Hakan Şükür İsyan Etti - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür İsyan Etti

Cevap: Hakan Şükür İsyan Etti

Orda anlatılmak istenen yaş büyüklüğü değil, Hakan Şükür'ü tamamen izlememiş, o duyguları yaşamamış bir çocuğun Hakan Şükür'ü böyle saçma sapan eleştirebilmesi, saygısızlık yapanlara ayak uydurmasıdır.

Burda Hakan Şükürü futbol yönündena eleştiren bir kişi göremedim.SOn 1-2 mesaj hariç

Ayrıca Hakan şükürün kral olduğu yıllarda eleştirdiğin kişi 8-9 yaşındayken sen 13-14 yaşlarında oluyorsun.Yani ahım şahım bir fark yok.

Ben 8-9 yaşlarımı çok iyi hatırlıyorum futbol konusunda.Az izlemiyordum mesala maçları.

O açıdan önyargılı olmayalım

Siyasi bir kimliğe bürünmüş bir kişiliğinde eleştirilebileceğini asla unutmayalım

Peki yabancı oyuncuları havaalanlarında karşılamak hoş değil diyelim peki Milletvekili maaşını alıp,üzerine ligtv de yorumculuk yapmak şık bi hareketmi?

Kac defa meclise gidip Türk sporunun sorumları için meclis kürsüsüne çıktın?Yada Kraldın paşaydında Fenerbahçenin şike yaptığı tescillendiğinde neden çıkıpda iki çift laf etmedin?

Konuşmak için başbakanının ağzının içine bakıp,kendi başına iki çift laf edemeyenden ne Kral olur nede padışah....

Milletvekiliğinde belki iyi olmayabilir evet haklı olabilirsin,ama ona Kral olamaz filan demek bize düşmez.Galatasaray'a hizmetleri tartışılamaz bile.O her zaman gönüllerde futbolculuğu ile Kral olacaktır.

Burda Hakan Şükürü futbol yönündena eleştiren bir kişi göremedim.SOn 1-2 mesaj hariç

Ayrıca Hakan şükürün kral olduğu yıllarda eleştirdiğin kişi 8-9 yaşındayken sen 13-14 yaşlarında oluyorsun.Yani ahım şahım bir fark yok.

Ben 8-9 yaşlarımı çok iyi hatırlıyorum futbol konusunda.Az izlemiyordum mesala maçları.

O açıdan önyargılı olmayalım

Siyasi bir kimliğe bürünmüş bir kişiliğinde eleştirilebileceğini asla unutmayalım

8 yaşındaki birinin futbola bakış açısı ile 14 yaşındaki birinin futbola bakış açısı hiç de aynı değildir, kusura bakma. Sadece futbola değil, hayata dair herşeye karşı böyledir. Mantıksız bir yorum yapmışsın.

Hakan sukuru sevmem ama burada hakli.. Gelen yabanciya cok yuz veriseniz her zaman daha cok ister.. Unutmayalim yonetime karsi taraftar kozunu cok kullandi melo..

---

Söyledikleri doğru ama !

Keşke aynı tepkiyi;

" İnsanların trilyonlarını şike yaparak ceplerine indirdiler " diye malum kişilere ve klüplere de gösterseydi..

8 yaşındaki birinin futbola bakış açısı ile 14 yaşındaki birinin futbola bakış açısı hiç de aynı değildir, kusura bakma. Sadece futbola değil, hayata dair herşeye karşı böyledir. Mantıksız bir yorum yapmışsın.

Sühacığım kusura bakma mantıksız yorumlarım için ama bi zahmet milletin yaşından girip kendini haklı çıkarmaya çalışma.Hele milletin galatasaraylılığını ölçmeye,daha çok şey gördüğünü bildiğini,aklının daha çok şeye erdiğini iddia hiç etme.Unutma sendende büyükler var bu forumda.Bigün gelir onlarda sana aynı şeyi yaparsa anlarsın ne demek istediğimi.Ayrıca akıl yaşta değil baştadır gibide çok güzel bir laf vardır.ara sıra hatırla ;)

[video=youtube;xpKW9lriQsw]https://www.youtube.com/watch?v=xpKW9lriQsw[/video]

bu izle hakan sonra konus ayagim agriyo diyip elini tasin altina koymayan bir adamsin

Ne biçim adamsın sen.

Senin yaptığın şu muameleyi en ağır Fenerbahçeli yapmaz bu adama karşı.

Elini taşın altına koymayan mı?

Bu adamın kaç ay boyunca para almadan oynadığından, kendi hesabından oyunculara para gönderdiğinden haberin yok mu senin?

Bu adamın hatta adamların su Fenerbahçelilere karşı havasını attığın UEFA kupası için ne fedakarlıklar gösterdiğinden haberin varmı senin?

