Giovanni Santos yanlış bir transfer mi? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giovanni Santos yanlış bir transfer mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Giovanni Santos yanlış bir transfer mi?

Herkes oynar. Kimin oynayacağı maç günü belli olur takmayın kafanıza.

Football Manager tecrübeme dayanarak konuştum :)

Anladim ama orda da eger Gio'yu Rijkaard'in Arda'yi oynatigi sekilde onyatmaya calisirsan assistanin sana Gio'nun bu goreve yabancilik vektigini ona verdiginiz talimatlara alisik olmadigini soledigini gorursunuz. Tabi oyundaki taktiksel kismini hakikaten anlayip nasil kullanilcagini biliyorsaniz.

Arkadaşlar olaya sadece futbol yönünden değil endüstri yönünden de bakmak lazım.Giovanni şuanda çok büyük ve güçlü bir şirketin bi şekilde(kriz vb.) düşmüş hisse bedeli gibi. Bugün o bedel düşük ama ileride muhtemelen yine aynı seviyesine gelecek ve Galatasaray Giovanniden ciddi para kazanıcak.

hayır bence doğru bir transfer.89 doğumlu ve inanılmaz potansiyelli bir adam oldugunu unutmayalım.çok faydalı olucak bence.

Santos'un yanlış transfer olduğunu düşünen varsa bence komiklik yapıyordur, ciddi değildir. Canlı olarak izleme şansına sahip biri olarak diyorum ki; Dos Santos'un bir üst versionu Messi. Yok "Messi'Yi alalım Santos'un yerine" diyorsanız anlarım. Ona da para yetmez. Yetse de Barca vermez.

Bence Arda kara kara düşünsün. Bizde oturup perfonsını izleyelim.

Santos'un yanlış transfer olduğunu düşünen varsa bence komiklik yapıyordur, ciddi değildir. Canlı olarak izleme şansına sahip biri olarak diyorum ki; Dos Santos'un bir üst versionu Messi. Yok "Messi'Yi alalım Santos'un yerine" diyorsanız anlarım. Ona da para yetmez. Yetse de Barca vermez.

Bence Arda kara kara düşünsün. Bizde oturup perfonsını izleyelim.

Arda neyi düşünecekki? :) İlk 11 yapılırken ilk Arda yazılır sonra etrafı doldurulur unutma :)

Gelmesi çok iyi oldu. Forma savaşı dahada kızışacak. kim hakkediyosa o formayı alsın Ali Veli farketmez kazanan sonucta Takımımız olur..

rijkaard'ın rotasyonunu unumayın herkez oynar bu takımda hem Allahınızı severseniz barça ad oynarken dudaklarınızı uçuklatan çocuk şimdi bzde gereksiz transfer mi diye tartışılıyor birileri bir yandan kıskanırken bir yandan bu tartışmalara gülüyorlardır heralde lütfen arkadaşlar önemli olan bu takımı bu hale getiren yönetimimize sonsuz teşekkürlerimizi sunmak tartıştığınız takıma bak

-----------------------leo franco---------------------

sabri---------neill------------servet-------hakan b.

--------elano-----mustafa------arda---------

-keita---------jo(baros)----------dos santos

bir daha düşünün

Bende o söylemi kıstas alarak söyledim zaten. Rijkaard'ın Arda hakkındaki düşüncelerini hepimiz biliyoruz :)

Evet yazının kilit noktasını oluşturan hadi geleceğe yatırım diyelim o da değil 4 aylık adam sonuçta cümlesinin bugünkü gelişmelerden sonra anlamsız hale geldiği için bu acele açılmış bu başlığın kapatılmasını rica ediyorum...Çünkü alt yapı çöktü...

Kewell Keita olmayınca Antep maçına Barışla çıktık,kewell yine yok keita gelince barış sağ açık olmayacak ama hiç mi cezalı sakat olmayacak bu adamlar kadro genişliği açısından da iyi oldu,çok yönlü olması da avantaj ama malesef Nondadan başka bütün yabancı oyuncularımızı yerden yere vuran Rıdvan beğenmemiş napsak acaba :( :allaalla6vr:

Bedavaya geldi.Sezon sonu opsiyonu var yani istersek alırız.Yaşı 20 yeteneği belli şimdi neden yanlış olsun bu transfer?

Çok yanlış bir transfer.

Dos Santos hemen geri gönderilmeli, yerine Murat Hacıoğlu alınmalı.

Cocuk resmen 4 aylik gelmedigini ima etti onuda biraktim Haldun Ustunel resmen istersek aliriz anlaminda bir aciklama yapti kapansin bu konu bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt