Galatasaray'a Destek Konulu Sohbet Topiği... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Destek Konulu Sohbet Topiği...

Cevap: Galatasaray 'a Destek; Yeni Sezon Formam ve Ben

gsstore ye suanda zar zor girdim hemen mor formayi almak istiyordum ama sadece parcali satisda suanda biri 82 biri 54 tl ve ikiside ayni alla alla:D:D

acaba mor formanin satisa cikmama ihtimali varmi ? cikacaksa ne zaman cikacak ?

82 TL MAc Forması 54 TL Taraftar Forması..

Mor formadan alacağım , isimde yazdıracağım ama isim fiyatları hakkında bir bilgisi olan varsa özel mesajdan bilgilendirirse çok mutlu olacağım . :)

Forumdan forma alipta resim koyacaklar varmi ?? hic almadiniz mi forma ?:confused:

Arkadaslar simdi GSSTORE den Geldim. Formaları inceledim. Mor Formayı TV deki Gibi degil Parlıyor ve ben begenmedim.. ULKER reklamı malesef var. Ve mor Formada Kotu durmus bir sekilde Parcalı mora gore kalitesi iyi Beyazda aynı sekilde Parcalının arkasında ULker ve alt kısımda GALATASARAYIN EFENDILERI logosu mevcuttur.. Antreman jersey inden alcaktım ama 1 ay sonra gelecekmiş. Kırmızı Formayı sordum Oyle birsey yok mus. Adnan Polat oyle bir sey derse olacagını soylediler.. Benim Gorusum Parcalı ve beyazın kaliteleri iyi. morun Parcalı ve beyazdan kotu olması. Ayrıca Lansman da soylemiş oldugu sozden dolayı ARDA ceza alacakmıs.. :S ve STOREdeki Adamın bana Soylediği "Turuncu gibi bir beklenti olmuyacagı" bizden önceki bir adamda Moru begenmedi Formadaki reklamlar resmen formayı bozdugu gercektir hepsi kırmızı renk. Asla Taraftar forması almayın Kalitesi iyi degil..

Arkadaslar simdi GSSTORE den Geldim. Formaları inceledim. Mor Forma, Formanın icine elini soktugunuzda icerisi Kısmende olsa gozukuyor. ULKER reklamı malesef var. Ve mor Formada Kotu durmus bir sekilde Parcalı mora gore kalitesi iyi Beyazda aynı sekilde Parcalının arkasında ULker ve alt kısımda GALATASARAYIN EFENDILERI logosu mevcuttur.. Antreman jersey inden alcaktım ama 1 ay sonra gelecekmiş. Kırmızı Formayı sordum Oyle birsey yok mus. Adnan Polat oyle bir sey derse olacagını soylediler.. Benim Gorusum Parcalı ve beyazın kaliteleri iyi. morun Parcalı ve beyazdan kotu olması. Ayrıca Lansman da soylemiş oldugu sozden dolayı ARDA ceza alacakmıs.. :S ve STOREdeki Adamın bana Soylediği "Turuncu gibi bir beklenti olmuyacagı" bizden önceki bir adamda Moru begenmedi Formadaki reklamlar resmen formayı bozdugu gercektir hepsi kırmızı renk. Asla Taraftar forması almayın Kalitesi iyi degil..

peki birşey soracağım ;

taraftar formasıyla , maç formasının (Mor Formanın ) kalitesi aynı mı ??

Kısmende olsa içi görünüyor demiştiniz . onu kastedmiştim ben .

Mor Formanın Taraftar Forması yoktu. Parcalının vardı ve ben ona baktım karar icin.. Elinizi iceri soktugunuzda eliniz gorunuyordu transparan bir kıyafet gibi.. zaten Parcalının yan tarafıda transparan seklinde..

Üst Alt