Hakan Şükür İsyan Etti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür İsyan Etti

Cevap: Hakan Şükür İsyan Etti

melo bu melo :D

mümkün olsa ben de giderdim

:ayatollah:

ama daha takıma hiç katkı vermemiş adamların karşılanması saçma tabi

aha bunu yazmaya girmiştim şampiyonlukta katkı vermiş bir adam geri dönüyor karşılanması gayet normal ama dediğin gibi daha yeni gelen katkı vermemiş olanlar karşılanmaması lazım

onu daha sonra yazdın yani tepkiler geldikten sonra neyse.

Evet ama benim amacım asıl üyelerin arasında olan tartışmalardı. Sonuçta burada direk üyeye yazılan bir cevap var. Beni tanıyan herkes ve daha önceki yorumlarımdan o kişinin de o şekilde yazdığının yanlış olduğumu düşündüğümü bilir. Bilmediğini anlayınca yazdım ben de. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim ama ne Hakan Şükür''e saygısızlık yaptım ne de Galatasarylılığım konusunda eksiğim yok, bunu bilmeniz yeterlidir.

Melo'Ya neden laf atiyorsunuz anlamiyorum.

Adam zaten indirime gitti...

Bence takimin bireysel yetenek olarak en iyi oyuncusu...

Aldigi paranin da hakkini veriyor.

Ne yapmis ki bu adam? Sucu ne, hatasi ne yani?

Adamin meslegi futbolculuk. Parasini futboldan kazaniyor. Dogal olarak pazarlik yapiyor...ne koparsa kârdir.

Siz is yerinde calisirken daha fazla maas icin pazarlik yapmiyor musunuz sanki???

Hayatımda yaşadığım en büyük sevinçlerin baş aktörlerinden birisin ama, aynı hassasiyeti keşke Türk futbolunun içine düştüğü durum konusunda, bir milletvekili olarak "ben bilmem, büyüklerim bilir" derken gösterebilseydin H.Şükür.

bundan 10 sene önce fener İzmir e gelip yenildiğinde taraftarı havaalanını basıp

"MİLYARLIK EŞŞEKLER" diye bağırmıştı

şimdi oyuncu karşılamaya gidiliyor abartı olmadığı sürece abes yok bence

Melo gibi oyuncular genelde ya yerli oyuncularin gruplasip bunlari dislamasi, yonetimin vizyonsuzlugu gibi nedenlerle ayrildi son yillarda.

Ilk defa takimla butunlesmis yildiz yabanci bir oyuncu takimdan bir seneligine de olsa kopmadi. Ben karsi olsam da boyle karsilamalara Melo icin yapilmasi cok yanlis degil bence.

Hakan'i zaten taniyan tanir, beni sasirtmadi boyle yazmasi. Bizim eski oyunculara sorsan Sabri Eboue kadar iyi, forvet hatti Burak-Umut, Elmander yedek olmali, Emre'nin Amrabat'tan eksigi yok gibi seyler soylerler. Saygi duysam da cok takilmiyorum artik ne dediklerine.

simdi burda sunu sormak istiyorum hakan sükür elestirenlere soruyorum simdi siz futbolcunun havaalaninda karsilanmasindan yanamisiniz yoksa karsilanmasindan yana degilmisiniz bunun cevabini verin bana.

yana degilim yanlis davranis. yalniz ben soyleye bilirim millet vekili Hakan Sukur soyleyemez.once sikeye tepkisini koysun.

[video=youtube;xpKW9lriQsw]https://www.youtube.com/watch?v=xpKW9lriQsw[/video]

bu izle hakan sonra konus ayagim agriyo diyip elini tasin altina koymayan bir adamsin

Yaşı 21, bilmez o Hakan Şükür'ü falan. İsviçre'ye 25 metreden attığı golleri falan bilmez bu arkadaşlar. Saygı da beklemiyorum, Hakan Şükür'ün bunların saygısına ihtiyacı falan yok.

Ya süha bişi demim demim diyomda seninde yaşın ermiş değil yani.Aradaki 5 yaşdan daha iyibir galatasaraylmıı oluyorsun.Şurda yaş muhabbetine girmeden birşeyler tartışsan.Bende senden büyüğüm şimdi sana gelip ay-yıl hesabı yapıp daha çok başarılar mı gördüm diyin

Peki yabancı oyuncuları havaalanlarında karşılamak hoş değil diyelim peki Milletvekili maaşını alıp,üzerine ligtv de yorumculuk yapmak şık bi hareketmi?

Kac defa meclise gidip Türk sporunun sorumları için meclis kürsüsüne çıktın?Yada Kraldın paşaydında Fenerbahçenin şike yaptığı tescillendiğinde neden çıkıpda iki çift laf etmedin?

Konuşmak için başbakanının ağzının içine bakıp,kendi başına iki çift laf edemeyenden ne Kral olur nede padışah....

Öyle kucaklarda karşılanan futbolcuların hiçbiri faydalı olamadı. Ya baskıyı kaldıramadılar ya da ohh be katara gelmişim havasındaydılar. Kral haklı.

Ya süha bişi demim demim diyomda seninde yaşın ermiş değil yani.Aradaki 5 yaşdan daha iyibir galatasaraylmıı oluyorsun.Şurda yaş muhabbetine girmeden birşeyler tartışsan.Bende senden büyüğüm şimdi sana gelip ay-yıl hesabı yapıp daha çok başarılar mı gördüm diyin

Orda anlatılmak istenen yaş büyüklüğü değil, Hakan Şükür'ü tamamen izlememiş, o duyguları yaşamamış bir çocuğun Hakan Şükür'ü böyle saçma sapan eleştirebilmesi, saygısızlık yapanlara ayak uydurmasıdır.

Hakan Şükür efsanedir.Onun bilmemne partisinden milletvekili olması kimseyi ilgilendirmez.Kulüp hakkında veya Türk futbolu hakkında her zaman yorum yapmaya hakkı vardır.Efsanelerimize forumda dil uzatılmasına izin verilmemeli.Suha Doğan arkadaşımızı da haklı buluyorum.

Saygılar...

Adam iyi hissetmiyorsa kendisini, kaciririm diye korkuyorsa atmasin daha iyi.

Hangi mac bu?

Beşiktaş ile kupa maçı finali, sadece Hakan Şükür değil Tugay da atmak istememişti, çünkü yorgunluktan öldü futbolcular o maçta. Ülkemizin gerçeği, siyasi görüşü hoşuna gitmeyen adam kim olursa olsun çamur at. Bu tarz eleştri yapan adamlar kendi düşüncesine sahip olmayan adamlara sürekli çamur atarlar, sadece kendi bildikleri doğru diye düşünürler. Onun için hiç uğraşmaya gerek yok bu tiplerle dostum, anlamazlar çünkü.

Üst Alt