GSC Haber - Galatasaray: "Kasıt VAR! Art niyet VAR! Operasyon VAR! Lale Orta İSTİFA" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray: "Kasıt VAR! Art niyet VAR! Operasyon VAR! Lale Orta İSTİFA"

siyaseti bu işin içine dahil etmek gerek çünkü futbol siyasetinde rizespor kadar gücümüzün olmadığını 5 yıldır defalarca tescil ettik. bu artık anlık, şehven, masumane hata değil baya baya 25 milyon taraftarı olan kulübü kuklaya çevirecek bi operasyona tabi tutmaktır. bu ligde 4 büyüklerin bu borçlarla top oynamasına izin veren hükümetin aldığı riske karşılık görmesi için gerekirse ligden çekilme kartına kadar her türlü çözümü uygulamalıyız. bunun önü alınmazsa bi tane mağdurun teki çıkıp hakemlerden birine hak ettiğini yapıp kendi başını yakacak.

Ben bunu söylüyorum diye bana kızanlar oluyor ama bu açıklama olayları bir boka yaramıyor. Kayseri maçında yine aynı şeyler yaşanacak, takmıyorlar yani arkalarında nasıl bir güç varsa artık. Açıklama yapılmasın demiyorum tabiki yapılsın ama sadece açıklama ile kalmamalı bu. Çünkü bir işe yaramıyor. Erden Timur dürüst bir adam elimde belge var diyorsa ben bu adama inanırım. O zaman açıklamalı ifşa etmeli bu pislikleri neyi bekliyorsun Erden Timur şampiyonluğu elimizden çalmalarını mı?
Muhtemelen sezon sonu seçim sonrasına denk geleceğinden hükümet değişince açıklarım diye düşünüyor.

Sosyal medyadan yazmak ile olmuyor. Varsa elinde belge cik acikla baskan. Galatasaray olarak acik acik tehdit etmemiz lazim. Ligden cekiliriz diyebilmemiz lazim. Bu ne abi? Macimiz var diye seviniyoruz adamlar zorla kufur ettiriyorlar. Biz normal mac izleyemeyecek miyiz? Sinir stres oluyoruz yemin ederim.

Iyi oynariz veya kotu oynariz o bizi baglar. Hakemleri de yeneceksin olayi tamamen sacma. 1 gol attik kabul etmediler. 2 penaltimiz verilmedi. Nasil yenecegiz bunlari? Kimsenin bizi dogramaya hakki yok.

Bu gidisle ligte gider size soyleyeyim. Kimse sampiyon oluruz demesin. Gercekten artik protesto etmemiz lazim. Ya baskanlar ciksin konussun ya da taraftarlar yuruyus yapsin. Bir seyler olsun. Durum vahim.

Tweet hazirlarken, mesela Kaanin pozisyonunda, Zaniolunun foulunu niye kiyaslamak icin arkasindan vermemisler? Zaniolunun ayagi bir kere, Serdarinkinden bir tik asyadayken bile foul verdi hakem.

siyaseti bu işin içine dahil etmek gerek çünkü futbol siyasetinde rizespor kadar gücümüzün olmadığını 5 yıldır defalarca tescil ettik. bu artık anlık, şehven, masumane hata değil baya baya 25 milyon taraftarı olan kulübü kuklaya çevirecek bi operasyona tabi tutmaktır. bu ligde 4 büyüklerin bu borçlarla top oynamasına izin veren hükümetin aldığı riske karşılık görmesi için gerekirse ligden çekilme kartına kadar her türlü çözümü uygulamalıyız. bunun önü alınmazsa bi tane mağdurun teki çıkıp hakemlerden birine hak ettiğini yapıp kendi başını yakacak.

Yıllardır söylüyorum ama pısırık yönetimler pısırık taraftar

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Biz şampiyon olsak dahi Cumhuriyetin 100. yılında yapılan bu organize kötülük hiçbir zaman unutulmayacak ve tarihte kara bir leke olarak yerini alacaktır. VAR yokken eskiden en azından şu deniyordu hakem görmemiştir ama VAR geldi bunlar bitecek derken tam tersi göstere göstere yapıyorlar. Fatih hoca zamanı diyorduk ki bu organize kötülük hocayı sevmiyor ama gördük ki amaçları Fatih hoca değil direk Galatasaray'mış. Umarım sene sonu bu organize kötülüğü tamamen temizlemek için uğraşırız çünkü bu sene kalırlarsa seneye de amaçlarını herkes biliyor.

Muhtemelen söyleyeceğim senaryoyu da uygulayacaklar ki yerini sağlama almaya çalışacaklar. Amaçları fenere 1 kupa kazandırmaktı onu da bizi eleyerek sağladılar bu yüzden ligde daha fazla aleyhimize hata yapmayıp bu sefer VAR devreye girecek ve şampiyon olacağız. Ama gel gelelim eğer sene sonu bu düzeni yıkmazsak aynı yerlerinde kalmaya devam edecekler ortalık ne kadar sakinleşirse sakinleşsin bu işin peşini bırakmamak lazım şampiyon olduk önümüzdeki yıl bakarız dersek hata yaparız tüm masalarını yıkmalıyız.

Ülkenin ekonomik durumu ve siyasi gündemi futboldan hallice olduğu için insanların hiç bir şeye kitlesek tepki gösterecek enerjisi kalmadı.
Bunu kullanıyorlar zaten. Farkındalar maalesef. Ama o Allah günü gelince kurulmus oyunu düzeni ayağına dolamayı. Kendi kazdığı kuyuya düşürmeyi iyi bilir. Zaman gösterecek herseyi bize. Olur olmaz bilmem ama ben illahi adalete inanıyorum

Fs-hufnWIAATcoV

MErtensin pozisyondaki elide görmedim varsa bile miktoskopla gördüler sanırsam ama 2 kabak gibi eli göremediler. Birini sahada evire çevire doveveksin ki ozaman anlasınlar durumu

Üst Alt