# Gökhan Gönül | Transfer Dedikoduları - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gökhan Gönül | Transfer Dedikoduları

Cevap: Barcelona Gökhan Gönül ile ilgileniyor.

Ancak Barçelona gibi bir balon takımda oynar...

Gökhan Gönül (d. 7 Ocak 1985; Bafra, Samsun) Türk futbolcu. Savunmanın sağında görev yapmaktadır.2006 yılında Gençlerbirliği Oftaş'ta oynarken Galatasaray, Gönül'ü 19 yaşındayken istemiş, fakat İlhan Cavcav'ın Gökhan için 2.5 milyon Euro gibi çok fazla bir miktar istemesi transferi gerçekleştirmemiştir ve Gökhan bir sene daha Gençlerbirliği Oftaş'da forma giymiştir.2007 yılında Fenerbahçe'ye 6 yıl için 3 milyon euro'ya transfer olmuştur. Türkiye'nin en iyi sağ bekidir ve dünyanın sayılı sağ beklerinden biridir. 2010 yılında FIFA'nın açıkladığı listede Maicon, Dani Alves, Sergio Ramos, Bacary Sagna gibi dünyaca ünlü isimlerin bulunduğu dev listede kendisine onbirinci sıradan yer bulmuştur.

Millî takım kariyeri [değiştir]

Gökhan Türkiye Millî Futbol Takımı'nda

Milli formayla ilk maçına 17 Kasım 2007'de Norveç'e karşı çıkmış ve ilk maçında bir de asist yapmıştır. [1] Maç sonrasında duygularını "Sadece ufak bir heyecanım vardı. Onu da topla ilk buluşmamda üzerimden attım. Kendime güvenim vardı." diyerek ifade etmiştir.[2]

Gönül'ün Euro 2008 öncesi sakatlanıp turnuvayı kaçırması ise kendisi ve hem de Türkiye için büyük bir şanssızlık oldu. Gökhan, 2007-2008 sezonu sonlarında Fenerbahçe'nin oynadığı maçlarda sahaya sakat olarak çıktığı için ağrıları nüksetmiş ve tedavisi Euro 2008'e yetişemeyerek Milli Takım kadrosundan çıkarılmıştır.

Başarıları [değiştir]

Fenerbahçe [değiştir]

* TFF Süper Kupa : 2007, 2009

Real...

Madrid'de de oynar bence...

;) ;) ;)

Kötü bişey demedim ki Onur...:)

Gökhan ancak Barçelona'da oynar dedim...

Nesi kötü bunun ya...

Barçelona benim için balondur değişecek değil ya...:D

unbenanntytb.jpg

:asd:

Cevap: Gökhan Gönül A.Madrid Yolcusu!

Gökhan Gönül bu ligin en iyi sağ bekidir.Atletico da tam onun ayarında bir takım bence.Artık büyük yahut küçük kulüp ayrımı yapmaksızın yerli oyuncularımızın büyük liglere transfer olmaları şart bence.

Ben Avrupalı hiç bir kulübün taraftar forumunda Transfer konusunda Gökhan Gönül ü tartışanları, Gökhan Gönülün alınmasını isteyenleri, Gökhan Gönülü beğenenleri görmedim. Avrupa da futbolla az çok ilgilenen bi adama gidip Gökhan Gönül kim diye sor büyük ihtimal What is it ? der . Ama Arda, Hamit , Nuri bunlar bütün taraftar forumlarında ismi geçen futbolcular Avrupa'da. Liverpool, Chelsea, Atletico Madrid forumlarına bi bakın adamlar Arda'yı çok istiyorlar çok beğeniyolar mesela. Her transfer dönemi ismi geçiyor bu futbolcuların Avrupa'da ama ben Gökhan Gönül ismine rastlamadım. Gökhan'ın İspanyada oynayacağı maximum takım Valencia, Atletico falan olur anca Fenerbahçenin Şampiyonlar Liginde Çeyrek Final oynadığı yıl da takımın en iyilerindendi ve 3 yaş daha gençti o yıl Avrupa'ya büyük kulübe gidememişse Gökhan Gönül bidaha sittin sene zor gider büyük takıma. Milli takımın hocası Hiddink sakat Arda'yı Chelsea ye Tottenham a falan önerirken niye sağlam Gökhan Gönül'ü diğer Avrupa takımlarına önermiyor ? Avrupada en sağlam piyasası olan futbolcu Türkiye'den Arda şu an ama biz kendi kaptanımızı yerin dibine sokup ezeli rakibin sağ bekini göklere çıkarıyoruz müthiş bi taraftarlık örneği. Tuncay Şanlı gibi futbolcu gide gide Middlesbrough a gidebildi mesela o zamanlar Gökhan Gönül şimfi fb için ne ise Tuncayda oydu.

A.Madrid fenerin kapısını çalıp, bir sağbek için 10 milyon teklif edecek ve Aziz satmayacak öyle mi :eek: Babasını bile satar..

Gökhan'ın Sabri'den ne fazlası var onu söyleyin o zaman.Hız mı?Zekası mı?Pasları mı?Tekniği mi?Hangisi iyi Sabri'den?Kaç tane olumlu performansı var milli takımda ve Avrupa'da?Sabri'nin iyi oynadığı yığınla üst düzey maç var.

Biz Euro 2008'e şahsi fikrim Gönül'ün Norway maçındaki performansı sonucu gittik.Zannedersem İbrahim Kaş sakatlanmıştı opnun yerine girmişti Gönül.O maçta öylesine bir performansı vardı ki Norway'in sağ kanadı hallaç pamuğu gibi olmuştu.Akabinde sanırım galibiyeti getiren golün asistini yapmıştı.

Üst Alt