# Gökhan Gönül | Transfer Dedikoduları - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan Gönül | Transfer Dedikoduları

Cevap: Barcelona Gökhan Gönül ile ilgileniyor.

Not: Çok uç örnekler veriyosun, Türk olmayıp alman olsaydı ardada 50 milyondu.

Bak bu son cumlende zaten benim hakli oldugumu tasdiklemissin. Yani neymis? Gokhan Gonul'un Turk olmasi ve ozellikle Fenerbahce'de oynamasi senin gozunde otomatikmen bir eksi deger.

"Turk olmayip alman olsaydi Ardada 50 milyondu" cumlesini neden dile getirmek zorunda kaldin? Zaten bunun aynisini iddia eden ben degil miyim? Kastin beni ikna etmek degil..

Gokhan'in alman olup 40 milyon degeri olmasi seni rahatsiz etmiski hemen "efendim arda'da 50 milyon eder" deme geregini kendinde hissediyorsun.. Etmez diyen mi var zaten?

Nasil olurda bir fenerbahceli futbolcu su kadar para eder, benim futbolcum daha pahali olmasi lazim.. Gibi tipik bir taraftara ozgu dusunce yapisi..

Objektif olmak gercekten zor is..

Gökhan Gönül Atletico Madrid ayarında bir takımda oynar ama Barcelona'da oynaması için dünyanın en iyi sağbeklerinden birisi olması gerekiyor. Uydurmuşlar.

Cevap: Gökhan Gönül A.Madrid Yolcusu!

a.madrid yapım olarak f.b ye benziyor kulüp her zaman karmakarışık oynayabilir bence orada sakıncası yok hatta yararı var bizim oyuncular tembel teneke çalışmıyor kendini geliştirmiyor yurtdışında ne kadar oynayan adamımız olursa milli takım için o kadar iyi yoksa yakında milli takımı alamancı gençlerle yapacağız ki en doğrusu olur.

Nuri Şahinin Barcelonanın bu takımında oynayabileceğine inanmıyorum Xavi ya da İniestayı mı kesecek?

Gökhan orta yapmayı bilmiyor dolayısıyla oynayamaz Barcelonada

Ne Arda ne de Gökhan Gönül Barcelona seviyesinde futbolcu değil. Bu kadar basit.

Bak bu ustteki cumlen daha orjinal. Senin gorusundur. Dogru veya yanlis farketmez, sadece tartisilir.. Ama ilk kullandigin cumlen sadece kendi taraftar egonu tatmin edip, karsi takimla alay etmekten baska hic bir maksadi olmayan bombos bir yazi idi.. Angutlar soyledir, angutlar boyle anguttur diyip bizim angutluk yapmamiz olmaz..kesinlikle seni kirmak ya da assagilamak degil amacim. Sadece birseyin altini cizmek istedim.. Umarim anlamissindir.

Bak bu son cumlende zaten benim hakli oldugumu tasdiklemissin. Yani neymis? Gokhan Gonul'un Turk olmasi ve ozellikle Fenerbahce'de oynamasi senin gozunde otomatikmen bir eksi deger.

"Turk olmayip alman olsaydi Ardada 50 milyondu" cumlesini neden dile getirmek zorunda kaldin? Zaten bunun aynisini iddia eden ben degil miyim? Kastin beni ikna etmek degil..

Gokhan'in alman olup 40 milyon degeri olmasi seni rahatsiz etmiski hemen "efendim arda'da 50 milyon eder" deme geregini kendinde hissediyorsun.. Etmez diyen mi var zaten?

Nasil olurda bir fenerbahceli futbolcu su kadar para eder, benim futbolcum daha pahali olmasi lazim.. Gibi tipik bir taraftara ozgu dusunce yapisi..

bu kadar gerzekçe düşünceler olamaz yok alman olsaymış 50 edermiş yok marslı olsaymış 100 edermiş elin ugandalısı beninlisi kanadalısı nasıl oynuyor bırakın bu kofti milliyetçilikleri iyi olan adam her takımda oynar.

