Hamzaoğlu: "Hazır bir yabancı almaktansa yerli oyuncuyu almayı tercih ediyorum" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamzaoğlu: "Hazır bir yabancı almaktansa yerli oyuncuyu almayı tercih ediyorum"

kitap okumak hayal gücünü arttırır... karakterler, kostümler, mekanlar senin hayal ettiğin gibidir...

aynı romanın filmini seyretsen senin hayal gücüne ihtiyac kalmaz zaten sana verileni alırsın... orda gördüğün duyduğun bellidir...

...

...

...

...

şurda sallayanların kaç tanesi röportajı seyretti merak ediyorum... kurulan cümle gerçekten bu mu??? kastedilen bu mu???

lan sanat yapıyoruz sanki...

yalancı çivi çakarken çekici parmağına vursun, gece çişe giderken karanlıkta çıplak ayakla oğlunun legolarına bassın, ishal girdiği tuvalette tuvalet kağıdı bitsin...

Patlican burunlu, irkci, sinsi, yobaz, köylü, çapsiz, vizyonsuz, komisyoncu hanzo'dan kurtulmaya az kaldi. Ekim ayinda defolup gidecek.

Hamzaoğlu: "hazir bir yabanci almaktansa komisyon almayi tercih ediyorum"

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk

Hamza Hamzaoğlu: Öyle bir algı oluştu ki sanki yabancı oyuncun olunca kadron daha kaliteli. Kendi insanımıza gerektiği değeri vermiyoruz !

- Evet daha kaliteli çünkü iş disiplini olan oyuncular. Kendi insanına verdiğin değerle 22-23 yaşındaki oyuncu senin elini sıkmaz.

Hamza Hamzaoğlu: Akhisar'daki düşüncemden Galatasaray'da da değişim yok. Yerli - yabancı ayırt etmeden hakedene formayı veriyorum.

- :red:

Hamza Hamzaoğlu: Ben yerli oyuncuyu kadroma katmakta çekinmiyorum. Hatta hazır bir yabancı almaktansa yerli oyuncuyu almayı tercih ediyorum.

- Dil bilmiyorum demenin kibarcası sanırım bu. Hazır yabancıyı reddettiğini Jem gibi yıllardır sakat olan oyuncuyu transfer etmesinden anlıyoruz zaten.

Hamza Hamzaoğlu: Inter maçında ben şunu; hissettim sanki ilk mağlubiyetimizde taraftarlar transfer yapmadık diye çok ağır tepki gösterecek.

- Hissiyat dolaylı yoldan doğru. Transfer yapmadınız diye tepki vermeyeceğiz. Durumumuz yok deseydiniz en başta kimse ses etmezdi, Dursun Özbek yıldız alacağım, bombaları patlatacağım nidalarını atmadan önce düşünecekti bunu. Nitekim burada hata kendisinde değil pek.

Hamza Hamzaoğlu: Yazılıyor... Savunmanın sağında sorun olduğu yazılıyor.

- Nice maçını tekrardan izlemeli.

Hamza Hamzaoğlu: İşin doğrusu şu an ne sağ taraf ne de hiçbir bölgede eksiğimiz yok. Sadece oyuncularımızın form tutmaya ihtiyacı var.

- Takım stoper diye, sağ bek diye bağırıyor.

Hamza Hamzaoğlu: 15 Ağustos'tan sonra hangi bölgeye oyuncu alırız söyleyemem ama Umut'u Burak'ı destekleyecek oyuncu bulursak alacağız.

- Niasse'yi alacağım demenin bir başka versiyonu. Bahsettiği adamlar da top class forvetler olduğu için destek arıyor.

Hamza Hamzaoğlu: Stoper arayışlarımız devam ediyor. Herkes konuşuyor... Sağ tarafta eksiğimiz olduğunu düşünmüyorum. Sabri, Tarık; Hamit...

- Sabri ve Tarık beraber oynasa yine sağ bek eksiğimiz var.

bu kadar da olmaz.

boku cikti isin.

eger bu dogruysa aninda kovulmali.

herif acik acik irkcilik yapiyor.

utaniyorum senin gibi bir hocasi oldugu icin Galatasaray'in.

