Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Önemli Açıklama - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Önemli Açıklama

Cevap: Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Önemli Açıklama

TFF'nin tarafsızlığını kaybettiğini , türk futbolunu uçuruma sürüklediğini söylüyor ve istifaya çağrıyor.Yönetim daha ne yapsın? Şimdilik bu kadarı yeter , söz sırası şimdi büyük GALATASARAY taraftarında Çarşamba 16:00'da herkes Galatasaray Lisesi önüne!

Adamlara zaten seçilirken destek vermemişiz,şimdi istifaya çağırmanın mantığı nedir? Adamlar çıkıp "zaten sizin desteğinizle gelmedik buraya" derler..

Biz istiyoruz diye YD istifa etmez.

Coh daha sert birsey isterdim. CAS Mas'a felan gidecegiz gibisinden.

bukadar mi yaw.tehdit etsenize görevi kötüye kullanmaktan mahkemeye vericez desenize

Açıklama biraz hafif kalmış, görevi kötüye kullanmaktan dava açılacağı tehdidi kendilerine getirirdi bu şaklabanları.

Açıklamada, CL'ye gidilememesi veya başka kulüpler yüzünden cezalandırılmamız durumunda her türlü hukuki hakkımızın kullanılacağı gibi bir ifade mutlaka yer almalıydı bence.

Galatasaray ve Trabzon Super Final den , Bursaspor da Avrupa play off tan çekilse o zaman ortalık tam karisir

bunu yazan adamlara "thank you captain obvious" demek istiyorum burdan

Bastakilerin ne kadar yüzsüz olduğunu herkes biliyor. Adamlarda pabuç gibi surat var. Onlara nasihat edecegimize ne yapıyoruz onu açıklasalardı! UEFAya mı başvurduk, TFF yönetimi hakkında suç duyurusunda mı bulunduk?

Tüpçü arkasına AKP hükümetini aldı, resmen kural ve hukuk tanımadan ilerliyor.

galatasaraydan buna bnenzer aciklama beklerdim: ya istifa edersiniz yada görevi kötüye kullanmaktan tff yi mahkemeye veririz.ayni zamanda uefa nezdinde hakkimizi sonun akadar arariz.sabrimiz artik tasmistir,kimsenin pis emellerine alet olmamakla beraber bu durum taraftarimizi artik durduramayacak hal almistir.kimse unutmasin galatasaray türkiyedir!

Açıklama herkesi tatmin etmemiş olabilir ancak başlangıç için yeterli görünüyor. İstifa çağrımıza diğer klüplerin nasıl reaksiyon göstereceğini bekleyip görmemiz gerekir. Daha net ve iş bitirici yaptırımlar için Play-off sonrası bekleniyor olmalı.

Üst Alt