Bak bu ustteki cumlen daha orjinal. Senin gorusundur. Dogru veya yanlis farketmez, sadece tartisilir.. Ama ilk kullandigin cumlen sadece kendi taraftar egonu tatmin edip, karsi takimla alay etmekten baska hic bir maksadi olmayan bombos bir yazi idi.. Angutlar soyledir, angutlar boyle anguttur diyip bizim angutluk yapmamiz olmaz..kesinlikle seni kirmak ya da assagilamak degil amacim. Sadece birseyin altini cizmek istedim.. Umarim anlamissindir.

Hayır. Dediğim gayet doğru. Barcelona eğer Gökhan Gönül'le ilgileniyorsa cidden bir sorun var demektir. Dünyanın en iyi 2-3 sağ bekinden birine sahip olacaksın, onu gönderip Gökhan Gönül'ü alacaksın. Bu ahmaklıktan başka birşey değil.

bu kadar gerzekçe düşünceler olamaz yok alman olsaymış 50 edermiş yok marslı olsaymış 100 edermiş elin ugandalısı beninlisi kanadalısı nasıl oynuyor bırakın bu kofti milliyetçilikleri iyi olan adam her takımda oynar.

Milliyetcilik mi?

Nasil bir Milliyetcilik sezdin yazimda?

Senin Milliyetcilik ve Gercekcilik arasindaki farki cozebilmen lazim dostum..

Sen simdi herhangi siradan bir Ispanyol futbolcunun, hernangi siradan bir Turk futbolcusuna gore avrupa pazarinda daha fazla para etmeyecegini mi savunuyorsun?

Boyle bir dusunce icinde oldugunu sanmiyorum.

Futbolu bilen ve azicik akil mantik sahibi bir insanin bunu savunabilecegini sanmiyorum..

Senin ki bir anda uzerinde dusunulmeden yazilan talihsiz bir yazi olmus sanirim..

Güzel kardeşim anlamakmı istemiyosun konu eğer oysa tamam eder zaten, seni tasdik etmemle bu konunun ne alakası var ? Ben gökhan gönülü kötülemiyorumki fenerbahçeli diye oynayamaz demiyorum ? gökhan gönül iyi oyuncu türkiyenin en iyi beki, ama Barcelona,real madrid tarzı kulüplerde asla yer bulamaz, 26 yaşına gelmiş fenerbahçede bile sezon içinde en az 15 maçta olmayan(performans istikrarı olarak) bi adam avrupada nasıl yapıcak. olayın içine gökhanın sadece 8 10 haftalık konyapora,bucaspora yaptığı bindirmeleri katarak gitmeyin.

not: euro 2008 de sabri vardı mesela gökhan ne yapmış :) bak bu kayırmak değil mesela doğrular..

Hayır. Dediğim gayet doğru. Barcelona eğer Gökhan Gönül'le ilgileniyorsa cidden bir sorun var demektir. Dünyanın en iyi 2-3 sağ bekinden birine sahip olacaksın, onu gönderip Gökhan Gönül'ü alacaksın. Bu ahmaklıktan başka birşey değil.

Arkadasim yine kendimi tekrarliyorum..

Bu ustteki usluple yazdigin her cumlen tartisilir. Cunku icerik, kisiye ozgu dusunce ve gorus var..

Bu cumlenin "Barcelona küçülme kararı almış" tartisilacak bir yani yok..

Neden oldugunuda acikladim zaten..Ben bundan bahsediyorum..

Bana göre şu an avrupaya gidebilecek 1 numaralı oyuncu türkiyeninde en iyi sağ beki

Yanına pas atacak zekaya sahip olmayan Sabri'den bile daha kötü orta yapan bu adamın Barça'da ne işi olur lan?İyi güldüm sabah sabah.:asd:

su anda turkiyenin en iyi sag beki fakat bu kadar erken barca transferi mumkun degil nihat gibi yapabilir diye dusunuyorum yoksa sonu rustu gibi olur

[video=youtube;W1jXpthNnWk]https://www.youtube.com/watch?v=W1jXpthNnWk[/video]

Gökhan'i Barca antremana bile cikarmaz. :eek:

Not: Video da 7 numaraya dikkat edin. :eek: :eek: :eek:

20-23 yaşlarında olsa belki alırlar derdim ama 26 yaşına geldi Gökhan,daha genç yada daha emin oldukları biriyle doldururlar Dani Alves'in yerini..

Üst Alt