# Gökhan Gönül | Transfer Dedikoduları - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan Gönül | Transfer Dedikoduları

Cevap: Barcelona Gökhan Gönül ile ilgileniyor.

Niye cekemiyoruz?

Boyle davranirsak Arda'nin her transfer haberi ciktiginda akillari sira dalga gecen kiskanc angutlardan ne farkimiz kalir?

Gokhan Gonul gibi sag bek'in var mi? Yok..

O zaman bu adami alan takim kuculuyorsa biz yerin dibine batmisiz..

alan takım barcelonaysa evet küçülüyor ;)

attilla hocam gökhan gönül gibi asğbek var derken ? gökhan gönül ün hücumumu çok iyi yada defansımı çok iyi evet tekniği iyi normal düzeydede dengeli oynuyor ama savunmasımı çok iyi yada hücumumu ?

Turkiye'nin en iyi yerli sag bek oyuncusu. Hem hucum olarak ve hem defansif oyunda cok etkili, hirsli ve modern futbola yakisan bir arkadas. Teknik var, calim var, surat var, defansif oyun anlayisi var, bir bek oyuncusunda olmasi gereken her turlu ozellik mevcut. Daha ne olsun?

Sırıtmadan oynar derken?

Abi daha uyanamadın galiba. Bi git bence yuzunu yika oyle gir foruma.

Fenerbahce futbolcusu ya, illa kotuleyecegiz degil mi? tu kaka!!

Milli takim maclarinda "illa benim takimimda oynayan futbolcu gol atsin" diye dusunen bir zihniyetin sirf Fenerbahce'de oynuyor diye Gokhan Gonul'u begenmemesi gayet normal..

Buyrun girin Angutlarin forumuna Arda hakkinda ne konusuluyor bir bakin.. Sonra birde aynaya bakin cunku onlardan hic bir farkiniz yok..

Gökhan'ı barcelona almaz ,ilgilenmez de. Ama Gökhan Barca'da oynayabilir bence, çok iyi bir oyuncu.

Milli takim maclarinda "illa benim takimimda oynayan futbolcu gol atsin" diye dusunen bir zihniyetin sirf Fenerbahce'de oynuyor diye Gokhan Gonul'u begenmemesi gayet normal..

Buyrun girin Angutlarin forumuna Arda hakkinda ne konusuluyor bir bakin.. Sonra birde aynaya bakin cunku onlardan hic bir farkiniz yok..

Ya saçmalıyorsun gökhan gönül iyi oyuncu olabilir ama söz konusu takım barcelona anlıyomusun:) Dani Alves bile o kanatta bazen gidip gelmekte pas yapmakta zorlanıyorken gökhan gönülü o takıma yakıştırma. Arda hakkında ne dediklerini biliyorum evet şu takımda bu takımda oynayamaz diyorlar ve üstüne topçu değil,oyuncu değil, diyorlar.. ama biz Gökhanın iyi futbolcu hatta Türkiyenin en iyi sağ beki olduğunu söyleyebiliyoruz;)

Sana samimiyetim ile soyluyorum, Gokhan'in Fenerbahceli olup olmaması ile alakali degil bu durum.

Turkiye liginde hic bir oyuncu Barcelona'da oynucak kalitede degil.

Turkiye ligine gore Gokhan kaliteli bi defans olabilir ama Barcelona, Real Madrid, Arsenal, Manchester United gibi takimlarda oynayamaz.

Dipnot: Şahsi fikrim.

Gökhan Gönül Türkiyenin açık ara en iyi bek oyuncusu.Avrupadada rahatlıkla bir çok takımda oynar.

Turkiye'nin en iyi yerli sag bek oyuncusu. Hem hucum olarak ve hem defansif oyunda cok etkili, hirsli ve modern futbola yakisan bir arkadas. Teknik var, calim var, surat var, defansif oyun anlayisi var, bir bek oyuncusunda olmasi gereken her turlu ozellik mevcut. Daha ne olsun?

çalım haricinde hiç biri yok evet ayağıda düzgün ama kendine pozisyona girme ortamı yaratamıyor . gökhan gönül ün hangi ortasını düzgün gördün ? düzgün orta bile açamıyor defansif açıdanda vasat arkasında acayip boşluklar veriyor mehmet topuz oynadığında o boşlukları veremiyor ama gökhan şöyle oynadı böyle oynadı oluyor o maçlardada mehmet topuz un önünde oynamadığı maçlkara bi bakarsanız dediğimi anlarsınız ama ben kötü demiyorum evet türkiye nin en iyi bekiyse zaten biliyor futbolun bittiğini harbiden bitmiştir milli maçlarıda karıştırmışsın orayı hiç karıştırma gökhan ın ne olduğunu herkes orda daha iyi görüyor bence.

Ya saçmalıyorsun gökhan gönül iyi oyuncu olabilir ama söz konusu takım barcelona anlıyomusun:) Dani Alves bile o kanatta bazen gidip gelmekte pas yapmakta zorlanıyorken gökhan gönülü o takıma yakıştırma. Arda hakkında ne dediklerini biliyorum evet şu takımda bu takımda oynayamaz diyorlar ve üstüne topçu değil,oyuncu değil, diyorlar.. ama biz Gökhanın iyi futbolcu hatta Türkiyenin en iyi sağ beki olduğunu söyleyebiliyoruz;)

Bahsi gecen ligde Nihat gol kralligina oynadi, Guiza gibi bir adam gol krali oldu..

