Forumda Türkçemize Sahip Çıkalım - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumda Türkçemize Sahip Çıkalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Forumda Türkçemize Sahip Çıkalım

Yakıştı mı Talha?

Eleştiri oklarının hedefi belli, koruma güdüsüyle hareket etmek sana birşey kazandırmaz.

Bu sözlerin muhatabı kimse, ona karşı bu yaklaşımda olmanı beklerdim.

Abi ben kimseye karşı bi laf sokma amacında değilim, ama "moderatörler" olarak yazarak genelleme yapıyor. "Forumun moderatörü bile" dese cevap yazmazdım, çünkü o zaman sadece Emir'i kast etmiş olacaktı. Ama "moderatörler" diyerek genelleme yapmasını hoş bulmadım. Emir'i de korumuyorum yani, yanlış anlaşılmasın. Kendisinin ilgileneceği bir konu zaten. :)

Yakıştı mı Talha?

Eleştiri oklarının hedefi belli, koruma güdüsüyle hareket etmek sana birşey kazandırmaz.

Bu sözlerin muhatabı kimse, ona karşı bu yaklaşımda olmanı beklerdim.

biraz rahatlamalısın belki de dostum, buyur ;

fags.jpg

biraz rahatlamalısın belki de dostum, buyur ;

fags.jpg

Eyvallah, daha yeni söndürdüm :yenieek:

Emir, açıkça ifade ediyorum, bazen Türkçe katliamı yaparak en azından beni rahatsız ediyorsun, başkası adına konuşamam, ama forumda böyle bir beklenti varsa, önce Moderatörler dikkatli olmalı.

Hele bu konu başlığında yapılan bir yoruma, destekleyici ve "Türkçe" bir cevap gelmesi gerekirken, tavrını doğru bulmadım, bunu da kendimce anlatmaya çalıştım, biraz daha dikkatli olabilirsin bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt