açtım daha mesaj yazmadan üyeliği kapatıp bide cezamı artırdılar.

@Abdullah TAŞAN Hala bişey yokmu abi,dilimde tüy bitti,artık bi el atsan

Abdullah Taşan değil konunun muhattabı, buyur benim.

https://www.gscimbom.com/forum/gsci...om-yonetiminden-duyurular-10.html#post5354238

Duyarlılığını forum duyurularını takip etme konusunda da bekleriz, Abdullah Abi'yi artık rahatsız etmemeye alışsanız iyi olacak.

Abdullah Taşan değil konunun muhattabı, buyur benim.

https://www.gscimbom.com/forum/gsci...om-yonetiminden-duyurular-10.html#post5354238

Duyarlılığını forum duyurularını takip etme konusunda da bekleriz, Abdullah Abi'yi artık rahatsız etmemeye alışsanız iyi olacak.

Sen şimdi zekimisin.Sana sanki bildirmedik.Sonra nasıl ergen ergen mesaj yazdığını da gördük.Karşılığını da verdik.Aynı şekilde namık zenginede söyledim.Boş boş bahanelerle uzun uzun yazarak cevap yazmışsınız ama hepsinin içi boş.Benim söylediğim şeylere bi tane adam akıllı cevabınız yok hala neyi danışıyım atarlı giderli semtin çocuğu,kafan mı güzel.Çok bonz içme kardeş.

Sen şimdi zekimisin.Sana sanki bildirmedik.Sonra nasıl ergen ergen mesaj yazdığını da gördük.Karşılığını da verdik.Aynı şekilde namık zenginede söyledim.Boş boş bahanelerle uzun uzun yazarak cevap yazmışsınız ama hepsinin içi boş.Benim söylediğim şeylere bi tane adam akıllı cevabınız yok hala neyi danışıyım atarlı giderli semtin çocuğu,kafan mı güzel.Çok bonz içme kardeş.

Sen böyle yaz, sonra da normal cevap bekle. Birincisi efendi gibi konuş, karşında çocuk yok, canımızı sıkma.

İkincisi, boş boş bahane falan üretmeyiz, her ceza yiyen forumun yönetimini eleştirecek ve biz her eleştiriyi eleştiren kişinin istediği gibi cevaplayacaksak yönetim denen uygulamayı boşa yapıyoruz demektir.

Üçüncüsü, Hayri ve Emir olayları anlatılmış, onlar hakkında düşündüklerini onlar da senin hakkında düşünüyor ve şikayet ediyordur. E şimdi hepinizi toptan uzaklaştıralım mı? Onlar sana göre lüzumsuz, sen de onlara göre misal. Ne yapalım yani? İki tarafı da atalım gitsin o halde. Yok ona yazmış da, yok buna yazmış da, hepsinin içi boşmuş da. Bana göre de senin şikayetlerinin içi boş. Ne yapacağız şimdi? Seni hiç dinlemeyeyim mi ben?

Siz alışmışsınız Abdullah Abi'nin sürekli her şikayette şikayet edenin yanında olmasına da o iş öyle olmuyor, sonra yöneticilere gelince iş elimiz konumuz bağlanıyor. Tek şikayetçi ukala sen değilsin, senin gibi tonlarcası her gün çıkıyor karşımıza. Haddini bilerek yazarsan bana bundan sonra sevinirim, seninle bir samimiyetim yok, olamaz da, olmasın da. Üslubunu düzelttiğin mesajlarda düzgün cevap vereceğim, düzeltmediğin sürece aynı karşılığı alacaksın.

Konuşabilecek çaptaysan konuşuruz

Helal olsun erkek adamsın. :ka21:

Emir 'in soyadını değiştirmesinde seni rahatsız eden küçük bir insan olduğundan kıskançlık yapmış olman. Sen de Emir gibi sevilmek isterdin olamıyorsun, ben olamadım o da olamasın diye saldırıyorsun, açığını arıyorsun.

Biz de anlamadık. :yenieek:

Ek olarak, bugüne kadar bana saygısızca yaklaşan ve hatta hakarete, küfüre varan mesajlar yazan insanlara tek bir ceza uygulamadım, ceza veren yöneticiyi de azarladım, istediğiniz her yöneticiye sorabilirsiniz. Fakat Mert'in bu tavrından sonra görüyorum ki boşa kürek çekmişiz, bana saygı sınırını aşan herkesi forum üyesine hakaretten atacağım, saygısızlıktan atacağım, düzen bozmaktan atacağım, huzursuzluk çıkarmaktan atacağım, forum yöneticisine hakaretten atacağım.

