geleneksel beyin fırtınası 'real-barça hangisi büyük?' - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

geleneksel beyin fırtınası 'real-barça hangisi büyük?'

Cevap: Geleneksel Beyin Fırtınası-17 Konu: Real-Barça Hangisi Büyük...?

En az mı? Almanya'nın teknik patronu Völler;

Rivaldo'da efsane işler yapmıştır ama yarı final-final maçlarında ronaldo tek başına öttürmüştür.

Neyse ya tartışmayalım valla yoruldum:D

Völler 'e ne bakıyorsun Rijkaard en güzel cevabı vermiş o herife sahada. Yenilgiye kulp bulmuş. Ayrıca Ronaldo Inter 'in lisanslı topçusuydu 2002 DK oynanırken. Rivaldo dediğimiz adam da Barcelona 'nın lisanslı futbolcusuydu. Yani her yol Barca 'ya çıkıyor :)

Neyse ben de yoruldum :D

sahada bazen öyle anlar olur ki ne yapacağımızı bilemeyiz işte o zaman topu zidane'a atarız

patrick viera

arkadaşlar benim tek bildiğim şu anki barcelonayı

gutili beckhamlı figolu zidanelı ronaldolu raullu takım eze eze yener

sahada bazen öyle anlar olur ki ne yapacağımızı bilemeyiz işte o zaman topu zidane'a atarız

patrick viera

arkadaşlar benim tek bildiğim şu anki barcelonayı

gutili beckhamlı figolu zidanelı ronaldolu raullu takım eze eze yener

Hani şu 2003 'ten 2006 'ya kadar hiçbir kupa alamamış, ŞL 'de çeyrek finali bile göremeyen Real Madrid mi?

galacticos.jpg

Bayazıt yaşın 13 gözüküyor. Hatırlamıyor olabilirsin belki ama o sihirli ayaklara sahip Galaktik dönemde Real Madrid hiç de iyi futbol oynamamıştır. Forvet olarak bildiğin Raul adam bolluğundan daha geride oynamıştı. Sağ Açık Beckham 'ın ön libero gibi oynadığı maçların sayısı bir hayli fazladır yine bolluk içinde yokluktan dolayı.

Real Madrid, Los Galakticos modeline büründüğünden beri Şampiyonlar Liginde beklenen performansı verememiştir. Yanlış hatırlamıyorsam o dönemde 1 kez kazandılar ama oynadıkları futbol beklenenden çok uzaktı.

Real Madrid, Los Galakticos modeline büründüğünden beri Şampiyonlar Liginde beklenen performansı verememiştir. Yanlış hatırlamıyorsam o dönemde 1 kez kazandılar ama oynadıkları futbol beklenenden çok uzaktı.

Hiç kazanamadılar. Ronaldo-Beckham varken yani. Zidane'la bir kez aldılar. Ama o zamanlar tam gerçekleşmemişti proje. Futbolun doğrusunu yapmıyorlardı ama paslaşmaları, hareketleri inanılmazdı. Zidane'ın top kontrolleri(Başlı başına film olur...), ronaldo'nun fake rabona'sı, beckham'ın inanılmaz pasları ve carlos şutları... Ben bayılırdım, doğru futbol değildi ama güzeldi. Yine de barca'ya çakarlardı genelde. Barca şampiyon olurken de.

Hiç kazanamadılar. Ronaldo-Beckham varken yani. Zidane'la bir kez aldılar. Ama o zamanlar tam gerçekleşmemişti proje. Futbolun doğrusunu yapmıyorlardı ama paslaşmaları, hareketleri inanılmazdı. Zidane'ın top kontrolleri(Başlı başına film olur...), ronaldo'nun fake rabona'sı, beckham'ın inanılmaz pasları ve carlos şutları... Ben bayılırdım, doğru futbol değildi ama güzeldi. Yine de barca'ya çakarlardı genelde. Barca şampiyon olurken de.

Bence çakamazlardı. Özellikle El Classico motivasyonuna erişmiş Barcelona'yı hiç yenemezlerdi, top yüzü göremezlerdi.

