Giovanni Santos yanlış bir transfer mi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giovanni Santos yanlış bir transfer mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Giovanni Santos yanlış bir transfer mi?

keita ve caner gibi kıvrak oyuncuların sakatlanma riski çok yüksek alınan kontrolsüz tekmelerden dolayı bknz. caner-antep maçı( o ayak nasıl kırılmadı hayret doğrusu).. Gio ilk 11 oynamasa bile çok çok iyi bir yedek.. kadroya bak Gio yedek bile bekleyebilir:D:D

GİO henüz 21 yaşında ve kariyeri çok sağlam,2 sene sonra tekrar futbol piyasasını sallıycaktır.

Gio bizim Ribery den sonra yaptığımız patlama potansiyeli bu kadar yüksek olna ilk transferdir.

Caner iyi olabilir, gelişiyor olabilir ama Dos Santos'u canlı izleyen aradaki farkı bilir. Kesinlikle müthiş bir transfer

bir de o bölgelerdeki oyuncu bolluğundan bahsediliyor.. kewell yerine Gio geldi.. ne değişti yani... ayrıca Gio'yu inş. sene sonunda alabiliriz.. Çünkü gerçekten çok kaliteli bir oyuncu.. bir de diyorlarki 'bu kadar gelecek vaadediyorsa Barca neden bıraktı'... sözleşmesi bitiyordu ve ilk 11 garantisi istedi.. barca da doğal olarak parayla sattı..

Şu an ki dönemde kesinlikle yanlış bir transfer,oyuncu faydalı olur mu olabilir ,ama şu anda onun mevkisinde oynayan isimler gayet yeterli.

Bu bölgeye transferden ziyade Galatasaray ın sol beke ve orta saha da hem defansif hem de ofansif oynayabileceği çift yönlü kuvvetli,oyunu okuyabilen ve pas trafiğini sağlayacak bir adama gereksinim duymakta bence.

Yine de yöneticilerimizi tebrik ediyorum.

kesinlikle doğru bir transfer

1-barcelona gibi bir takımda 30 maça çıkmış genç yaşta tecrube kazanmış

2-21 yaşında patlama yapması çok yüksek olasılık

3-forvet dahil atak oyuncusu olarak her yerde oynayabilir

4-hızlı,atletik

5-seneye satın alınıp 3 seneye çok büyük rakamlara satılır(ribery örneği)

Opsiyonu bizdeyken üstelik elimizde gençleri birer birer Dünya Futboluna kazandıran bir TD varsa bu transfer mükemmeldir.

şimdi barışın ve elanonun sol açıkta oynayabileceğini söylemek büyük saçmalık

barışın son kupa maçındaki sağ açık performansı rezalatti solda düşünemiyorum bile

elano desek o bölgeyle alakası yok

kewell sakat

kim kaldı arda ve caner

caner kiralık arda gidermi kalırmı belli değil

dünya kupasından sonra dos santosun fiyatı uçabilir

yönetim bonservisini garantiye almak ve uzun yıllar dos santosu oynatmak istiyo olabilir

ayrıca keita da gelirken bu şekilde düşüşteydi peki şimdi nasıl ?

bence takımın kewell la birlikte en yararlı yabancısı

Ben fikrimi söyleyeyim.. Caner'in şu anki performansına bakarsak yedek kalmaz..

Keita milli takımda harika oynadı.. Bence Arda yedek kalır :) Gio orada oynar..

Ben fikrimi söyleyeyim.. Caner'in şu anki performansına bakarsak yedek kalmaz..

Keita milli takımda harika oynadı.. Bence Arda yedek kalır :) Gio orada oynar..

Gio Arda'nin oynadigi sekilde oynamaz :) Arda klasik bir forvet arkasi gibi oynamiyor cunku serbet bir orta saha oyuncusu olarak oynuyor Gio'nun fiziksel ve mental ozellikleri musait degil bole bir goreve daha dogrusu Arda kadar musait degil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt