Galatasaray, Gökhan Töre'yle Anlaştı İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Pes yani gercekten pes. Hatta yuh.

Chelsea altyapisindan yetismis, milli takimda 26 maca cikmis, zamaninda ligi kasip kavurmus, yasi henuz 27 olan, bedavaya gelecek, kendini kanitlamak icin yanip tutusan, Fatih Terim takiminda olursa ekstra motive olacagi garanti olan, silah olayi yillar oncesinde kalmis ve benzer olayi bir daha yasamamis bir topcu icin "Hoca istiyor inatla demek ki kendini goruyor bu cakma mafyada" diyorsun

Simdi de pes mi diyorsun

Hocaya cakma mafya diyorsun bunu diyerek

Chelsea altyapisindan yetismis, milli takimda 26 maca cikmis, zamaninda ligi kasip kavurmus, yasi henuz 27 olan, bedavaya gelecek, kendini kanitlamak icin yanip tutusan, Fatih Terim takiminda olursa ekstra motive olacagi garanti olan, silah olayi yillar oncesinde kalmis ve benzer olayi bir daha yasamamis bir topcu icin "Hoca istiyor inatla demek ki kendini goruyor bu cakma mafyada" diyorsun

Simdi de pes mi diyorsun

Hocaya cakma mafya diyorsun bunu diyerek

3 yildir adam akilli top oynamayan adami istemememin tek neden silah olayi degil.

3 yildir adam akilli top oynamayan adami istemememin tek neden silah olayi degil.

Bunu dile getir o zaman

Emre Tasdemir'in iyi oynamasi uzerine bu transfere olan inanci artmistir eminim hocanin

Cikip 3 senedir 5 mac yapan sakatlik ve disiplin sikintisi olan bir adami niye alalim ki diyebilirsin (ki baskan yalanladi gecen gun bu transferi)

Ama sen diyorsun ki hoca bu cakma mafyada kendini gordu herhalde o yuzden istiyor

Buradaki gizli kuslar soyle bir sey demeye utanirlar

Bunu dile getir o zaman

Emre Tasdemir'in iyi oynamasi uzerine bu transfere olan inanci artmistir eminim hocanin

Cikip 3 senedir 5 mac yapan sakatlik ve disiplin sikintisi olan bir adami niye alalim ki diyebilirsin (ki baskan yalanladi gecen gun bu transferi)

Ama sen diyorsun ki hoca bu cakma mafyada kendini gordu herhalde o yuzden istiyor

Buradaki gizli kuslar soyle bir sey demeye utanirlar

Baska konularda dedim zaten, her konuda ayni seyi yazmama gerek yok.

Baska konularda dedim zaten, her konuda ayni seyi yazmama gerek yok.

Niye yazmaya cok bayildigin seyler var

"Stoke Ndiaye'ye bu paralari verdigi icin mal"
"Super Lig'den topcu alinmaz"
"Yerli topcu alinmaz"
"2-0'dan 2-2 mac verdik evimizde 2 defa hocamiz sagolsun"
"Unal Baskanim be..."
"Terim yapiyorsa vardir bir bildigi"
"Selcuk, Sinan, Eren prenslerin kontratlari uzayacak"

Bu mesajlardan birbirlerine benzeyen 10-20 tane vardir

Ayrica diyelim ki Gokhan Tore hakkinda gerekli elestiriyi yaptigini ve artik daha yazmana gerek olmadigini dusunuyorsun
Bu yine de hocaya cakma mafya benzetmesi yapmani aciklamaz
Hocayi neden cakma mafya olarak goruyorsun

Niye yazmaya cok bayildigin seyler var

"Stoke Ndiaye'ye bu paralari verdigi icin mal"
"Super Lig'den topcu alinmaz"
"Yerli topcu alinmaz"
"2-0'dan 2-2 mac verdik evimizde 2 defa hocamiz sagolsun"
"Unal Baskanim be..."
"Terim yapiyorsa vardir bir bildigi"
"Selcuk, Sinan, Eren prenslerin kontratlari uzayacak"

Bu mesajlardan birbirlerine benzeyen 10-20 tane vardir

Ayrica diyelim ki Gokhan Tore hakkinda gerekli elestiriyi yaptigini ve artik daha yazmana gerek olmadigini dusunuyorsun
Bu yine de hocaya cakma mafya benzetmesi yapmani aciklamaz
Hocayi neden cakma mafya olarak goruyorsun

Istedigimi yazarim hakaret veya küfür olmadigi sürece.

Ben hoca ya cakma mafya falan demedim carpitma laflarimi burada, Töre ye cakma mafya dedim. Kendini görüyor mu diye benzetmem de asabi sinirli ve öfkeli haline yönelik bir benzetmeydi.

Demedigim birsey üzerinden bana ahkam kesemezsin. Benim yazdigim ile senin anladigin algiladigin seyler farkli.
Bu cakma mafyayi gercekten alacaklar herhalde. Terim kendini mi görüyor bunda anlamadim gitti.

Ardi ardina yazdigin iki cumle sonucta. Orada Terim'in ve Gokhan'in sozde "sinirli ve ofkeli hal"lerine gonderme yaptigini nereden bilebilirim?

Emin ol ki okununca boyle bir anlam cikiyor.

Allah belamızı vermiş. Gökhan Töre çöpü 3 yıldır top oynamayan, takım arkadaşlarına silah çeken, mermilerin nerede ucuz olduğunu bilen, disiplinsiz ve iş ahlakı olmayan bir almancıdır. Hücum alternatifi alacaksan adam gibi birini alırısın.

Ömer Ali Şahiner, Emre Kılınç, Efecan Karaca, Yunus Mallı, Deniz Türüç, Berkay Özcan, Halil Akbunar, Yusuf Erdoğan, Emrah Başsan, Doğukan Sinik ve Levin Öztunalı gibi futbolcular daha iyi.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hepsine bonservis ödeyeceksin aradaki fark bu evet daha iyi alternatif var Mallı mesela ama Allah bilir kaç milyon euro çekecekler değer mi rotasyon için ?

Türüç olabilir bir sene kalmış sözleşme bitişine ama yine 2 milyon euro minimum , FFP düşünüldüğünde, takımın eksikleri düşünüldüğünde az para değil 2 milyon Euro.

Bedelsiz imzalar performans odaklı Emre Taşdemir benzeri sözleşme yaparsın sonra bakarsın duruma 1+2 2+1 olabilir problem yok.

Üst Alt