Galatasaray'a Destek Konulu Sohbet Topiği... - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Destek Konulu Sohbet Topiği...

Cevap: Galatasaray 'a Destek; Yeni Sezon Formam ve Ben

Store 'lara malzeme gelsin hele. Ne alacağız store boşken? :)

Neden kimse fotoğraf koymamış uleyn ! :asd:

Fontlar gelsinde Elano'lu formaları görmeyeyim parmaklarınızı kırarım :asd:

Bu konu benim aklıma gelmişti ama konuyu açamamıştım çünkü işsizim ve forma alamıyorum şu an :)Aldıktan sonra açacaktım :)

Bugün formamı çektim üstüme en parçalısından. Yarın ilk olarak koyarım resmini. :)

Bugün formamı çektim üstüme en parçalısından. Yarın ilk olarak koyarım resmini. :)

Buyuksun...Kafayi yiyecektim cunku formalarin ustumuzde nasil duracagini cok merak ediyodum.

Sana bir sorum bir de ricam olacak...

Arkasina isim yazdirdin mi ?

Birde formalari en ince ayrintisana kadar degisik pozisyonlarda cekersen cok makbule gecer :)

Dün üsküdar capitol gsstore'ye gittim forma alıcaktım ama arkasına şu an isim yazmıyoruz dediler 15 gün sonra falan dedi görevli mecburen beklemedeyim...

Topakta kurdeleyi kesiyorum. Hepimize hayırlı uğurlu olsun. :)

Buyuksun...Kafayi yiyecektim cunku formalarin ustumuzde nasil duracagini cok merak ediyodum.

Sana bir sorum bir de ricam olacak...

Arkasina isim yazdirdin mi ?

Birde formalari en ince ayrintisana kadar degisik pozisyonlarda cekersen cok makbule gecer :)

Sakin sakin. :)

Bugüne kadar hiç isim yazdırmadım, ama zorla değil mecburi olarak yeni transferimiz ÜLKER'in ismini yazdırmış oldum.:ka10: Yaka kısmındaki Ali Sami Yen resmini, alt kısmında ki Galata Sarayı Efendileri logosunu resimlerde görebilirsin.

Tamam , tesekkurler cok yakismis forman hayirli olsun...

Hadi arkadaslar devamini bekliyoruz :D

Bizim burdaki Store'a daha kaleci forması gelmemiş.Gelince alacağım..

cumartesi günü sakaryadaki GS Store a gittim,bana dedilerki formalar carşamba(yarın) geliyormuş.geçen sene store a gittiğimde de aynı şeyler vardı hayal kırıklığı yaşadım.oysaki feneriumda formalar çoktan var.yönetim bu konuya neden el atmıyor anlaşılır gibi değil.ama yarın gıdıp alacam formayı

Üst Alt