Galatasaray, Gökhan Töre'yle Anlaştı İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sadece silah olayı değil; kendisini yakından tanıyanların yetiştiği ortam ve karakteri hakkında çok olumsuz ifadelerini okumuştum skandal patladığında. Sonrasında bir bar olayı dışında olumsuz davranışı yansımadı ama bu akıllandığından değil de silah olayı yüzünden mimlendiği için göz önünde bulunmaktan kaçındığındandır büyük ihtimalle...

Kendisinden hep kötü bahsedilirken, iyi tanıyan bir kişinin de çıkıp net olarak ''Aslında öyle kötü biri değil'' minvalinde söz sarfetmemiş olması önemli bir veri. Birde BJK takımı içinde sevilen biri olmadığı izlenimini edindim geçen süre zarfında; doğru algıladıysam, Şenol Hoca sırf bu yüzden bile dışlamış olabilir...

Hülasa, böylesine yüksek psikopati potansiyeline sahip bir adama hiç bulaşmamak en iyisi. Varsın gittiği yerdeki olası performansıyla parmak ısırtsın!...

Gökhan Töre, menajerler vasıtasıyla Galatasaray’a haber yolladı: "Beni alın!"

D21IXd_W0AEJmD7.jpg

1.2 milyon euro ile anlaşılır.Emre Mor da satın alma opsiyonuyla kiralanır.Yunus'u 4-5 milyon euroya satıp satıştan pay alırız..

Quaresma yüzünden az maç oynadı.Alberto Bartali-Fatih Terim ile kendini bulacağını düşünüyorum.Sağ kanatta dönüşümlü oynar.Sol kanat için Babel-Bruma-Scout transferi(Büyük ihtimal bedelsiz Babel alınır.) ve dönüşümlü oynayacak Emre Mor satın alma opsiyonuyla kiralansa.Olmazsa bedelsiz Arda Turan alınır.Yabancı sınırı gelmesine karşılık yedek oyuncular için yabancı alamayız..

Üst Alt