Hukuken İşler Olması Gerektiği Gibi Yürümekte. Gaza Gelmeyelim. - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hukuken İşler Olması Gerektiği Gibi Yürümekte. Gaza Gelmeyelim.

Cevap: Hukuken İşler Olması Gerektiği Gibi Yürümekte. Gaza Gelmeyelim.

Ibrahim Akin`la diger futbolcunun itirafta bulunmasi bu süreci hizlandiracaktir. Hizlandirmalidir.

aslında devam ettirmeleri iyi olabilir. sezon ortasında şikeden alındıklarında şampiyonluk alınacak, şampiyonlar ligine katılma hakları iptal edilecek vedaha da önemlisi bu sezonu boş geçirecekelr ve gelecek sezon bank asyadan başlayacaklar. 2 seneleri giderse bu durumda ekonomik olarak altından kalkamazlar.

peki sevgili batu...

TFF bu davada mağdur değilmidir?... sampiyon olan takımın federasyondan aldıgı paralar yok mudur?... haksız olarak federasyon üzerinden elde edilen bir kazanc yokmudur?... TFF bu davaya "suçtan zarar görme" sıfatıyla katılamaz mı?... bu şekilde katılırsa delilleri ve belgeleri göremez mi?... ben delil veya belge görmedim demek kafasını kuma sokmak degil midir?... görmek istese geregini yapsa bu delil ve belgelere ulasamaz mı?...

bildigimden degil merakımdan soruyorum...

Bunu görmemişim.

Dava açılmadan bir katılma söz konusu değil. Dava açıldıktan sonra suçtan zarar gördüğünü iddia ediyorsa katılma talebinde bulunur.

Ancak gizlilik kararı varken soruşturma makamlarından başka kimse dosyayı göremez. Buna tutuklanma talebi yüzünden savunma yapmak durumunda olan veya tutuklanmış sanıklar ve vekilleri de dahil.

Gizlilik kararının kalkması şart.

Üst Alt