Hakan Şükür ve Arif Erdem'in Oyçokluğu ile Kulüpte Kalmasına Karar Verildi! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür ve Arif Erdem'in Oyçokluğu ile Kulüpte Kalmasına Karar Verildi!

Kadir Çetinçalı: "15 yıldır ülkeyi yönetenler kandırılıyor da bizim Torinolu Şabanımız kandırılmış olamaz mı ? Nokta, bitti. Omurgalı olma zamanı. Çıkıp önce en tepedekiler hesap versin !

Burada problem bazi kisilerin ihrac edilip 2 kisinin edilmemesi

yani klube kazandirdiklari uzerinden suc varligi yoklugu degerlendirilmesi yapilmaz

Burada duygusal değil stratejik davranmak gerekirdi. Hakan'ın, Arif'in başardıklarını silmek, yoklarmış gibi davranmak kolay değil ama şu konjonktürde bu karar fazlaca cüretkar oldu. Saldırılar başladı bile. Sıkıntı yaşayacağız.

Stratejik olarak yanlis yorumluyorum bu karari.

Ancak insani olarak inanilmaz mutlu oldum ve gurur duydum genel kurulumuz ile bugün. (Ibra´ya ragmen)

Siyasetin üzerinde degerler vardir.

Kesinlikle katılıyorum, siyasetin üzerindeki değerler var ve bunlar kolay kolay yıkılmaz ben Hakan Şükür, Arif Erdem, Hakan Ünsal, Ümit Davala, Bülent Korkmaz, Hagi, Hasan Şaş, Tugay ve sayamadıklarım gibi inanılmaz değerler arasında çocukluk döneminde büyüdüm herkesin kahramanları film karakteriyken bizlerin kahramanları bu değerlerdi öyle olunca da unutmak mümkün mü Arma'nın hakkını veren adamlardı şimdikiler de top oynayacaklar diye bekliyoruz her hafta deliriyoruz bunları gördükten sonra bu saydığım isimleri zaten unutmak mümkün değil hala bülent korkmaz şu yaşında gelse chedjou, semih, hakan'dan daha iyi top oynar Hakan Şükür'ün bir de aklıma 2005-2006 senesinde denizli maçından gol haberi geldikten sonra verdiği tepkileri ve maç bittikten sonra gözyaşlarını o mutluluğunu unutamam ne kadar siyaset'e girmesini çok eleştirsem de keşke hiç siyasete girmeden futbolla olan ilişkisini devam ettirseydi ne olursa olsun her zaman Kral olarak bende ki yeri kalacaktır

Son düzenleme:
Bu karar hoşuna gitmeyecek güruh önce kendi içini temizlesin sonra sıra diğerlerine gelir.

{taptap}

Son düzenleme:
Burada problem bazi kisilerin ihrac edilip 2 kisinin edilmemesi

yani klube kazandirdiklari uzerinden suc varligi yoklugu degerlendirilmesi yapilmaz

Adaletli bir karar degil, eger olaya hukuki anlamda bakarsak. Ama dünya herzaman adalet anlayisi ile islemez. Arif Erdem, ve Hakan Sükür öyle tarihimizde yabana atilacak insanlar degil, tüm baskan ve yönetici takimindan da agir basar gözümde. Neden yabana atilacak insanlar degil ? Galatasaray kulübü futbol ile büyüktür, sen en büyük efsanelerimizden olan 2 oyuncuyu satarsan, belki stratejik dogru yapmis olursun, ama ayni zamanda tarihinin bir parcasini koparip atmis olursun.

Bunun bir bedeli varsa da, varsin ödeyelim.

ee hakan yanıldım demıyor ki. hala onların yanında

Yani şimdi uzun uzadıya bir post paylaşırım ama malum parti yandaşları olsun, siyasetin yasak olması olsun sıkıntı yaratacak o yüzden geçiyorum. :) Hadi Hakan'ı geçtim de Arif olayı zaten saçmalık. F16'ları ve tankları bizim Arif mi ayarlamış ? 20 yıl önceki görüntüleri bir kenara koyacak olursak Arif'in bu cemaatle hiç ilgisi yoktu zaten.

Kesinlikle katılıyorum, siyasetin üzerindeki değerler var ve bunlar kolay kolay yıkılmaz ben Hakan Şükür, Arif Erdem, Hakan Ünsal, Ümit Davala, Bülent Korkmaz, Hagi, Hasan Şaş, Tugay ve sayamadıklarım gibi inanılmaz değerler arasında çocukluk döneminde büyüdüm herkesin kahramanları film karakteriyken bizlerin kahramanları bu değerlerdi öyle olunca da unutmak mümkün mü Arma'nın hakkını veren adamlardı şimdikiler de top oynayacaklar diye bekliyoruz her hafta deliriyoruz bunları gördükten sonra bu saydığım isimleri zaten unutmak mümkün değil hala bülent korkmaz şu yaşında gelse chedjou, semih, hakan'dan daha iyi top oynar Hakan Şükür'ün bir de aklıma 2005-2006 senesinde denizli maçından gol haberi geldikten sonra verdiği tepkileri ve maç bittikten sonra gözyaşlarını o mutluluğunu unutamam ne kadar siyaset'e girmesini çok eleştirsem de keşke hiç siyasete girmeden futbolla olan ilişkisini devam ettirseydi ne olursa olsun her zaman Kral olarak bende ki yeri kalacaktır

Bu kulüp bu oyuncularin, ve yaptigi fedakarliklarin hakkini asla ödeyemez. Maddiyatimizin olmadigi anlarda bile, manevi acidain cok büyük bir destek göstermis oyunculardan bahsediyoruz. Bazi degerler ve olaylar var, istesen satin alamazsin. Bir oyuncu, yada oyuncu grubunun cikip kendisi para almazken, gidip genclerin, onlarin buna para dagitmasi (Benzinini ödeyemeyen oyuncularimiz vardi bir ara), nekadar degerli ve paha bicilmez bir davranis oldugunu burada bile zor anlatirsin insanlara.

Bazi basarilimizin icinde, oyuncularimizin da cok büyük manevi destegi söz konusu. Bazi basarilar var, en belirgini 2005/2006 sezonu hic bir sekilde kolay kazanilmadi. Tabi ki bu arkadaslarda büyüklerinden gördü böyle davranmayi. (1996-200 arasi Terim´de destekliyordu kulübü)

Bunlar deger görmedigi icin, zaten bazi degerleri kaybettigimiz bu günlerde, genel kurulun karari beni zyadesi ile mutlu etmistir. Siyasi baski altinda, siyasete satildi diyenleri de utandirmistir umarim. !

Üst üste 3 genel kurula gelmeyen ve 70 yaş üstü üyeleri ihraç etseler keşke.
Tabiki Galatasarayın başarısı umrunda olmayanları hiç üye yapmayacaksın.

kabul etseniz de etmeseniz de sevseniz de sevmeseniz de silah gücüyle ülkeye saldıran örgüte üyedir

konu bu kadar net

akp kendi içinde temizlenmiş temizlenmemiş önemli değil

akpnin de düşündüğü umrumda da değil

bizim yapmamız gereken bu 2 kişiyi ihraç etmekti

Olacaklar şu

Galatasaray taraftarına patlayacak bu olay

Rakip taraftarlar fetöcü diye saldırıcak bizimkiler karşılık vericek kan götürücek ortamı.

Bunu istiyolardı başarıcaklar galiba.

TapaTalK

Üst Alt