Bu kadar basit yani, biz doğru düzgün sorunlarla ilgilenelim, üyeleri korumaya çalışalım dedikçe insanlar yüz buluyor, uğraşamayacağım. Mert de umarım dikkat eder bundan sonra tavrına.

Sen böyle yaz, sonra da normal cevap bekle. Birincisi efendi gibi konuş, karşında çocuk yok, canımızı sıkma.

İkincisi, boş boş bahane falan üretmeyiz, her ceza yiyen forumun yönetimini eleştirecek ve biz her eleştiriyi eleştiren kişinin istediği gibi cevaplayacaksak yönetim denen uygulamayı boşa yapıyoruz demektir.

Üçüncüsü, Hayri ve Emir olayları anlatılmış, onlar hakkında düşündüklerini onlar da senin hakkında düşünüyor ve şikayet ediyordur. E şimdi hepinizi toptan uzaklaştıralım mı? Onlar sana göre lüzumsuz, sen de onlara göre misal. Ne yapalım yani? İki tarafı da atalım gitsin o halde. Yok ona yazmış da, yok buna yazmış da, hepsinin içi boşmuş da. Bana göre de senin şikayetlerinin içi boş. Ne yapacağız şimdi? Seni hiç dinlemeyeyim mi ben?

Siz alışmışsınız Abdullah Abi'nin sürekli her şikayette şikayet edenin yanında olmasına da o iş öyle olmuyor, sonra yöneticilere gelince iş elimiz konumuz bağlanıyor. Tek şikayetçi ukala sen değilsin, senin gibi tonlarcası her gün çıkıyor karşımıza. Haddini bilerek yazarsan bana bundan sonra sevinirim, seninle bir samimiyetim yok, olamaz da, olmasın da. Üslubunu düzelttiğin mesajlarda düzgün cevap vereceğim, düzeltmediğin sürece aynı karşılığı alacaksın.

Al işte bak yine içi bomboş bi mesaj daha.Adama bak lan bana üslubunu düzelt diyo sonrada ukala mukala diyo.Sen buraya alkol alıp mı geliyosun.Eğer öyle değil ve bunları bilinçli yazıyosan ucuz kahramanlıktan başka bişey yapmıyosun.Nevizadeci kardeşlerine şirin gözükücen diye atlama hr olayada efendi ol,yaşın büyüksede ağır ol biraz.

Diğer bi konu ise,boş bahane üretmeyiz diyosun.Sana adam gibi yazıyoruz,sen boş bi mesaj yazıp bide atar yapınca içi dolu mesaj yazdığını mı zannediyosun.Sen sanalda günde tonlarcasıyla uğraşıyosan ben normal hayatta tonlarcasıyla uğraşıyorum.Ben normalde seni ciddiye alıp mesajda yazmam,yazmamam lazım ama diğer ergen kardeşlerin gibi he he deyip geçemiyorum.Burda beni seven de önemli değil nefret eden de hiç umrumda değil.Burası sanal benden nefret etse nolur.Ama burası çoğu kişinin zamanını paylaştığı bi yer.Bende burda memnun olmadığım bişeyi yazamayacaksam burda işim ne.Bunun içinde gerekli yerlere derdimizi anlatıyoruz.Mesela Abdullah abiye bişey yazıyorum ben yine kendime göre yeterli cevabı alamasam bile ilgilendiğin için sağol vs güzel bi üslupla yanıt veriyorum.

Sen bana üslubum böyle diyebilirsin onada eyvallah ama sana da aynı üslupla karşılık verince işi hemen yaşa bağlayıp ucuz popülizm yapma o zaman.Sen hangi üslupla yazarsan o şekilde karşılığını alırsın.

Alışmışsınız Abdullah abiye dert yanmaya demişsin.Bu güne kadar sadece tek bi konuda mesaj yazdım onun haricinde hiç bişey yazmadım sorabilirsin kendine.Oda modlardan adminlerden memnun olmadığımı içeren mesaj.Karı gibi arkadan da iş çevirmeyi sevmem bunu sana da namık zenginede söyledim.Şimdide burda yazıyorum.

Ben burda zamanımı ayııp vakit geçirmeye çalışıyosam boş boş adamlarla uğraşmak zorunda değilim.Ha sen diyebilirsin bana o istediği gibi mesaj yazabilir bu bunu yapabilir.O zaman ben veya başkaları aynı şeyi yapınca uyarı diye mesaj atıp benim canımı sıkmayacaksın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt