GSCimbom Üyeleri En İyi Filmleri Oyladı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Üyeleri En İyi Filmleri Oyladı!

Cevap: GSCimbom Üyeleri En İyi Filmleri Oyladı!

Tim Burton = kral

Edward Scissorhands, kar neden yağar..geçen digitürk'te vardı o film kayıtlı oluyor böyle istediğin gibi izliyorsun, son sahnesini 10 kere falan izledim bir de winono ryder'ın dans ettiği sahneyi.

Corpse Bride falan hepsi #10

Son filmi çok kötüydü mesela arkadaşlara da dedim başka bir şey izleyelim diye baya sıkıldık.

Makas eller on numaraydı. Ölü gelin de iyiydi.

Ama Batman i çok kötü. Nolan'ınkini gördükten sonra daha da bariz ortaya çıktı bana göre. Tarzları farklı anlıyorum da Batman'in çizgi romanlarından öyle bir hava çıkmaz yani imkansız. Çok fazla yoruma açık değil yani orası.

Batman yüzünden gıcığım işin açıkças:D

Son filmi çok kötüydü mesela arkadaşlara da dedim başka bir şey izleyelim diye baya sıkıldık.

Makas eller on numaraydı. Ölü gelin de iyiydi.

Ama Batman i çok kötü. Nolan'ınkini gördükten sonra daha da bariz ortaya çıktı bana göre. Tarzları farklı anlıyorum da Batman'in çizgi romanlarından öyle bir hava çıkmaz yani imkansız. Çok fazla yoruma açık değil yani orası.

Batman yüzünden gıcığım işin açıkças:D

Evet son filmlerde biraz sıvadı ona laf yok. Batman konusunda fikrim yok çünkü Batman hiç bir zaman sevdiğim bir karakter olmadı ama Nolan Bruce Wayne üzerinden sevdirdi bana.

İlk önce Esaretin Bedeli sonra diğerleri gelir.

Fight Club'tan gram etkilenmedim.

okadar film izledim beynimden hic cikmayan tek filmdir. tam bir erkek filmidir bizi anlatir aslinda icimizdeki agresionu, sistemle savasimizi, hayatimizi anlatabilen tek filmdir bana göre.

binlerce özgürlük,ask,polisiye,savas,dövüs,sanat filmi vardir ayni türden ama fight club bence türünün tek örnegidir.

tabi zevkler ve renkler tartisilmaz..

Spoiler (beyaz metin)

Abi adam bütün film boyunca kendi kendine konuşuyor,kendini dövüyor,iki kişi yaşarmış gibi tek kişi yaşıyor,planlar yapıyor, bir kişide çıkıp demiyor aga sen ne yapıyorsun kendinle konuşuyorsun yanında biri varmış gibi yaşıyorsun diye.

^ Mesajda ufak bir düzenleme yaptım highlight edip okuyabilir isteyen :D

Sinema tarihin bana göre en güzel filmi Terminatör 2'dir.O tarihte (1991) çekilmiş,hemde o sahneler müthiş ötesi.2.cisi ise Cesur Yürek,3.sü ise Esaretin Bedelidir.

City of God'ı yazmayı unutmuşum listede de yok kesinlikle skandal:ayatollah:

Bu arada Leon gibi bi filmin Prestijin üstünde yer alması gibi saçmalıklar olsa da Fight Club'un 1.ci seçilmesiyle iyi bi oylama olmuş diyebilirim:yenieek:

Benim listemdeki çoğu film var aslında genel listede. Ama Leon'u nasıl unuttuğuma şaşırdım. Bir de The Life of David Gale ilk 25'e kesin girerdi bence ama pek bilinmiyor o film.

Benim listemdeki çoğu film var aslında genel listede. Ama Leon'u nasıl unuttuğuma şaşırdım. Bir de The Life of David Gale ilk 25'e kesin girerdi bence ama pek bilinmiyor o film.

Çok sağlam film o reyiz. Ben daha ziyade City of god'ın girmemesine şaşırdım ben unutmuşum da yazmayı herkes unutmuş heralde:D Shutter Island'de girer bence her türlü bu arada.

Tüm zamanların en iyi film karakterleri anketini yapmıştı empire dergisi. Tyler Durden birinciydi orada da :tiphat:

O tarz bir oylama da yapılabilir. En iyi karakter olarak. Sadece oyunculuk babında değil yazılan karakterin özellikleri, kalitesi vs de hesaba katılarak yorumlanabilir.

Fight Club'ın 1.ciliği tartışmasız bana kalırsa İmdb'de falan da onun olması gerek. Yani öyle bi film 50-60 yılda 1 olur zaten o da olmuş. Shawshank redemption İmdb'de 1.galiba ama Fight Club'la falan karşılaştırdığında gerçekten basit kalıyor bence.

oldboy ilk 25e girmeliydi bence

sizi kore sinemasına davet ediyorum

hollywoodda sıkışmayalım

Fight Club hakettiği yerde kesinlikle.Ama yorumlara bakılırsa memnun olmayanlar var,sıradan diyen bile olmuş.:eek:Enteresan bir olay.V ve benim gönlümün birincisi Saving Pvt. Ryan'ı listede görememek şaşırttı.

Green Street Holigans yok galiba listede

Gerçi bende unuttum listeye yazmaya :)

Üst Alt