Ben seyretmedim , açıkcası denk gelmezsem hususi açıp seyretmeyede niyetim yok ,,
yani sen ne anladın ?

adamın söylediği şu... yabancı veya yerli farketmez formayı hakkedene formayı veririm hepsi bizim oyuncumuz... yabancı oyuncular ve hocalar da bize çok şey kattı bunu kabul edelim... ancak biz yabancı oyuncu olursa daha fazla güveniyoruz, bizim oyuncularımıza haksızlık ediyoruz... eğer iyi olan yerliyse oynatmaktan çekinmem... eğer iyi olan yerli oyuncuysa da bundan daha mutlu olurum...

ama seyredip kendin karar verirsen daha iyi...

tabi ben de yanlış anlamış olabilirim...

02:30 dan başla en fazla iki dakikanı alır...

"Yabancı sınırının kalkması..." - Ligtv.com.tr

Hoca her şartta bu sezonu hak etti. "Paramız yok, eksiğimiz var ama transfer yapamıyoruz" gibi bir açıklama yapsa taraftar da anlayış gösterecektir ancak tam tersine, ısrarla kadrosunun yeterli olduğunu söylüyor. Bu durumda bize beklemek düşer. Açıklamalarda da tek katıldığım nokta kariyerini riske attığı.

En makul düşünenler de bu noktaya takılıyorlar...Para yok ve eldekilerle yetinmek durumdaysa, ''Bunlar çör-çöp, bir boka yaramazlar; hele CL de başarı hayal'' gibi bir izahatı nasıl bekliyorsunuz?. Ünal Aysal-Mancini başta olmak üzere, UEFA nın FFP dayatması dillerde pelesenk olmuşken, kendine gerçeklere küs bir Dünya kurup, Alves-İbra gibi yıllık 10-15 milyon kazanan adamlar alınamıyor diye veryansın edenlerin ciddiye alınır bir tarafı mı var da ikna edilmeye çalışılsın?...

Eğer adam akıllı bir bütçe olmadığı için mevcut kadrodan olabildiğince faydalanmak zorundaysa, motivasyon sağlamak için tabi ki ''Şampiyon kadro, kaliteli oyuncularımız'' filan diyecek, bunu anlamak zor olmamalıydı (Abarttığı doğrudur, sözgelimi Tarık çok motive olsa ne yazar?)...

Savunmak için söylemiyorum. Prandelli sonrası için en başından beri favorim Ersun Yanal idi, naif karakterini Hamza' nın en büyük handikapı olarak gördüm hep. Ersun Hoca olsaydı şampiyonluk gelir miydi kimse bilemez de eminim ki kadro şu an çok daha netleşmiş durumda olurdu...Belli ki hocamızın kafası karışık ve pek zeki biri de değil; toparlamaya çalıştıkça maksadını aşan, spekülasyona açık ifadelerle kendini daha da zora sokuyor, yahutta direkt saçmalıyor maalesef...

hocam yapma be. sağ tarafta sıkıntı yok oyuncuların form tutmaya ihtiyacı var demişsin bu kadar olmaz ya. sneijder sana şekil yaptı seni destekledik herşeye rağmen ama sen bu açıklamaları yapıp içine ediyorsun herşeyin

Bu adam için klavyede yorduğumuz parmaklara acıyorum sadece.Artık defolup gidene kadar Hamza Hamzaoğlu ile alakalı en ufak bir yorum ve düşünce paylaşmayacağım.

Bayramı bekleyen çocuk modunda defolup gitmesini bekliyorum artık.

Hamza Hamzaoğlu: Inter maçında ben şunu; hissettim sanki ilk mağlubiyetimizde taraftarlar transfer yapmadık diye çok ağır tepki gösterecek.

Anlamış nihayet

Ben artik bu adamin sesini duymaya dayanamiyorum, cünkü agzini actigi an icinden neler cikacagini az cok biliyorum. Bir insan böyle bir kisa sürede bu hallere nasil düser arkadas?

Hemde bu kadar basarili olmasina ragmen. 3 ayda nasil kendinden sogutur bu renklere asik olan insanlari. Neredeyse nefret olustu Hamza hocaya karsi, belirli bir kitlede.

Hocayi konusurken gördügüm an sinirlerim tepeme cikiyor yine ne sacmaliyor diye. Hazmedemiyorum bu adamin basimizda olmasini. Haa sirf Hamza hoca icin gecerli degil, Dursun denen o baskan bozuntusu da var olayin icinde. Tanman da vardi gidene kadar (ki tamamen gitmedi herhalde).

Üst Alt