Aramizda Barcelona'yi gercekten baska bir gezegenin takimi sananlar var. Sanki bu takimin oyunculari insan degil...Gokhan Gonul Turk degilde Arjantinli veya Alman falan olsaydi su an degeri en az 40 milyon euroydu ve bu forumda Sergio Ramos mu? yoksa Gokhan Gonul mu? diye anketler aciliyor olacakti...

Gokhan Gonul bu ulkenin yetistirdigi ender ve elit oyunculardan biridir. Barcelona'da dahil olmak uzere her tamimda "takir takir" topunu oynar..

Türkiye'nin mevkisinde en iyi olması hiç bir şey ifade etmez. Bu mantıkla Türkiye'nin en iyi sol beki H.Balta veya İsmail. Onlarda mı oynayacak Barca'da? Ya da en iyi stoper Servet veya Kesimal mi?

G.Gönül iyidir ama oynayabileceği en fazla takım -La Liga'da- Atl.Madrid veya Valencia'dır. Diğer takımlar ağır gelir ona. Hadi dersin geleceğe yatırım amaçlı bir yatırım ama buda 23 yaş altı oyuncular için geçerlidir ve G.Gönül 26-27 yaşında sanırım.

Bahsi gecen ligde Nihat gol kralligina oynadi, Guiza gibi bir adam gol krali oldu..

Aramizda Barcelona'yi gercekten baska bir gezegenin takimi sananlar var. Sanki bu takimin oyunculari insan degil...Gokhan Gonul Turk degilde Arjantinli veya Alman falan olsaydi su an degeri en az 40 milyon euroydu ve bu forumda Sergio Ramos mu? yoksa Gokhan Gonul mu? diye anketler aciliyor olacakti...

Gokhan Gonul bu ulkenin yetistirdigi ender ve elit oyunculardan biridir. Barcelona'da dahil olmak uzere her tamimda "takir takir" topunu oynar..

Bi sağ bek'in yapması gerekenlerle forvetin(nihat,guiza) yapması gerekenleri heralde hepimiz biliyoruzdur, ki nihatın ozaman kovacevicle nasıl bi ikili olduğunu bilmeyen yok. Guiza dediğin adamı türkiyede dalga geçiliyo diye küçük görme, oda fenerbahçeye gelip yapamayan forvetlerden.. Sen şimdi 6 maçlık performansa bakıp gaza gelip gökhan gönülü barçaya koydun ama gökhan gönül hiç bi zaman istikrar yakalamış bi oyuncu değil, tamam iyi olabilir ama hiç istikrar yakalayamadı. Demek istediğim Dani Alves olmak zordur;)

Not: Çok uç örnekler veriyosun, Türk olmayıp alman olsaydı ardada 50 milyondu.

Türkiye'nin mevkisinde en iyi olması hiç bir şey ifade etmez. Bu mantıkla Türkiye'nin en iyi sol beki H.Balta veya İsmail. Onlarda mı oynayacak Barca'da? Ya da en iyi stoper Servet veya Kesimal mi?

G.Gönül iyidir ama oynayabileceği en fazla takım -La Liga'da- Atl.Madrid veya Valencia'dır. Diğer takımlar ağır gelir ona. Hadi dersin geleceğe yatırım amaçlı bir yatırım ama buda 23 yaş altı oyuncular için geçerlidir ve G.Gönül 26-27 yaşında sanırım.

Gokhan gonul'un Barcelona'da oynayabilme sebebi Turkiye'nin en iyi sagbek'i olmasidir diyen biri olmadi bu konuda.. Bu sadece onun icin bir artidir.. "Diger takimlar agir gelir ona" derken ne demek istemissin anlayamadim dostum.. Gokhan Gonul bu iki takim disinda kalanlara cok suratli mi gelir demek istedin? Yoksa Gokhan mi yavas kalir?

Niye cekemiyoruz?

Boyle davranirsak Arda'nin her transfer haberi ciktiginda akillari sira dalga gecen kiskanc angutlardan ne farkimiz kalir?

Gokhan Gonul gibi sag bek'in var mi? Yok..

O zaman bu adami alan takim kuculuyorsa biz yerin dibine batmisiz..

Ne Arda ne de Gökhan Gönül Barcelona seviyesinde futbolcu değil. Bu kadar basit.

Gokhan gonul'un Barcelona'da oynayabilme sebebi Turkiye'nin en iyi sagbek'i olmasidir diyen biri olmadi bu konuda.. Bu sadece onun icin bir artidir.. "Diger takimlar agir gelir ona" derken ne demek istemissin anlayamadim dostum.. Gokhan Gonul bu iki takim disinda kalanlara cok suratli mi gelir demek istedin? Yoksa Gokhan mi yavas kalir?

Hızıda önemli değil. Bak İsmail'de hızlı bir oyuncu veya yıllardır oynayan Abidal'de yavaş.

Özellik olarak oynayamaz diyorum. G.Gönül sağ bekten yardırabilen bir oyuncu. Barça'da böyle bir şey yok. Orada pozisyon bilgin olacak, boşa kaçacaksın, öyle topu alıp, orta veya pas vereceksin. G.Gönül'de de bu tür pozisyon bilgisi yok. Öyle Türkiye'de ki gibi de bir, iki adam geçsin diye kimse beklemez orada.

gökhan gönül anca barcelonada xavi nin düğününde oynar.o takımda sırıtmadan oynayabilecek tek türk futbolcu nuri şahindir.

gökhan gönül mehmet topal gibi bir alt klasmandaki takımda oynayabilir.

Üst Alt