Hücum Gücümüz Hala Zayıf ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hücum Gücümüz Hala Zayıf !

Cevap: 5 maç oynandı ve sadece 1 gol atabildik !

Kusura bakma ama böyle saçma konu görmedim ben. İstersen her gole bahane bulursun.

Başlık çok çarpıcı olmuş bence tepki bundan geliyor. İçeriğinde pozisyona girmekte, tempoyu yükseltmekte zorlanan bir takım var. Son maç hariç bu görüşe katılıyorum.

Ama bir de şu var az pozisyona girdiğimiz gibi (ilk 4 maçta) az da pozisyon verdik. Takım savunmasını Kazım 'dan, Hakan, Gökhan, Melo, Selçuk 'a kadar iyi yapıyoruz. Hücum olarak da Ankaragücü maçında ışık verdik.

Tespit doğru tespit ama açıklama ile tam olmamış usta. Yoksa senin dediğine katılıyorum, takımca ileride oyunu açacak, yaratıcı oyuncu eksiğimiz var, ama takım daha birkaç haftalık, takım birbirine alıştıkça daha komple goller gelir, bu olay zaten takım olmakla alakalı. Yoksa İnegölspor'a Ronaldinho koysan ne kadar fayda eder ? Herşeyin ilacı zaman...

duran toptan gol atamazsak niye atamıyoruz deriz, atsak niye atıyoruz deriz.. fb,bjk 30 pasla gol atıyo da bizim mi haberimiz yok

Atılan gollere böyle bakarsak; Dünya'da doğru düzgün gol atan takım yok o zaman.

Su konuyu nereye çektiler ya.. Acayip bir Toplumuz.. Ben ne demek istiyorum, Millet neye getiriyor..

Zormu bu konuyu anlamak..!!??

Atilan Gollere lafimiz yok.. Hatta ne Mutlu bize Duran Toplardan Gol atabiliyoruz..

Ama Yarin iyi bir Takima karsi veya Iyi kapanan bir Takima karsi Gol atamamaktan çekindigimizi yazmak istedik..

Ben Takimin iyi yolda oldugunu, bir kivilcim gördügümü yenildigimiz IBBmmaçinda söyledim..

Her Maç böyle bu dedigim Pozisyonlardan Gol atacaksak eyvallah ama sanmiyorum öyle sansli olacagimizi.. Topla oynadigimiz esnada Gol atamadigimizi söyledim siz beni köstebek olarak algiladiniz..

Beni anlayan ve anlamak isteyen arkadaslara tesekürler..

Yahu biz değilmiydi duran toplarda etkisiziz diyen.. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

Atıyoruz işte.. Fener'in Alex sayesinde bakın bakalım sezon boyunca kaç golü duran toptan? Olabilir mi böyle bir mantık. Futbol bu penaltı da olacak duran toptan da atacaksın kontra ataktan da.. Normal gol dediğin Maradona'nın orta sahadan getirip attığı, Messi'nin ona keza, Oktay'ın Belçika'ya golü vs vs gibi mi istiyorsunuz evet haklısınız. Hagi'den beri gol atamıyoruz..

:D

Bosuna zaman kaybediyorum.. Kaçdefa yazdik ama anlayan yok..

Galatasaray Duran Toptan gol atmasin..!!! (!)

Rahatladinizmi..??

Ya arkadaş ben anlamıyorum sizi ya.

Geçen sene ahlanıp vahlanıyordunuz, Duran topdan gol bulamıyoruz, F5 duran topdan cosuyor diye.

Bu seneler babalar gibi Selcuk ile cosuyoruz. Şimdide buna tutuldunuz.

Yapmayın arkadas ya.

Duran topunda hakkını verdi takım, kontranında, pas trafiğininde.

Fark ettiyseniz, o kadar kabullenmiş bir ankaragücü vardı ki. Defansını açmadı bile 2-0'dan sonra. 0-0''mıs gibi oynadı.

İşte bu yüzden 6-7 olmadı mac.

Bosuna zaman kaybediyorum.. Kaçdefa yazdik ama anlayan yok..

Galatasaray Duran Toptan gol atmasin..!!! (!)

Rahatladinizmi..??

Yahu ne demeye çalışıyorsun hocam?

Yok yani bi mantığı yok ki ortaya attığın fikirin. Madem böyle birşeyi araştırdın şuradan itibaren araştırman lazım.

Bize rakip yarı alanda yapılan faullerin kaçında atağa çıkarken atak durdurulmuş?

Pas hataları atakların oluşumu ne ölçüde etkilemiş?

Kaç kez konrta atak ile rakip kaleye gelmişiz?