Bence çakamazlardı. Özellikle El Classico motivasyonuna erişmiş Barcelona'yı hiç yenemezlerdi, top yüzü göremezlerdi.

Yok geçmişten bahsediyorum. Yeniyorlardı yani içerde dışarda. Ronaldinho'nun şov yaptığı bir maç vardı 3-0 almışlardı barnebau'da. Onun dışında pek galibiyetleri yoktur son iki yılı çıkartırsak. Da senin yorum da enteresan olmuş. Top yüzü göremezlerdi falan:)

Yok geçmişten bahsediyorum. Yeniyorlardı yani içerde dışarda. Ronaldinho'nun şov yaptığı bir maç vardı 3-0 almışlardı barnebau'da. Onun dışında pek galibiyetleri yoktur son iki yılı çıkartırsak. Da senin yorum da enteresan olmuş. Top yüzü göremezlerdi falan:)

Hehe, evet biraz öyle oldu. :)

Bende Zidaneli Real Madrid ile günümüzdeki Barcelona'yı karşılaştırmıştım, sence şimdiki uzay takımı o dönemde ki Real Madrid'i haşat edemez miydi? Bence ederdi.

Şu andaki madridi bile haşat edemiyor. Özellikle Nou Camp'daki maçta Madrid şanssızdı. Cristiano Ronaldo falan net kaçırdı. Barca çok yavan bir oyun oynadı o gün.

Zidane'ın olduğu her yerde umut vardır...

Bence başa baş maç olurdu.

O biraz motivasyonla alakalı gibi gelmişti bana. Barcelonalı oyuncular, o maçta sanki Real Madrid'in yıldızlarından ötürü fazla motive olmuş gibi gelmişti bana... Eğer Barcelona bilindik oyununu sergilerse bence darmaduman edebilir, tabi sonuçta top :) yuvarlak ne olacağı belli olmaz.

Sen Zidane ' ı kaç kere izledin ki diye sorasım geldi bi anda :eek:

2006 dünya kupasında izlemişse yeter zaten;) O yaşta onları yapıyorsa geçmişte neler yapmıştır diye mantık yürütmüştür kanımca.

O biraz motivasyonla alakalı gibi gelmişti bana. Barcelonalı oyuncular, o maçta sanki Real Madrid'in yıldızlarından ötürü fazla motive olmuş gibi gelmişti bana... Eğer Barcelona bilindik oyununu sergilerse bence darmaduman edebilir, tabi sonuçta top :) yuvarlak ne olacağı belli olmaz.

Bilindik oyunu oynayamamak mesele zaten.

Farazi konuşuyoruz tabii, bilinebilecek birşey değil maalesef:)

Barcelona, Real Madrid'den asla büyük değil. Hiç boşuna debelenmeyelim.

-Zidane Real Madrid'e 2001-2002 sezonunda gelmiştir ve o yıl Real Madrid Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olmuştur. Ligde ise 2002-2003 sezonunda şampiyon olmuştur Real Madrid. Yani Zidane 5 yılda 1 lig ve 1 Avrupa Kupası kazanmıştır. Son 3 yılında herhangi bir kupa kazandıramamıştır.

-Ronaldo 2002-2003 sezonunda gelmiştir Real Madrid'e ve o yıl Real şampiyon olmuştur. Ama onun dışındaki 3,5 sezonda Ronaldo ne lig ne kupa ne de Avrupa Şampiyonluğu kazandırmıştır.

-Beckham 2003-2004 sezonunda gelmiştir Real Madrid'e ve sadece son sezonu olan 2006-2007 yılında lig şampiyonluğu kazanmıştır. Onun dışında kupası yoktur.

Yani o kadar çok abartılan Figo-Zidane-Beckham-Ronaldo döneminde Real Madrid çok fazla başarı kazanamamıştır. Hatta bu 4'lü aynı anda takımdayken hiç kupa kazanamamıştır.

Üst Alt