Galatasaray'a Destek Konulu Sohbet Topiği... - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Destek Konulu Sohbet Topiği...

Cevap: Galatasaray 'a Destek; Yeni Sezon Formam ve Ben

ClimaCool denilen yapı geçen seneki formalarımızın yan kısımlarında vardı..

Hocam tam anlayamadım dediğini ...

Vücut gözüküyor mu ?

Yok O kadarda Degil... Formayı Aldıgınızda Zaten Gorursunuz Elinizi Soktugunuzda.

Benim demek istediğim Kadınların giydiği transparan kiyafetler gibi icerisini gosteren seylerden degil..

Soyle Anlatayım Turuncu Formanın Kolunda delikli sekilde yerler var onun gibi...

o taraftar formasının fiyatı.. biraz dandik oluyor ( forma Degil) uzerindeki yıldızlar ve adidas seyleri yapıstırma.. 89 TL formada Yıldızlar dikili..

Öyle birsey yok. 100.yil formasinda en son Yildizlar ve Arma dikili yapilmisti. Son zamanlarda hep yapistirilmis halde satiliyor.

:) valla ben Antreman Formasını bekliyorum Forma Almıyacam onu alıcam...

Bu pazartesi bu topakta patlama istiyorum ...

Formasız taraftar istemiyoruz ( Maddi durumunuz yoksa anahtarlık , şapka , T-Shirt alın yine koyun :) )

Bu pazartesi bu topakta patlama istiyorum ...

Formasız taraftar istemiyoruz ( Maddi durumunuz yoksa anahtarlık , şapka , T-Shirt alın yine koyun :) )

Bu topiğin suyu çıktı, çok fazla yazı var. Resim koyma amacı haricinde hiçbir mesajın yazılmadığı ayrı bir topiğe ihtiyaç var.

Bu konunun adını Galatasaray ' destek olalım 'a çevirip, Yeni Sezon formam ve ben diye ayrı bir topic açalım olmazsa...

Bu topiğin suyu çıktı, çok fazla yazı var. Resim koyma amacı haricinde hiçbir mesajın yazılmadığı ayrı bir topiğe ihtiyaç var.

Bu konunun adını Galatasaray ' destek olalım 'a çevirip, Yeni Sezon formam ve ben diye ayrı bir topic açalım olmazsa...

Olabilir abi , burası daha çok forma hakkında görüş ve fikir bildirme topağına döndü ama mesajlar silinebilirde ?

Fontlar çıkınca herkes teker teker koyar bence...

Üst Alt