Birisini gömmeden, birisini övmesini ögrenemez misiniz siz?

Adam demiş ki Havalimanında bu tarz karşılamalara gerek yok. Haklıda. Senin zoruna giden nedir.

Neden zamana göre muamele yapıyorsunuz. Bu adama bu lafları söyleme cürretini şu an Futbolu bırakmış biri olmasından dolayı mı buluyorsun?

Su anda sana Hakan Şükür değil Melo lazım dimi seneye Fenerbahçeye kafa tutmak için.

Senin elini taşın altına koymuyor dediğin adam, Eğer UEFA zamanı o pozisyonlarda sorumluluk almasaydı üzerine şu anda UEFA kupası senin için anca ileride almayı hayal edeceğin bir kupaydı.

Yazık sana, yazık senin gibi zihniyetlere.

Hala bana laf atılıyor galiba da ben Hakan Şükür'ün oynadığı futbolla ilgili bir şey söyledim mi acaba ? Ya anlamak istemiyorsunuz ya da art niyetlisiniz, fırsat kolluyorsunuz.

Hala bana laf atılıyor galiba da ben Hakan Şükür'ün oynadığı futbolla ilgili bir şey söyledim mi acaba ? Ya anlamak istemiyorsunuz ya da art niyetlisiniz, fırsat kolluyorsunuz.

Arda hiç polemiğe girme bence.Hem o senden büyük senin konuşmayada hakkın yok!

Seni anlamak isteyen anladı merak etme ;)

Ne biçim adamsın sen.

Senin yaptığın şu muameleyi en ağır Fenerbahçeli yapmaz bu adama karşı.

Elini taşın altına koymayan mı?

Bu adamın kaç ay boyunca para almadan oynadığından, kendi hesabından oyunculara para gönderdiğinden haberin yok mu senin?

Bu adamın hatta adamların su Fenerbahçelilere karşı havasını attığın UEFA kupası için ne fedakarlıklar gösterdiğinden haberin varmı senin?

Birisini gömmeden, birisini övmesini ögrenemez misiniz siz?

Adam demiş ki Havalimanında bu tarz karşılamalara gerek yok. Haklıda. Senin zoruna giden nedir.

Neden zamana göre muamele yapıyorsunuz. Bu adama bu lafları söyleme cürretini şu an Futbolu bırakmış biri olmasından dolayı mı buluyorsun?

Su anda sana Hakan Şükür değil Melo lazım dimi seneye Fenerbahçeye kafa tutmak için.

Senin elini taşın altına koymuyor dediğin adam, Eğer UEFA zamanı o pozisyonlarda sorumluluk almasaydı üzerine şu anda UEFA kupası senin için anca ileride almayı hayal edeceğin bir kupaydı.

Yazık sana, yazık senin gibi zihniyetlere.

ben hakan sukuru hic sevmem ve cogu zamanda bos konusuyo hakan arsenal macinda final macindada serbest vurusu kendisi kulandi hagi vuracakti kizkancliktan kendisi vurdu ama genede modlarla tartismaya girmiyelim hemen ceza veriyolar onun icin sen haklisin yazdiklarindan dolayi degil mod oldugun icin hangi modla tartisak bir konuyu cevap bulamiyinca ceza veriyolar onun icin sen haklisin

hakan sukur gitsin meclis kursisinda isyan etsin isyan edecek okadar sey varki sanki hersey gulup gulustanlikta bir bu mesela eksikti

ya benim anlamadigim milletvekili oldu diye GS dan yorum yapamazmi hem adamin söyleminde ben bir isyan göremedim sadece fikrini söylemis ,birakin artik su melosporculugu biraz gözlerinizi acin bu kadar abartmaya gerek yok .

yanlis anlasilmasin ben melo düsmani degilim sadece burdaki bazi arkadaslar abartili meloculuk yapiyorlar o yüzden bizim gibileri meloya karsi gibi görünüyor ama degiliz sadece gercekciyiz.

Ahaa melosporculuğa geldi iş :D:D

Ya arkadaşlar şu sayfayı önyargılarızla değil aklınızla okuyun

Hakanın futboluna laf atanmı oldu.

Siyasi kimliğe bürünen herke eleştirilir.Hakanda eleştirilecek.Kimse eleştirilmez değildir

Konuyu fazla uzatmaya,millete laf sokmaya gerek yok ;)

Buradaki herkesin toplamından daha çok konuşma hakkı vardır Hakan'ın. Kimse ona sus diyemez. Konuşur, beğenir beğenmezsin senin problemin ama sus diyemezsin. Anladın mı. Hadi bakalım şimdi

Herkez küfür ve argo olmadığı sürece her istediğini söyler..Eleştirilere tahammul edemeyen konuyu okumaz olur biter:coffee:

Üst Alt