Haldun Üstünel - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel

Cevap: Haldun Üstünel | Futbol Komitesi

167831004U.jpg

ÜSTÜNEL, DİYARBAKIR'DAKİ OLAYLI F.BAHÇE MAÇI İÇİN NELER SÖYLEDİ

Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel bomba sözler sarfetti,

Diyarbakırspor-F.bahçe mücadelesi için yorumunda "Diyarbakır'da bir futbol dramı yaşandı" ifadesini kullandı.

Diyarbakırsporlu yöneticilerin, Fenerbahçe maçında yaşanan olayları tribündeki Galatasaraylı taraftaların körüklediği iddiaları üzerine görüşlerini bildiren Üstünel,

yaşananların kendileriyle bir alakası olmadığını ifade ederek, "Bu konunun muhattabı biz değiliz.. Diyarbakır'da bir futbol dramı yaşandı.

Bu tarz demeçlerle bu yaşananları kamufule edemezsiniz, orada bir dram yaşandı" dedi.

Öte yandan Üstünel, geçen sene olduğu gibi bu sene de sakalatıklardan sıkıntı yaşamak istemediklerini sözlerine ekledi.

Bu akşam maçı izlerken daha doğrusu Keita'yı,Kewell'ı,Elano'yu izlerken Haldun abinin klübümüz için ne denli büyük bir insan olduğunu bir kez daha anladım..

Yaptıkların ve yapacakların için çok teşekkürler Haldun abi.. :tiphat:

Cevap: Haldun Üstünel | Başkan Yardımcısı

1 adet stoper

1 adet Ortasaha

1 adet forvet

1 adet gelecek vaadeden mevkisi önemli degil

Oyuncu istiyorum hacı görim seni:)

Haldun baba bize coloccini emana ve sercanı getir:D bütün kupalar bizim olsun:D

Ben van der vaart , diego milito ve sercanı istiyorum . van der vaart yerine gago 'da makuldur .

Haldun başkan yaşlanıyor mu ne?

Son transferlerde hep İngiliz basını ve Türk basınına gelen haberler oldu. Toparla kendini Haldun başghaaan. :mad:

Üst Alt