Sadece kağıt üzerinde görüleni yorumlayıp bunu söylemek kolay. Bu söylediklerimin kaçını araştırdın?

Saçma sapan, ipe sapa gelmez bir başlık bir konu. Bu kadar basit ve gereksiz bir değerlendirme görmedim. Bu düşüncemi eleştirenleride kaale almayacağım. Çünkü futbol da her gol organize atılmaz bunu Barça bile yapmıyor. O golleri oluşturan orda bulunan koşan oyuncuların emeğidir. Rakip kendi kalesine gol atarken o topu oraya füleli gönderen Selçuk'u ve rakip defansı bozan Zan'ın oraya koşup o topa doğru zamanda yükselmesini es geçerseniz gidin Amerikan futbolu izleyin. Penaltı olmasa Baroş bir şekilde o topu gerek gol yapacak gerekse korner ya da asist. Futbolda gol atmak = rakibin hata yapmasıdır. Saçma sapan paradoks düşüncelerinizle konu açıyorsunuz. Saçmalık !

Geçen sene ahlanıp vahlanıyordunuz, Duran topdan gol bulamıyoruz, F5 duran topdan cosuyor diye.

Yapmayın arkadas ya.

Fark ettiyseniz, o kadar kabullenmiş bir ankaragücü vardı ki. Defansını açmadı bile 2-0'dan sonra. 0-0''mıs gibi oynadı.

Defansı açmadı mı? Adamların stoperi forvet sanki oynadı son 30 dk. Yarın duran top girmez, oyunu kontrol etmek, tempoyu ayarlamak, rakibi afallatmak lazım demiş konuyu açan arkadaş.

Yapmayın arkadas ya.

Herkesden Özür diliyorum.. Forum'un Moderatörü bile olayi böyle algiliyorsa demekki suç bende..

Kusura bakmayin Arkadaslar..

İbrahim sana yakıştıramadım bu analizi.Takımın hakkını vermeliydin.Olmadı;)

Yahu ne demeye çalışıyorsun hocam?

Yok yani bi mantığı yok ki ortaya attığın fikirin. Madem böyle birşeyi araştırdın şuradan itibaren araştırman lazım.

Bize rakip yarı alanda yapılan faullerin kaçında atağa çıkarken atak durdurulmuş?

Pas hataları atakların oluşumu ne ölçüde etkilemiş?

Kaç kez konrta atak ile rakip kaleye gelmişiz?

Sadece kağıt üzerinde görüleni yorumlayıp bunu söylemek kolay. Bu söylediklerimin kaçını araştırdın?

Atilan Gollere lafim yok hatta çok iyi bir durum bu duran toplardan Gol atmamiz..

Anlayan anladi beni Kardes.. Yoruldum. Demekki dogru biryere deginmisimki anlayanlarim olmus.. Anlayamayana fazla bisey yapamiyacagim..

Gol goldür o yüzden 4 haftada 9 gol iyidir.Geçen senenin aksine bu sene gol oranımız iyi.

Atilan Gollere lafim yok hatta çok iyi bir durum bu duran toplardan Gol atmamiz..

Anlayan anladi beni Kardes.. Yoruldum. Demekki dogru biryere deginmisimki anlayanlarim olmus.. Anlayamayana fazla bisey yapamiyacagim..

Yorduk seni kusura bakma..

Maç sayılı gol sayılı analiz yapıyorsan dediğim analizleri de yaparsın artık ben hiç yorulmadan söyledim tüm bunları sorun değil ;)

İbrahim sana yakıştıramadım bu analizi.Takımın hakkını vermeliydin.Olmadı;)

Ben Takimin hakkini yenildigimiz IBB maçinda bile verdim.. Orda birçok kisi elestiriken ben Galatasarayda bir umut gördüm ve hala görüyorum..

Beni öyle yanlis anladilarki sanki atilan Golleri begenmiyormusum gibi.. Halbuki Kaç defa yazdim ne mutlu bize Duran Toptan nihayet Gol atabiliyoruz ama anlatamadigim yarin her Duran top girmez.. Oyun akisi içinde 5 Haftada saadece 2 Golümüz var..

5 Maçta Galatasaray gibi bir Takim için düsündürücü dedim.. Olay bu..

Herkesden Özür diliyorum.. Forum'un Moderatörü bile olayi böyle algiliyorsa demekki suç bende..

Kusura bakmayin Arkadaslar..

Moderatör olduğum için görüşüne katılmak zorunda değilim.

Takımım iyi bir oyun ile cok iyi bir deplasman galibiyeti aldı.

Analizin baştan sona alakasız. Ve ben bir mod olarak değil, bir yorumcu olarak görüşümü yazdım.

Biraz daha dikkatli cevaplar verelim.

Üst Alt