Galatasaray'da Transfer Bitmez, Defans + Forvet Geliyor [Yabancı] - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Transfer Bitmez, Defans + Forvet Geliyor [Yabancı]

Cevap: Galatasaray'da Transfer Bitmez,Bir Defans Bir Forvet Geliyor[Yabancı]

Defansa şöyle zenci atletik bir stoper alalım :).

Saskinlikla izliyorum valla..

Bence bu yil transfeler icin Galatasaray butcesini degil..Bir kac yoneticinin bagisini kullaniyoruz..Cem Uzan devrilmeseydi..Bu gunleri gordukten sonra Robben i alir hediye ederdi valla..:D

3 topcu daha alsak maliyet hesabina gore o yonetici kimse artik bagis yaptigi miktar 15-20 milyon euro falan nakit civari olmali..Ben bu transferlerin sponsorlardan gelen gelirle falan yapildigina inanmiyorum..Eger Localardan gelen geliri harciyorlarsa transfer falan da istemiyorum daha..

Sirketleri birlestirsinler biran once..

10 yıl stad isim hakkı 102.5 milyon dolar

5 yıl forma reklam 35 milyon dolar

4 yıl Ülker 27 Milyon dolar

Adnan Polat sponsorluk konusunda Türkiye'de yeni bir çağ açtı desek yeri.

o zaman 3 transfer isteriz :D

şaka şaka forveti bi şekilde idare edebiliriz ama defans şart ötesi :p

ardanında ortada oynaması mükemmel olur :ka05:

Ya zeten emin olun seneye bu transfer giderlerinin en az iki katı karşılanacak çünkü adım gibi eminim ki arda böyle oynamaya devam etsin kakanın 65 milyon ettiği bu dünya futbol piyasasında arda en az 60 milyon euroya kesin barça real manu yada liver gibi bir klübe gidecektir.Neyseki elimizde biraz piştikten sonra onun yerini doldurabileceğine inandığım Serdar eylik gibi bir mücevher var.

Leo Franco

Uğur Servet x Hakan

M.Topal Ayhan

Keita Elano Arda

Baros

Bence Baros a Alternatif adi duyulmamiş genç biri , defansin ortasina da ya emre güngör oynamali yada yine hızlı stoper lazim

Stoper şart da yabancı forveti nasl alıcaz ? 1 forvet transferi için aylarca uğraşmıştık.Bu saatten sonra zor.Ayrıca daha Nonda gitmedi.

Açıkcası yaparsak en fazla bir transfer yaparız bence.Bütçeyi çok zorladık bu sene.

defans, defans,defans sonra forvet, insallah yazdigimi anladiniz

görürsünüz bak lucas neil kesin gelicek adım gibi eminim

renktaşlat ufuk ve sezer kadro dışı bırakılmış, seneye alcaz derken bu sene sönmesin bu adamlar :(

Haldun 2 yabancı daha transfer etsin. Taksim meydanında soyunacağım..

:D :ka05:

Ben kulubun muhasebecisi degilim..Bu konuda da haklisin cag atlatmistir..Ancak Divan da aciklanan borcu kapatmiyor bu paralar..

Bu borc harc meselesinden kurtulalim bir an once..Elano gelmeseydi de ben transfer sezonunu kafamda kapatmistim..

Soylemeye calistigim da buydu..Gerci A.Polat`ta Aslantepe`den gelecek gelirleri sirket birlesmesinde kullanacagiz transferlerde degil diye..

Umarim yukarida yazdiginiz gelecegimizi belirleyecek anlasmalardan gelen para trasnferlere kullanilmiyordur..Umarim da bir yoneticimiz elini cebine atip yapiyordur..

Galatasaray`in su anki butcesi bu anlasmalara ragmen her yil + 10-15 milyon Euro transferleri kaldirmaz.. Su ana kadar yapilan transferlerin maliyetlerini gelecek oyuncularin yillik maliyetlerini de hesaba katinca isler biraz zor gorunuyor seneye kale direklerine sponsor almazsak..

Yoksa ben de istiyorum yarin da Neill Aurelio Sezer Ufuk gelsin..:rolleyes: Arkasindan bir de Robben patlatsinlar..

Gecen sene bu kadroyla sampiyonlugun en buyuk favorisiydik ve Sabri yine sag bek oynuyordu..Ondan onceki yilda oradaydi..:rolleyes:

Sadece tedirginligimi dile getiriyorum..Baska bir yerde de yazdim..Sezon ortasinda futbolcular 3 aydir paralarini alamiyorlar haberlerini okumak istemiyorum artik..

Keyifleri bilir futbolculara bişey olmaz onlar kendilerini hazır tutarlar bedavaya alırız;)

umarum dediğin gibi olur renktaş, serkan kurtuluşunda durumu böyle olmuşya bize gelmeden hatta ilk geldiğinde çok kötü durumdaydı bunlarda aynısı olsun istmeiyorum...

umarum dediğin gibi olur renktaş, serkan kurtuluşunda durumu böyle olmuşya bize gelmeden hatta ilk geldiğinde çok kötü durumdaydı bunlarda aynısı olsun istmeiyorum...

Kadro dısı bırakmaya hakları var ama ne olursa olsun idman yeri ayarlamaları lazım yoksa fifalık olurlar

Üst Alt