Hakan Şükür İsyan Etti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür İsyan Etti

Cevap: Hakan Şükür İsyan Etti

sevmemek için neden gösterin eyvallah diyeyim.diyelimki sevmiyorsunuz.saygı duyacaksın.sevmek zorunda değilsin ama saygı duymak zorundasın.

sevmemek için neden gösterin eyvallah diyeyim.diyelimki sevmiyorsunuz.saygı duyacaksın.sevmek zorunda değilsin ama saygı duymak zorundasın.

Bana söylediğinden yola çıkarak söyüyorum ki saygısızlık yaptım mı ben, bakmanı öneririm mesajlara ? Ben sadece üyeler arasındaki üsluba laf ettim. Daha kimin ne yazdığını anlamadan tek mesaja bakıp yorum yapılıyor burada.

Bana söylediğinden yola çıkarak söyüyorum ki saygısızlık yaptım mı ben, bakmanı öneririm mesajlara ? Ben sadece üyeler arasındaki üsluba laf ettim. Daha kimin ne yazdığını anlamadan tek mesaja bakıp yorum yapılıyor burada.

sen "çok konuşma işine bak" diyen adamı savunarak baştan kaybediyorsun, önce onun üslubuna laf etmelisin

simdi burda sunu sormak istiyorum hakan sükür elestirenlere soruyorum simdi siz futbolcunun havaalaninda karsilanmasindan yanamisiniz yoksa karsilanmasindan yana degilmisiniz bunun cevabini verin bana.

hakan şükür için çok konuşma işine bak diyen bi adamı savunman yetmez mi.diğer mesajlarını alıntı yapmıyorum hakan şükürle ilgili düşüncen belli zaten

melo bu melo :D

mümkün olsa ben de giderdim

:ayatollah:

ama daha takıma hiç katkı vermemiş adamların karşılanması saçma tabi

sen "çok konuşma işine bak" diyen adamı savunarak baştan kaybediyorsun, önce onun üslubuna laf etmelisin

Daha önce onun yanlış bir üslup kullandığını yazdım mesajlarımda.

simdi burda sunu sormak istiyorum hakan sükür elestirenlere soruyorum simdi siz futbolcunun havaalaninda karsilanmasindan yanamisiniz yoksa karsilanmasindan yana degilmisiniz bunun cevabini verin bana.

Hakan Şükür'ü eleştirdiğimi ve futbulcuları karşılamanın da yanlış olduğunu söyledim.

Ayrıca saygı göstermediğimle ilgili bir mesajım var mı onu söyleyin varsa.

Evet birazdan konu Hakan Şükür'ün cemaatle olan ilişkisine ve Fethullah Gülen'e de gelir. Hani konu o yöne doğru kaymaya başladı.

hakan şükür için çok konuşma işine bak diyen bi adamı savunman yetmez mi.diğer mesajlarını alıntı yapmıyorum hakan şükürle ilgili düşüncen belli zaten

Birkaç sayfa önce o arkadaşın üslubunun yanlış olduğuna yazdım. Ayrıca düzgün bir şekilde ifade edilmiş olsaydı bence dediği de doğruydu. Kendi işlerinde fazla konuşmayıp böyle konuşmak doğru değil. Yazdıklarımı anlmadıysanız yapabileceğim bir şey yok.

Hakan şükür Kraldır yeri ayrıdır ona sadece gol attı demek te saygısızlıktır ayrıca bu adam futbolcu olarak, milli takımı içinde elinden geleni yapmıştır Galatasaray içinde.. :tiphat:

dediğinde de haklı olduğu yerler vardır, hakedene değerini göstermeli fazlada abartmamalı bukadar işte..

Dünyanın neresinde var daha böyle bir saçmalık katarda bile yoktur eminim kral haklı atarlanmakta..

Hakan Sükür cok fedakar ve iyi bir Galatasarayli,Melo gibi adamlar Hakanin yanindan bile gecemez,amaaa

Hakan Sükürün kisiliginde kiskanclik ve sinsilik var,kimsenin efsane olmasini istemiyor,hep ben hep ben,Milletvekili maasi,emekliligini bisey yapmadan garantiledi,bari futboldan uzak dur.

Birkaç sayfa önce o arkadaşın üslubunun yanlış olduğuna yazdım. Ayrıca düzgün bir şekilde ifade edilmiş olsaydı bence dediği de doğruydu. Kendi işlerinde fazla konuşmayıp böyle konuşmak doğru değil. Yazdıklarımı anlmadıysanız yapabileceğim bir şey yok.

onu daha sonra yazdın yani tepkiler geldikten sonra neyse.

Üst Alt