İlginç bir konu. Buyrun tartışalım - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlginç bir konu. Buyrun tartışalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İlginç bir konu. Buyrun tartışalım

Tabii ki erkek olarak hiçbirinin olmasını istemem, zira kendimi özel hissetmek isterim.

Lakin illa ki birini seç derseniz, en fazla d derim ben de...

bence biraz geçiniz bu işleri,çok severseniz g değil z şıkkına kadar kabullenirsiniz:eek:

Peki o zaman bende düşüncelerimi yazayım.

Bu sevdiğin kişiye nasıl baktığın ve ne derece sevdiğin ile alakalı bir durum. Şimdiki zamanda bu tür kızlar pek olmasa da daha çok metropol kentlerde vardır. Eski zamanda teknoloji bu kadar iyi değildi ve sosyal aktivitelerden yararlanamazlardı. Şimdi ise durum değişti. Bu tür aktiviteler + buluğ çağında cinslerin birbirine ilgi duyması ve bunları birbirleri üzerinde denemek istemesi kendine hakim olamadığın taktirde işi farklı boyutlara götürebiliyor. Aslında bu şıkları sevdiğin kız yaşamış olsa bile bu işin bir de öğrenme derdi var. Kıza nasıl, ne şekilde soracağınıda bilmen gerekiyor. Ben D şıkkından yanayım. Ondan ötesi kurtarmaz. Sonuçta müslüman bir ülkede yaşıyoruz ve dinimiz gereği bunlara uymamız gerekiyor.

İnsan gerçekten sevdiği kişiyle ilk planda cinsel yakınlaşmayı planlamaz zaten. Görünce aklına ilk bu durum gelmez.Dikkatinizi çekerim insan olan dedim

Tabi insan olmayan sevgilisini sevmez bile popülerite derdindedir .

Peki o zaman bende düşüncelerimi yazayım.

Bu sevdiğin kişiye nasıl baktığın ve ne derece sevdiğin ile alakalı bir durum. Şimdiki zamanda bu tür kızlar pek olmasa da daha çok metropol kentlerde vardır. Eski zamanda teknoloji bu kadar iyi değildi ve sosyal aktivitelerden yararlanamazlardı. Şimdi ise durum değişti. Bu tür aktiviteler + buluğ çağında cinslerin birbirine ilgi duyması ve bunları birbirleri üzerinde denemek istemesi kendine hakim olamadığın taktirde işi farklı boyutlara götürebiliyor. Aslında bu şıkları sevdiğin kız yaşamış olsa bile bu işin bir de öğrenme derdi var. Kıza nasıl, ne şekilde soracağınıda bilmen gerekiyor. Ben D şıkkından yanayım. Ondan ötesi kurtarmaz. Sonuçta müslüman bir ülkede yaşıyoruz ve dinimiz gereği bunlara uymamız gerekiyor.

Arkadaşlar uyarmaksızın 2'şer gün ceza geliyor. Sataşmalar, hakaretler, kırıcı laflar içeren mesajlara ve buna "Konu Kilit" gibi moderasyonun işine müdale etmeye çalışan arkadaşlar da dahil.

İnsan birisini gerçekten seviyorsa cinsel anlamda yakınlık aklına gelecek en son şeydir bence.

Ya iyide yinede daha önce baskasıyla olmus bişey sonuçta eninde sonunda rahatsız eder bir erkeği kızın erkek söylemedikce ruhu duymaz. Kızda ise eninde sonunda farkedilir. Ben şahsen deli gibi sevsemde rahatsız ve mutsuz olurum bu durumdan.

Cevap basit; daha önceden bir ilişkisi olmuşsa ve çok sevmişse el ele tutuşabilir. Sevdiği insanın elini tutması normal herkesin. "c" normal bir durum, sineye çekilmeyecek birşey yok. "d"den sonrası tamamen kızdan kıza değişebilecek birşey. Çünkü bir kız sadece "d" yi yapar gerisini yapmayabilir ama "e"den sonrasında olay kopuyor zaten. "e"ye kadar gelen kız kendini zaten dışarıdan tavırlarıyla hissettirir. Bi' zahmet de böyle bir kızı sevmeyin.:D

Umarım başıma gelmez, büyük konuşmayayım ama.:D

Türk erkeğindeki mantık, bütün sevgililerim benimle yatsın, evlenene kadar - hatta evlendikten sonra da - her ilgi duyduğum kızla yatayım, ama eşim kimseyle yatmamış olsun.

Cevap basit; daha önceden bir ilişkisi olmuşsa ve çok sevmişse el ele tutuşabilir. Sevdiği insanın elini tutması normal herkesin. "c" normal bir durum, sineye çekilmeyecek birşey yok. "d"den sonrası tamamen kızdan kıza değişebilecek birşey. Çünkü bir kız sadece "d" yi yapar gerisini yapmayabilir ama "e"den sonrasında olay kopuyor zaten. "e"ye kadar gelen kız kendini zaten dışarıdan tavırlarıyla hissettirir. Bi' zahmet de böyle bir kızı sevmeyin.:D

Umarım başıma gelmez, büyük konuşmayayım ama.:D

Katılıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt